Szybki kontakt - wesela email email
Reload the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 2,9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Kwiaty na ślub i wesele - jak wybrać dobrą kwiaciarnię???

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Dobra kwiaciarnia pomoże Ci pięknie ozdobić wyjątkową okoliczność zaślubin i ceremonii weselnej. Odpowiednio dobrane kwiaty na ślub nadadzą niepowtarzalnego wyglądu zarówno Parze Młodej, jaki i miejscu uroczystości. Doskonale udekorowana sala zachwyci wszystkich gości, a Parze Młodej doda wyjątkowości i jeszcze więcej przyjemności w tym wymarzonym dniu. Co zrobić aby wiązanka ślubna pasowała do Panny Młodej pod każdym względem a kwiaty na wesele były jedyne w swoim rodzaju?
 
bukiet ślubny

Kwiaty na ślub

Wyboru właściwej kwiaciarni nie odkładajmy na ostatnio chwilę - oprawa kwiatowa ślubu to dosyć ważny element przygotowań. Moment kiedy powinniśmy zainteresować się tą kwestią to pół roku do 2 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Dodatkowym argumentem za tym aby zdecydować się na daną kwiaciarnię wcześniej, jest możliwość uzyskania atrakcyjnych cen i rabatów oraz większe rozeznanie w temacie.

W tej sprawie radzi nasza ekspertka weselna, Joanna Hoc-Kopiej: "W szczególności powinniśmy zwrócić uwagę na specjalizację ślubną kwiaciarni oraz szeroki zakres usług, jak: bukiety i wiązanki ślubne, butonierki dla Pana Młodego, dekoracje kwiatowe na stół, do kościoła oraz kwiaty na samochód. Sprawdźmy czy jest możliwość indywidualnego spotkania oraz wyboru oprawy kwiatowej „szytej na miarę”. Warto rozważyć opcję internetowych kwiaciarni – dzięki temu możemy uzyskać bardziej atrakcyjne ceny oraz większy wybór. Pamiętajmy jednak aby brać pod uwagę jedynie miejsca sprawdzone, z pozytywnymi opiniami innych użytkowników" - podkreśla Joanna Hoc-Kopiej.
 
kwiaty na wesele

Kwiaty na wesele

W zależności od naszych potrzeb możemy sami wybrać kolor i rodzaj kwiatów lub zdać się na fachową opinię florystki. Wiązankę dla Panny Młodej dobieramy względem typu urody, wzrostu, fryzury, koloru włosów i sukni. Jeśli chcemy aby doświadczona florystyka wybrała dla nas bukiet ślubny, powinna wziąć pod uwagę te właśnie aspekty. To samo dotyczy sali weselnej, samochodu etc. Upewnijmy się czy w upatrzonej kwiaciarni pracują profesjonaliści. Źle dopasowane kolory sprawią, że nasza wiązanka będzie niewidoczna lub nie będzie się dobrze prezentowała, a cała koncepcja oprawy kwiatowej pójdzie na marne.

Pamietajmy o sezonowości. W różnych miesiącach te same kwiaty mogą być znacznie droższe. Wszystkie ustalenia z kwiaciarnią zawierajmy w formie pisemnej. Czas przygotowań sali weselnej, zakres czynności, musimy zawrzeć w umowie. 

Na koniec ważna uwaga: nie sugerujmy się jedynie przejściową modą i upodobaniem do danego gatunku kwiatów. Pamiętajmy, że najważniejsze jest aby kwiaty były estetyczne, pasowały do nas i pięknie się komponowały z otoczeniem! Jeśli weźmiemy pod uwagę te czynniki, wybrane przez nas kompozycje kwiatowe, będą stanowiły piękne dopełnienie ślubu, całej ceremonii weselnej oraz strój, w jakim będzie tego dnia Młoda Para.
 

bukiet ślubny
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl