Imprezy firmowe Złotoryja

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

W "złotym mieście" atrakcji nie zabraknie!

Impreza firmowa Złotoryja? Mnogość atrakcji oraz restauracji w tym uroczym mieście skłania wielu organizatorów imprez firmowych do wyboru „złotego miasta”. Nie bez powodu! Złotoryja na pewno nie zawiedzie najbardziej nawet wygórowanych oczekiwań.

O podniebienia uczestników imprezy firmowej zadba obsługa licznych knajpek, serwujących zarówno dania lokalne oraz kuchnię międzynarodową. Złotoryja to także miasto o bogatym zapleczu kulturalno-rozrywkowym. Ciekawostką dla zwiedzających jest średniowieczny zamek Grodziec, zlokalizowany na wygasłym wulkanie oraz znajdujące się w pobliżu nieczynne wulkany: Wilcza Góra, Wielisławka, Ostrzyca.

Imprezy firmowe - Złotoryja zaprasza

Co roku w mieście organizowane są imprezy, które można wziąć pod uwagę planując event firmowy w Złotoryi. Są to m.in. zawody wędkarskie, mistrzostwa w płukaniu złota, bieg wulkanów oraz wiele innych.

Jeśli planujemy zorganizować tu spotkanie biznesowebal czy bankiet – oferta sal i miejsc do wynajęcia jest bardzo bogata. Dlatego też Złotoryja może się okazać idealnym wyborem.

A może...impreza firmowa w górach?

Imprezy firmowe Złotoryja to tylko jedna z opcji. Całkiem niedaleko bowiem znajduje się Karpacz, który w ostatnich latach popularnością wyprzedził Zakopane.

Oceń osobiście czy, to za sprawą mocy tajemniczego Ducha Gór, a może dzięki wyjątkowemu urokowi całej okolicy. Przyjeżdżający tu turyści zdecydowanie cenią sobie niezwykłą i jednocześnie kameralną atmosferę górskiego kurortu.

Karpacz i okolice to tereny niezmiernie bogate w atrakcje, zarówno dla lubiących przemierzać górskie szlaki, jak i rozkoszować się czasem spędzonym wśród kameralnych uliczek miasteczka. Znakiem rozpoznawczym całego regionu jest oczywiście Śnieżka. Karpacz i okolice to także bogata oferta noclegowa i świetnie rozbudowana infrastruktura narciarska. Być może impreza firmowa w górach jest właśnie tym, czego potrzebuje Twój zespół!

Odkryjcie nowe miejsca

Imprezy firmowe Złotoryja? Stąd mamy już tylko ok. 50 km do Karpacza. Warto rozważyć tę destynację. Zorganizowanie imprezy firmowej w górach, w tak pięknym i popularnych regionie naszego kraju, z pewnością ucieszy wszystkich współpracowników. Wzbudzi ich zaciekawienie oraz ekscytację na myśl o nowej przygodzie.

Dwór Korona Karkonoszy znajdujący się w Sosnówce nieopodal Karpacza tworzy wymarzone warunki do firmowej integracji. Jego malownicze położenie zachęca do przyjazdu w te strony. Sam dojazd w to miejsce, nawet z najodleglejszych regionów, dzięki bliskości autostrady i drogi szybkiego ruchu będzie niezwykle komfortowy.

Sosnówka koło Karpacza, zabytkowa wieś letniskowa w górach

Dwór Korona Karkonoszy zaprasza

Organizacja imprez dla firm z Złotoryi w Dworze Korona Karkonoszy oznacza, że możecie liczyć na wszystko, czego Ty i Twój zespół oczekujecie od dobrego organizatora. Od starannie przygotowanego scenariusza, opartego o indywidualne potrzeby uczestników, po dokładne i profesjonalne wykonanie usługi.

Organizacja imprez plenerowych w malowniczych Karkonoszach gwarantuje odpoczynek od miejskiego zgiełku oraz poprawę zawodowej efektywności zrelaksowanych i wypoczętych pracowników.

Tekst alternatywny