Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Planowanie wesela w górach

Zaufaj doświadczeniu - blisko 750 zorganizowanych wesel. Zobacz ofertę i 100 zdjęć z wesel.
Planowanie wesela
Całą uroczystość przygotowuje nasz zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary. To Młoda Para wybiera potrawy z listy ponad 300 proponowanych dań. Realizujemy nawet najbardziej szalone weselne pomysły. Czy wesele jest w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla Harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji - zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości. Każda Młoda Para jest wyjątkowa. Dlatego Dwór Korona Karkonoszy i nasze piękne ogrody są na wyłączność (do ustalenia).

Wesele Jawor

Miasto Jawor znane z wierszyka dla dzieci o „jaworowych ludziach budujących mosty” jest dziś dwudziestokilkutysięcznym ośrodkiem z dużymi perspektywami na przyszłość. Prężnie rozwija się tu m.in. branża chemiczna i metalowa. Ponadto Jawor słynie z drzew jaworowych, od których de facto wziął swoją nazwę. Miejscowość jest urokliwie położona – nad trzema rzekami i Równiną Chojnowską. Jest tu wiele zabytków, m.in. Kościół Pokoju wpisany na Listę Zabytków Kultury Unesco, przepiękny ratusz z XIV wieku, mury obronne, wieża baszty oraz krzyże pokutne. W Jaworze odbywają się także co roku Międzynarodowe Targi Chleba połączone z ogólnopolskim konkursem na „Piekarza Roku”. W tak pięknym miejscu kwitnie miłość i z pewnością nie brak tu par i zakochanych pragnących zawrzeć związek małżeński. Osoby szukające ciekawych miejsc na wesele, powinny zwrócić uwagę na stylowy obiekt Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce, leżącej ok. 50 km od Jawora. Dwór Korona Karkonoszy specjalizuje się w organizacji wesel i jest jednym z liderów na Dolnym Śląsku. Gościom oferuje nietuzinkową Salę Balową – jedną z najwyższych (9 m) i najpiękniejszych w regionie. Warto zaufać doświadczeniu – to już ponad 3500 pozytywnych referencji od gości weselnych dla Dworu Korona Karkonoszy!

Sala weselna Jawor

Wybór miejsca na organizację przyjęcia weselnego to jeden z najważniejższych punktów w przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Gdy zajmuje nas sala weselna Jawor mimo swoich wielu zalet będzie oferować nam ograniczony wybór. Województwo dolnośląskie uważane jest za polską stolicę wesel, właśnie z powodu wielu miejsc i usług związanych z branżą ślubną i weselną. Dlatego warto rozejrzeć się  i sprawdzić, co różne sale mają nam do zaoferowania. Np. Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza to nie tylko piękne wnętrza i widoki, ale także kompleksowa organizacja wesel i wiele usług dodatkowych. O popularności tego miejsca świacczy ponad 750 zorganizowanych wesel i 3500 pisemnych referencji.

Podczas uroczystości zapewniamy cały obiekt na wyłączność (do ustalenia) - w 1 miejscu: sala weselna, duża baza noclegowa, bajeczne ogrody spacerowe, kawiarnie, parkingi, własny zespół doświadczonych kucharzy i kelnerów. Rocznie realizujemy ponad 70 wesel. W samym 2018 r. zrealizowaliśmy 100 wesel.

O naszej renomie świadczy fakt, że posiadamy już ponad 4500 pisemnych referencji oraz Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Dobra kuchnia to jeden z najważniejszych elementów udanego wesele. Razem z naszymi kucharzami zabierzemy Państwa w kulinarną podróż, z której nie będzie chciało się wrócić! W menu do wyboru jest aż 350 oryginalnych, pieczołowicie przygotowanych potraw. Aromatyczne pasztety, płonące szynki, przepyszne sery, oliwki z ziołami, czy wyborne mięsa pieczone podbiją podniebienia nawet najbardziej wymagających.

 ZAPYTAJ  o ofertę - to będzie Twoje piękne wesele. Ceny wesela  już od 189 zł. Efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest Poradnik Młodej Pary - bogaty zbiór ważnych informacji dla każdej Młodej Pary. Krok po kroku podpowiadamy jak podpisywać umowy z zespołem, fotografem, co się sprawdza podczas wesela, po co są suflerzy weselni, jakich tortów nie lubią goście weselni oraz wiele innych, ważnych informacji.

Każda Młoda Para otrzymuje również listę rekomendowanych zespołów, DJ-ów, fotografów, ciastkarni, fryzjerów, stylistów, oraz naszego doradcę od spraw trudnych i beznadziejnych. Nasz  Wedding Planner   jest do Państwa dyspozycji.

 WYŚLIJ  maila: biuro@dwor-korona.pl lub  zadzwoń  605 144 021 (codziennie od 10.00 do 19.00) - otrzymasz szczegółową ofertę. To będzie Twoje piękne wesele.

 Kliknij  w zdjęcie by je powiększyć.

Filmy weselne

Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl