Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Media o nas

Co miesiąc w sieci publikowane jest ponad 200 artykułów o Dworze Korona Karkonoszy. Zobacz!
"Szczególnym urokiem odznaczają się wnętrza z minionych epok, kiedy to oddzielna sala balowa była nie tylko oznaką wysokiego statusu społecznego, ale i stanowiła przestrzeń stworzoną z myślą o wystawnych przyjęciach. Odrestaurowana Dworska Sala Balowa o sklepieniu zawieszonym aż 9 metrów nad ziemią stworzy niepowtarzalny klimat - mówi ekspertka Dworu Korona Karkonoszy. kobieta.gazeta.pl"
"Najcieplejsze miesiące to także czas najgwałtowniejszych zmian pogodowych, w związku z czym bardziej prawdopodobna jest burza, ulewa bądź upał, niż aura rześka i zarazem słoneczna. Dużo bezpieczniejsza i zarazem bardziej ekonomiczna jest zatem opcja zimowa – doradza ekspert z Dworu Korona Karkonoszy. kobieta.onet.pl"
"Dlatego też, chcąc w pełni podkreślić zimową aurę, młoda para wybiera na organizację ceremonii ślubnej właśnie salę weselną, usytuowaną nieopodal całorocznych bądź dośnieżanych stoków. Popularnością cieszą się także poprawiny przy ognisku, z grzanym winem lub piwem – dodaje ekspert Dworu Korona Karkonoszy - Joanna Hoc-Kopiej. polki.pl"
"Jeśli sami nie jesteśmy pewni wyboru, nie warto kierować się zasadą "im więcej, tym lepiej". Wybierając obiekt, w którym za menu odpowiedzialny jest doświadczony szef kuchni z miejsca pozbędziemy się problemów związanych z komponowaniem szczegółowego jadłospisu. - wyjaśnia Joanna Hoc-Kopiej - ekspertka Dworu Korona Karkonosze. polki.pl"
"Dlatego też para młoda wybierając obiekt, który specjalizuje się w organizacji wesel, z pewnością „w cenie” będzie mogła liczyć również na wartościową radę dużego grona fachowców – mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert z Dworu Korona Karkonoszy, mająca w swoim dorobku organizację blisko 500 wesel. www.zankyou.pl"
"Magia wesela w górach działa - mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert Dworu Korona Karkonoszy. - Wesele połączone z wypadem na narty czy lodowisko to niebanalne propozycje dla rodziny i najbliższych. www.polskatimes.pl"
2018-07-07
„Garden party” jest bardzo dobrym rozwiązaniem podczas upałów, ale również świetnym pomysłem na zmianę konwencji ważnych dla nas wydarzeń. A co jeśli jeden z istotniejszych momentów w życiu moglibyśmy przeżyć właśnie tak?

Artykuł opublikowano na portalu obcasy.pl
Czytaj więcej: http://obcasy.pl/moda-na-sluby-w-plenerze-2/
2018-02-09
Nawet w codziennym życiu dążymy do oryginalności i kreowania rzeczy niepowtarzalnych. Dlatego, gdy przychodzi czas na opracowanie koncepcji ślubu, sprawa komplikuje się znacznie bardziej. Na szczęście istnieją sposoby, by ten jedyny w swoim rodzaju dzień uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym i magicznym.

Artykuł opublikowano na portalu o-you.pl
Czytaj więcej: http://o-you.pl/slub-w-kolorze-wesele-z-motywem-czemu-nie/
2018-02-02
Wśród wielu młodych par utarło się przekonanie, że najlepszą porą na ślub jest późna wiosna lub lato. Tymczasem sezon zimowy ma w sobie olbrzymi potencjał, a atutów ceremonii ślubnej w zimowej odsłonie jest od groma.

Artykuł opublikowano na portalu byckobieta.pl
Czytaj więcej: http://www.byckobieta.pl/2,12752,1,kiedy-zorganizowac-slub-i-wesele-wybierz-odpowiednia-pore-roku.html
2018-01-25
Przyszli małżonkowie dzień zaślubin zapamiętają na pewno. Jak jednak sprawić, by także goście wspominali akurat tą ceremonią w sposób szczególny? Odpowiedź stanowi ślub tematyczny.

Artykuł opublikowany na portalu kobieta.gazeta.pl
Czytaj więcej: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,148342,22941833,slub-w-czerwieni-czy-wesele-rodem-z-alicji-w-krainie-czarow.html
2018-01-20
Chrzest jest to obrzęd oczyszczenia z grzechów, stanowi pierwszy krok na drodze duchowej każdego chrześcijanina. Osoba ochrzczona staje się członkiem Kościoła, chrzest jest więc uroczystością stricte duchową. Aby ograniczyć stres związany z organizacją tak ważnego dnia, warto dużo wcześniej się do niego przygotować.

Artykuł opublikowany na portalu gazeta-olawa.pl
Czytaj więcej: https://gazeta-olawa.pl/ciekawostki-inne/71076-pierwsza-impreza-zyciu-malego-czlowieka/
2018-01-06
Po zaręczynach każda przyszła para młoda zaczyna mnożyć w wyobraźni listę możliwych problemów i spraw, które wymagają gruntownego dopilnowania przed ślubem. Czy zorganizowanie wesela bez niepotrzebnych zmartwień oraz nerwów, jest możliwe? Tak! Oto 4 cenne podpowiedzi, dzięki którym unikniecie błędów.

Artykuł opublikowany na portalu kobieta.onet.pl
Czytaj więcej: https://kobieta.onet.pl/slub/4-rzeczy-ktore-powinniscie-wiedziec-nim-rozpoczniecie-przygotowania-do-slubu/5tr8l3l
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl