Eventy firmowe Wałbrzych

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Najlepsze eventy firmowe - Wałbrzych pokochał
Dwór Korona Karkonoszy!

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez firmowych – od pomysłu, poprzez dobór oryginalnych i sprawdzonych atrakcji, po efektywną realizację planu!

Dwór Korona Karkonoszy to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo, dzięki temu z przyjemnością otworzy się na budowanie silnego zespołu! Oferujemy kilkadziesiąt gotowych scenariuszy eventów oraz szereg atrakcji, których dynamikę dopasowujemy do indywidualnych preferencji naszych gości.

Ciekawy event firmowy Wałbrzych? Jesteśmy na wyciągnięcie ręki!

Spotkanie to początek!

Współpraca to sukces!

Czego potrzebuje Twój zespół?

Zdradzamy nasz sposób na eventy firmowe – Wałbrzych, jesteście gotowi?

Mamy na swoim koncie ponad 1150 imprez firmowych zorganizowanych dla klientów z Polski i zagranicy. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna lokalizacja i stylowa sceneria, ale przede wszystkim oryginalne pomysły na wspólne spędzanie czasu, które integrują nawet naprawdę wymagające zespoły ludzi.

Naszą siłą jest lokalność – częstujemy miejscowymi przysmakami i pokazujemy, jak przygotowywać regionalne piwa, wypieki i sery! Nie boimy się wyzwań – organizujemy niezapomniane spływy pontonowe, loty balonem, skoki na bungee i przejazdy off-roadowe.

Szanujemy potrzeby wszystkich gości – proponujemy wciągające gry scenariuszowe, warsztaty rękodzieła oraz imprezy tematyczne.

Eventy firmowe skrojone na miarę!

Jak skutecznie zintegrować zespół? Zapewnić pracownikom atrakcyjny wyjazd, podczas którego rozwiną swoje umiejętności i i wzmocnią więzi międzyludzkie! Profesjonalnie zorganizowane imprezy dla firm z Wałbrzycha skutecznie odstresują pracowników i dostarczą im pozytywnej energii do dalszej pracy.

Tylko silny i zaangażowany zespół buduje konkurencyjność i trwałość każdej firmy!

Ponad 25 lat doświadczenia nauczyło nas odpowiedniego podejścia. Nawet bardzo wymagające zespoły wracają zawsze zadowolone. Wybierając naszą ofertę otrzymujesz stałą opiekę dedykowanego event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na atmosferę panującą wewnątrz grupy.

Coś dla spragnionych adrenaliny

Na eventy firmowe Wałbrzych? Niech to będzie prawdziwa przygoda. Spływ pontonem raftingowym lub kajakiem, skoki na bungee, rajd off-roadowy, wspinaczka skałkowa, downhill, lot balonem lub helikopterem – atrakcje organizowane przez Dwór Korona Karkonoszy zapewniają potężną dawkę adrenaliny! To także oryginalny pomysł na rozkoszowanie się pięknem okolicy z zupełnie innej perspektywy.

Możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych okolicznościach jest niezapomnianym przeżyciem i doskonałym narzędziem budowania więzi w grupie. Warto podjąć ryzyko i przyłączyć się do zabawy, by poczuć prawdziwy dreszczyk emocji!

Coś dla miłośników slow life

Warsztaty rękodzieła, pokazy warzenia piw rzemieślniczych, degustacje lokalnych przetworów to tylko niektóre pomysły, by powrócić do korzeni i dawno zapomnianych pasji! Z naszą pomocą uwolnisz dotąd skrywany potencjał swoich pracowników i pozwolisz im skutecznie wyciszyć i ukoić zmysły. Imprezy firmowe Wałbrzych mogą temu nie sprostać.

Spokojne spacery, relaks na hamaku, zbieranie kwiatów w ogrodzie, czy warsztaty muzyczne i artystyczne to proste przyjemności, których tak bardzo brak nam na co dzień. Jeżeli towarzyszy im możliwość zakosztowania przysmaków lokalnej kuchni – nic więcej nie potrzeba do pełni szczęścia!

konfitura wiśniowa przygotowana w Dworze Korona Karkonoszy

Coś dla każdego

Dwór Korona Karkonoszy został stworzony dla tych, którzy cenią zabawę w dobrym towarzystwie. Nasza sala balowa, sala kominkowa, kawiarnia i ogród są idealną przestrzenią pod oryginalne imprezy tematyczne, np. w luksusowym stylu lat 20. lub ekstrawaganckim stylu lat 80. Nic nie integruje mocniej, jak wspólna zabawa taneczna do białego rana!

Dodatkowym elementem zabawy na parkiecie mogą być różnego rodzaju gry scenariuszowe. Wspólne rozwiązywanie zagadek umysłowych skutecznie rozkręci tych, którzy wolą ruszać głową niż nogami.

Daj ludziom swobodę działania, a zaskoczą Cię swoją pomysłowością!

Zalew w Sosnowce obok Karpacza

Gdzie organizować eventy firmowe Wałbrzych? Oczywiście w Dworze Korona Karkonoszy!

Eventy w Wałbrzychu? W Karkonoszach atrakcje turystyczne znajdziesz na każdym kroku! To idealne miejsce spacerów, wspinaczek lub podziwiania świata z lotu ptaka. Magia Karkonoszy zachwyca turystów z całego świata.
Szlaki prowadzące na Śnieżkę lub Halę Szrenicką to prawdziwa uczta dla miłośników gór, których szczyty pięknie odbijają się w tafli Zalewu Sosnówka. Liczne zabytki – zamki, kaplice i kościoły przyciągają nie tylko miłośników historii i architektury. Wiele z nich to pradawne źródła mocy, z których można czerpać po dziś dzień.

 • Zamek Chojnik _imprezy integracyjne jelenia góra

  Zamek Chojnik

  Ruiny murowanego zamku z XIV wieku, położonego na wzgórzu Chojnik (627 m n.p.m.) nad dzielnicą Jeleniej Góry, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Z najpopularniejszych kurortów prowadzą do niego piękne i malownicze trasy, które można pokonać pieszo lub samochodem. Ze względu na swoje położenie, zamek Chojnik przez wiele wieków pozostawał niezdobyty. W 1675 roku zniszczył go pożar, który pojawił się w wyniku uderzenia pioruna. Dziś stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.
 • Karkonosze Karpacz-Schronisko-Samotnia-z-gory

  Karpacz

  Ten najpopularniejszy w regionie kurort przyciąga rekordowe rzesze miłośników gór. Setki szlaków spacerowych, bogata baza atrakcyjnych miejsc spotkań. ciekawa architektura, a przede wszystkim otwartość i serdeczność mieszkańców sprawiają, że Karpacz jest doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku. W Karpaczu warto odwiedzić Karczmę Sądową z 1735 roku, Schronisko Samotnię, dworek myśliwski, dawny dworzec kolejowy, ponad 200-letnie domy wycieczkowe, urokliwe kościoły i drewniane schroniska. Dogodna lokalizacja i doskonałe skomunikowanie Karpacza umożliwia także komfortowe zwiedzanie wszystkich sąsiadujących miejscowości.
 • zalew Sosnówka, Sosnówka k. Karpacza, atrakcje turystyczne, Karkonosze

  Zalew Sosnówka

  Ten sztuczny zbiornik wodny, położony u stóp zjawiskowych szczytów Karkonoszy, powstał w miejscu dawnych stawów rybnych. Spacer nad zalew z Dworu Korona Karkonoszy zajmuje zaledwie kilka minut, a trasa pozwala podziwiać wspaniałe widoki po drodze. Jednym z potoków zasilających Zalew Sosnówka jest Sośniak, którego końcowy bieg ukryty jest pod ziemią. Część zalewu ograniczona jest betonową tamą i wałami, których najwyższy punkt sięga 370 metrów. Ponieważ zalew jest źródłem wody pitnej dla pobliskich miejscowości, na jeziorze obowiązuje zakaz kąpieli.
 • widok na szczyt Śnieżki, Karkonosze

  Śnieżka i szlaki górskie

  Wejście na Śnieżkę przez wielu uważane jest za kultowe. Szczyt o wysokości 1603 m n.p.m. jest najwyższym szczytem nie tylko Karkonoszy, a całej Republiki Czeskiej. Teren Śnieżki stanowi park narodowy, dlatego można się po nim poruszać jedynie w ramach wytyczonych szlaków. Dojście na sam szczyt zajmuje ok. 3 godzin. Karkonoski Park Narodowy to nie tylko Śnieżka. Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne przedzielone skalistą Grzędą.
 • Dobre Źródło pod Kaplicą św. Anny

  To jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Kaplica św. Anny położona jest na porośniętym lasem zboczu szczytu liczącego 784 m n.p.m. Stanowi doskonały punkt widokowy, ale tym, co przyciąga do niej większość turystów jest nadal bijące źródełko, nazywane przez miejscowych „świętym źródłem” lub „źródłem miłości”. Kaplica ma bardzo ciekawy, eliptyczny kształt. Wybudowano ją w taki sposób, by ołtarz znajdował się dokładnie nad miejscem, z którego źródło wypływa ze skały. Sam ołtarz sprowadzono z kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Zdaniem archeologów, miejsce to otaczano kultem już w czasach neolitu.

Wyróżnia nas perfekcyjna organizacja eventów firmowych - Wałbrzych z pewnością doceni kompleksowość naszej oferty!

Dostrzegasz skuteczność narzędzia budowania zespołu, jakim są eventy firmowe? Wałbrzych stanowi dla Ciebie bezpieczną przystań, ale Ty pragniesz pokazać swoim pracownikom coś więcej? Dwór Korona Karkonoszy to z pewnością Miejsce Chwil Wyjątkowych!

Zdaniem wielu naszych gości, eventy firmowe organizowane w Dworze Korona Karkonoszy pozostają w pamięci na zawsze! To efekt nie tylko doboru unikalnych wnętrz, intrygujących apartamentów i stylowych sal. To przede wszystkim profesjonalizm załogi, która tworzy tu wyjątkowy klimat.

Ponad 25 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować system kompleksowej organizacji imprez, w pełni dopasowanych do potrzeb firm różnej wielkości. Służymy pomocą już na etapie doboru odpowiednich atrakcji z bazy ponad 100 możliwości. W oparciu o wcześniej wybrany motyw przewodni przygotowujemy gotowe scenariusze imprez, które uwzględniają preferencje wszystkich uczestników. Z naszym wsparciem dobierzesz atrakcje zarówno dla fanów adrenaliny, jak i dla miłośników spokojniejszych rozrywek.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i profesjonalne podejście do każdego elementu dobrej imprezy firmowej – od sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia, poprzez catering, po gadżety dla gości.

Specjalizujemy się w zjawiskowych balach tematycznych i atrakcyjnych zabawach team-buildingowych. Przestrzenie, którymi dysponujemy umożliwiają nam organizację niezapomnianej imprezy firmowej zarówno dla kilku, jak i kilkuset gości. Dysponujemy setkami narzędzi, dzięki którym pomagamy budować silne, wspierające się, lojalne i efektywne zespoły. Z naszą pomocą stworzysz team marzeń!

Team building, spływ pontonem

Statystyki dotyczące budowania zespołu firmowego potwierdzają, że satysfakcja pracowników wzrasta nawet o 50% w otoczeniu ludzi, z którymi są zaprzyjaźnieni. Pielęgnując te relacje, organizacje mogą dokonać znaczących ulepszeń.

góry

Recepta na udane eventy dla firm? Wałbrzych docenia pomysłowość!

Każdy zespół jest inny, a naszym celem jest taki dobór atrakcji, by impreza integracyjna zaskoczyła i zaspokoiła potrzeby wszystkich gości.

Chcesz poprawić relacje międzyludzkie panujące w Twojej firmie? Zależy Ci, by wzmocnić lojalność pracowników i poczucie wspólnego realizowania celu? Postanowiłeś, że pracownicy na chwilę zapomną o swoich obowiązkach i nabiorą sił przed nowymi wyzwaniami? Chcesz podziękować zespołowi za codzienne współtworzenie Twojej marki?

Event firmowy Wałbrzych to naprawdę skuteczny sposób, by zrealizować te wszystkie cele!

Eventy firmowe Wałbrzych? Postaw na współpracę!

Chcesz wydobyć ze swojego zespołu nowe pokłady kreatywności? Jednym z narzędzi jest wspólne budowanie maszyny Goldberga – urządzenia, które wykorzystując efekt domina prezentuje sekwencję następujących po sobie prostych czynności mechanicznych. Maszyna ta jest symbolem ludzkiej zdolności do osiągania spektakularnych efektów.

Podobny efekt można uzyskać podczas zabawy w rozwiązywanie zagadek w ramach wcześniej dobranych gier scenariuszowych. Zespół podzielony na mniejsze grupy musi wykazać się sprytem, logicznym myśleniem i wiedzą, by wspólnie rozwiązać dany problem. Zupełnie jak w pracy? Otóż niezupełnie! Ciekawa fabuła i aranżacja znacznie uatrakcyjniają cały proces i nauczą prawidłowej i efektywnej komunikacji.

team building, maszyna Goldberga, integracja na szkoleniu, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka

Postaw na zdrową rywalizację!

Sportowa rywalizacja towarzyszy nam od zarania dziejów. Zdrowe współzawodnictwo buduje więzi i sprzyja indywidualnemu rozwojowi. Odpowiednio zmotywowani pracownicy są znacznie efektywniejsi oraz bardziej kreatywni.

Gry i zabawy, przygotowane w ramach igrzysk firmowych pokazują, jak skutecznie wykorzystywać swoje mocne strony do osiągnięcia zamierzonych celów. Podczas rywalizacji sportowej pracownicy poznają lepiej pozostałych członków zespołu, co pozwala im lepiej wykorzystać ich potencjał już po powrocie do pracy.

team building, integracja firmowa, imprezy firmowe, igrzyska firmowe

Niezapomniane eventy firmowe Wałbrzych? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

8 powodów, dla których warto zorganizować z nami event firmowy

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wałbrzych - miasto które warto odkryć na nowo!

Wałbrzych to miasto leżące na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych, w Górach Wałbrzyskich. Historia Wałbrzycha sięga XII wieku, a z początku wieku XIV pochodzi pierwsza pisemna wzmianka o osadach górniczych, istniejących na terenie obecnego miasta.

W XVI i XVII wieku rozwijał się tu przemysł górniczy, hutniczy i tkacki. W XVIII wieku region stał się wręcz jednym z ważniejszych ośrodków produkcji tekstyliów w Europie. Ponadto w 1689 roku powstał tu pierwszy ośrodek leczniczy na bazie miejscowych źródeł wód mineralnych. W 1738 roku miasto i okolice kupił Konrad Hochberg, posiadacz monumentalnego zamku Książ, położonego tuż obok Wałbrzycha.

W XIX wieku rozpoczął się intensywny rozwój przemysłu włókienniczego, węglowego i metalurgicznego. W 1842 roku powstała pierwsza kopalnia węgla kamiennego „Julia”, która dała początek wielkiemu boomowi górniczemu w regionie. W tym czasie Wałbrzych zyskał miano jednego z najważniejszych ośrodków przemysłowych na Dolnym Śląsku.

Po zakończeniu II wojny światowej Wałbrzych znalazł się w granicach Polski, a pierwotna nazwa miasta, Waldenburg, została zmieniona na Wałbrzych. W latach powojennych nastąpił rozwój przemysłu ciężkiego, w tym produkcji maszyn, metalurgii i chemii.

Obecnie Wałbrzych jest ważnym ośrodkiem turystycznym, znanym z pięknych zamków, tajemniczych podziemi i bogatej historii przemysłowej. Miasto stara się również rozwijać nowe gałęzie gospodarki, takie jak sektor IT i usługi dla biznesu.

W Wałbrzychu i jego okolicy dzieje się również sporo jeśli chodzi o kulturę i literaturę. Przy bliższym poznaniu miasto to bardzo zyskuje i z pewnością wyłamuje się ze stereotypów.

park przy Zamku Książ w Wałbrzychu

Co robić w Wałbrzychu?

Turyści przyjeżdżają do Wałbrzycha przede wszystkim po to, by zobaczyć Zamek Książ. To jeden z największych zamków w Polsce. Jest naprawdę przepiękny, otacza go imponujący park, a okoliczne wzgórza zachęcają do spacerów. W dodatku wyobraźnię poszukiwaczy skarbów rozpalają opowieści o księżnej Daisy i jej perłach, a także o złotym pociągu.

Jednak Wałbrzych to nie tylko Zamek Książ! Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia pozwala poznać specyfikę zawodu górnika, a przy okazji obejrzeć ciekawe eksponaty sztuki współczesnej czy wziąć udział w różnego rodzaju spektaklach, pokazach, warsztatach czy wystawach, mających miejsce w tej nietypowej, industrialnej przestrzeni.

Inne ciekawe miejsca Wałbrzycha to choćby Pałac Albertich z początku XIX wieku, w którym obecnie mieści się arcyciekawe Muzeum Porcelany. Można tam zobaczyć kolekcję różnych wyrobów porcelanowych, a także poznać historię produkcji porcelany w regionie. Zabytkowa zabudowa dzielnic Poniatów, Szczawienka czy Rusinowa także zasługują na uwagę. W Wałbrzychu można zobaczyć też interesujące Muzeum Przemysłu i Techniki, znajdujące się w budynku stolarni w dawnej kopalni „Victoria”.

Warto też wybrać się na Rynek i obejrzeć zabytkowe kamieniczki. Stare Miasto, zwłaszcza nocą, w miękkim świetle ulicznych latarni jest bardzo klimatyczne.  Wałbrzych to także miejsce, w którym możemy śledzić ścieżki bohaterów literatury, zobaczyć ciekawy spektakl albo napić się leczniczej wody.

 

 

 

Zamek Książ w Wałbrzychu

Newsletter

Zapisz się do newslettera.