Wyjazd integracyjny w okolicach Wrocławia

Udany firmowy wyjazd integracyjny to fundament pod budowę zespołu na najwyższym poziomie!

gra terenowa w górach Karkonosze

Wyjazd integracyjny okolice Wrocławia? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

Specjalnością Dworu Korona Karkonoszy jest kompleksowa organizacja imprez firmowych i team buildingu. Jesteśmy skuteczni  na każdym etapie – od pomysłu, poprzez dobór oryginalnych atrakcji aż po efektywną realizację planu!

Dwór Korona Karkonoszy to miejsce, w którym każdy poczuje się doceniony i ważny, dzięki temu z przyjemnością otworzy się na budowanie silnego zespołu! Oferujemy ponad 100 scenariuszy imprez firmowych oraz ciekawe atrakcje na eventy.  Charakter i  dynamikę firmowej imprezy dopasujemy do indywidualnych preferencji naszych gości.

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia? Dwór Korona Karkonoszy jest bliżej niż myślisz!

miejsce na wyjazd integracyjny w Karkonoszach
Wyjazd integracyjny, zabawa przebierana, wejście na imprezę firmową

Dobry pomysł na wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia.

Poznaj nasz pomysł na wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia!

Mamy na swoim koncie ponad 1150 imprez firmowych zorganizowanych dla klientów z Polski i zagranicy. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna lokalizacja i stylowa sceneria, ale przede wszystkim oryginalne pomysły na wyjazdy integracyjne dla firm, które integrują nawet naprawdę wymagające osoby. Czasem przyjeżdżają do nas luźne grupy pracowników, ale zawsze  wyjeżdża mocny i zgrany zespół!

Naszą siłą jest też lokalność – częstujemy miejscowymi przysmakami i pokazujemy, jak przygotowywać regionalne piwa, wypieki i sery. W ramach wyjazdów integracyjnych organizujemy miedzy innymi spływy pontonowe, loty balonem, skoki na bungee i przejazdy off-roadowe oraz gry terenowe. A wszystko to w górskiej scenerii i świetnej atmosferze.

W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o potrzeby wszystkich gości! Dla grup wolących wysiłek intelektualny niż adrenalinę proponujemy wciągające gry scenariuszowe, ciekawe warsztaty i pokazy oraz imprezy z zabawnym motywem przewodnim.

integracja w górach Karkonosze
wyjazd integracyjny taniec i zabawa

Firmowy wypad w góry - czyli wyjazd integracyjny na wysokim poziomie!

Jak skutecznie zintegrować zespół? Najlepiej zapewnić pracownikom atrakcyjny wyjazd lub szkolenie, podczas których rozwiną swoje umiejętności i pogłębią łączące ich relacje. Profesjonalnie zorganizowane wyjazdy integracyjne w góry dla firm na pewno skutecznie odstresują pracowników i dostarczą im pozytywnej energii do dalszej pracy.

Tylko silny i zaangażowany zespół buduje konkurencyjność i trwałość każdej firmy!

Ponad 25 lat doświadczenia nauczyło nas odpowiedniego podejścia. Nawet bardzo wymagające zespoły wracają zawsze zadowolone. Wybierając naszą ofertę otrzymujesz stałą opiekę event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na sytuacje i atmosferę panującą wewnątrz grupy.

rozpalanie ogniska - wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia - czekają na Was prawdziwe emocje!

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia? Sprawimy, że będzie się działo! Spływ pontonem raftingowym lub kajakiem, skoki na bungee, rajd off-roadowy, wspinaczka skałkowa, downhill, lot balonem lub helikopterem – atrakcje na wyjazd integracyjny organizowane przez Dwór Korona Karkonoszy zapewniają potężną dawkę adrenaliny! To także oryginalny pomysł na rozkoszowanie się pięknem okolicy z zupełnie innej perspektywy.

Możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych okolicznościach jest niezapomnianym przeżyciem i doskonałym narzędziem budowania więzi w grupie. Warto podjąć ryzyko i przyłączyć się do zabawy, by poczuć prawdziwy dreszczyk emocji!

rajdy off-road, imprezy firmowe, Karkonosze, integracja firmowa

Wyjazd integracyjny w rytmie slow life

Ciekawe i zabawne warsztaty, pokazy warzenia piw rzemieślniczych, degustacje lokalnych przetworów to tylko niektóre pomysły, by powrócić do korzeni i dawno zapomnianych pasji. Z naszą pomocą uwolnisz skrywany dotąd potencjał swoich pracowników i pozwolisz im skutecznie wyciszyć i ukoić zmysły.

Strefa relaksu, spokojne spacery, bujanie się w hamaku, zbieranie kwiatów w ogrodzie czy warsztaty muzyczne lub teatralne to proste przyjemności, których tak bardzo brak nam na co dzień. Jeżeli towarzyszy im możliwość zakosztowania przysmaków lokalnej kuchni – nic więcej nie potrzeba do pełni szczęścia!

Nasza propozycja na wyjazdy integracyjne w okolice Wrocławia obejmuje też pełny relaks w rytmie slow life!

slow life przy piwie - wyjazd integracyny
spotkanie w ogrodzie, impreza towarzyska, relaks w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza

Bal, firmowe ognisko i gra scenariuszowa czyli różne pomysły na wyjazd integracyjny

Dwór Korona Karkonoszy został stworzony dla tych, którzy cenią zabawę w dobrym towarzystwie. Nasza Dworska Sala Balowa, Sala Kominkowa, kawiarnia i ogród to idealne przestrzenie na oryginalne imprezy tematyczne, na przykład w luksusowym stylu lat 20. lub ekstrawaganckim stylu lat 80. A może bal przebierańców? Nic nie integruje mocniej, niż wspólna zabawa taneczna do białego rana!

Dodatkowym elementem zabawy na parkiecie mogą być różnego rodzaju gry scenariuszowe. Wspólne rozwiązywanie zagadek umysłowych skutecznie rozkręci również tych, którzy wolą ruszać głową niż nogami.

bal karnawałowy - zabawne występy

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia

Pobliskie Karkonosze zachwycą każdego. Firmowe wyjazdy integracyjne w góry to więcej niż myślisz. Śnieżka, Karpacz, zalew Sosnówka czy Kaplica św. Anny i Dobre Źródło - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

 • Widok na Sosnówkę z nad zalewu

  Zalew Sosnówka

  Ten sztuczny zbiornik wodny, położony u stóp zjawiskowych szczytów Karkonoszy, powstał w miejscu dawnych stawów rybnych. Spacer nad zalew z Dworu Korona Karkonoszy zajmuje zaledwie kilka minut, a trasa pozwala podziwiać wspaniałe widoki po drodze.Jednym z potoków zasilających Zalew Sosnówka jest Sośniak, którego końcowy bieg ukryty jest pod ziemią. Część zalewu ograniczona jest betonową tamą i wałami, których najwyższy punkt sięga 370 metrów.
 • atrakcje i zabytki w Sosnówce

  Dobre Źródło i Kaplica św. Anny

  To jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Kaplica św. Anny położona jest na porośniętym lasem zboczu szczytu liczącego 784 m n.p.m. Stanowi doskonały punkt widokowy, ale tym, co przyciąga do niej większość turystów jest nadal bijące źródełko, nazywane przez miejscowych „świętym źródłem” lub „źródłem miłości”.Kaplica ma bardzo ciekawy, eliptyczny kształt. Wybudowano ją w taki sposób, by ołtarz znajdował się dokładnie nad miejscem, z którego źródło wypływa ze skały. Sam ołtarz sprowadzono z kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Zdaniem archeologów, miejsce to otaczano kultem już w czasach neolitu.
 • Widok na szczyt Śnieżki od strony Sosnówki, Karkonosze

  Karkonosze, Śnieżka i górskie szlaki

  Wejście na Śnieżkę przez wielu uważane jest za kultowe. Szczyt o wysokości 1603 m n.p.m. jest najwyższym szczytem nie tylko polskich Karkonoszy, lecz także Republiki Czeskiej. Teren Śnieżki stanowi park narodowy, dlatego można się po nim poruszać jedynie w ramach wytyczonych szlaków. Dojście na sam szczyt zajmuje ok. 3 godzin.Karkonoski Park Narodowy to nie tylko Śnieżka. Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne przedzielone skalistą Grzędą.
 • Zamek Chojnik, cel wycieczek na imprezach integracyjnych koło Jeleniej Góry

  Zamek Chojnik

  Ruiny murowanego zamku z XIV wieku, położonego na wzgórzu Chojnik (627 m n.p.m.) nad dzielnicą Jeleniej Góry, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Z najpopularniejszych kurortów prowadzą do niego piękne i malownicze trasy, które można pokonać pieszo lub samochodem.Ze względu na swoje położenie, zamek Chojnik przez wiele wieków pozostawał niezdobyty. W 1675 roku zniszczył go pożar, który pojawił się w wyniku uderzenia pioruna. Dziś zamek stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.

Firmowe wyjazdy integracyjne w okolice Wrocławia? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

8 powodów, dla których warto zorganizować wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia właśnie do nas

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia? Karkonosze - tu jest pięknie!

Wyjazd integracyjny w góry będzie idealną odskocznią od codzienności i rutynowego stylu życia. Każdy z pracowników znajdzie tu coś dla siebie – zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i te preferujące beztroski relaks.

Karkonosze to wymarzone miejsce do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych czy poznawania miejscowego folkloru. Z drugiej strony możemy się tu wyciszyć i spokojnie kontemplować naturę. Zorganizuj imprezę firmową w samym sercu natury – wśród niezliczonej ilości pagórków, jezior i zamków, otoczonych groźnie wznoszącymi się szczytami góry Śnieżki i poczuj magię polskich Karkonoszy!

Zapraszamy także do pięknego obiektu – Dwór Korona Karkonoszy – położonego w Sosnówce, leżącej tuż obok Karpacza! Organizujemy wyjazdy integracyjne dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie proponujemy kilkadziesiąt scenariuszy imprez firmowych, m. in. jazdę quadami, zimową szkołę przetrwania, biesiadę piwną z ogniskiem. Posiadamy także stylową, klimatyzowaną Salę Balową, mieszczącą 170 osób!