Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering świąteczny i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!
Poznaj nasze propozycje na catering świąteczny, prezenty na święta z regionalnych i ekologicznych produktów.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 20 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 20 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Odbiór 23.12 w godzinach 10:00 – 20:00 oraz 24.12. w godzinach 8:00 – 12:00
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00 do 22.12.2020:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Media o nas

Co miesiąc w sieci publikowane jest ponad 200 artykułów o Dworze Korona Karkonoszy. Zobacz!
"Zima to także idealny czas, aby zapewnić moc atrakcji swoim pracownikom, łącząc firmowy wyjazd z dobrą zabawą. W tym celu najlepiej sprawdzą się góry i mniej oblegane niż np. Tatry, Karkonosze. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, gdzie od kilkunastu realizowane są różnorodne eventy dla firm rodzimych i zagranicznych, kluczem jest znalezienie miejsca zapewniającego kompleksową organizację wyjazdu. kobieta.gazeta.pl"
"W Dworze Korona Karkonoszy czerpiemy inspirację z metod tradycyjnych, dlatego do parzenia używamy jedynie świeżo wypalanej kawy, pochodzącej z najlepszych plantacji świata. Dzięki temu mamy pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości. Gatunki kaw, które znajdują się w naszej ofercie są starannie wyselekcjonowane tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających kawoszy. foodandkitchen.pl"
"Jeżeli szkolenie cieszy się powodzeniem, najlepszym wyjściem jest zorganizowanie go poza firmą, aby wszyscy uczestnicy mieli dostęp do materiałów pomocniczych i odpowiedniego sprzętu. Dwór Korona Karkonoszy oferuje takie właśnie usługi, a także własny catering – nie od dziś wiadomo, że zdobywanie wiedzy pobudza apetyt! tutajglogow.pl"
"Podstawą, na której opiera się event jest scenariusz. Przy jego tworzeniu musimy pamiętać o paru zasadach – pierwszą z nich jest dobór odpowiedniego miejsca. Powinno ono nawiązywać do tematu naszego wydarzenia, charakteru czy też profilu gości. Ciekawym miejscem na organizację imprezy jest Dwór Korona Karkonoszy, który oferuje gościom zarówno wystawny bankiet jak i piknik pod chmurką. nowagazeta.pl"
"Wzrost zainteresowania tematyką gotowania zauważyli także właściciele firm i menedżerowie dużych korporacji, którzy wykorzystują potencjał kulinarnych eventów w kontekście integracji zespołu. I dla nich rynek dostarcza wiele zróżnicowanych ofert. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, gdzie od 20 lat organizowane są różnorodne eventy, rekordy popularności notują m.in. turnieje kulinarne. businesswomanlife.pl"
2018-07-03
Producenci piw rzemieślniczych dążą do uzyskania niepowtarzalnego smaku i aromatu, oraz często wyższego poziomu goryczki (w porównaniu do piw produkowanych masowo wykorzystuje się droższe surowce oraz innowacyjne technologie). Jest to niewątpliwie uczta dla osób ceniących sobie smak piwa, a nie koncentrujących się jedynie na samych procentach.

Artykuł opublikowano na portalu kulinareczka.pl
Czytaj więcej: http://kulinareczka.pl/piwna-rewolucja
2018-02-23
Marzysz o rodzinnym wypoczynku w bajecznym otoczeniu, ale urlop w tłumie turystów przyprawia Cię o ból głowy? Pragniesz zorganizować dla swoich pracowników górski wypad, ale nie masz pomysłu na nietuzinkowe atrakcje, które na długo zapadną w pamięć? W Polsce nie brakuje miejsc wyjątkowych, na miarę zróżnicowanych potrzeb.

Artykuł opublikowano na portalu kobieta.gazeta.pl
Czytaj więcej: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,148342,23061497,zima-w-polsce-co-robic-i-gdzie-pojechac-sprawdz-te-3-malownicze.html
2018-01-26
Historia parzenia kawy jest bardzo bogata i różnorodna. Jej początki sięgają aż XIII wieku, kiedy to w starożytnej Arabii odkryto właściwości pobudzające ziarna kawowca. Ciekawostką może być fakt że już w XVI w. na Bliskim Wschodzie pojawiły się pierwsze kawiarnie, a zwyczaj parzenia i picia kawy rozpowszechniony został na naszym kontynencie przez arabskich kupców. W Europie kawa zyskała popularność w XVII wieku i początkowo uchodziła za „napój arystokratów”. Do Polski kawa dotarła z niewielkim opóźnieniem i początkowo podchodzono do niej z dużą rezerwą.

Artykuł opublikowany na portalu foodandkitchen.pl
Czytaj więcej: http://foodandkitchen.pl/warsztaty-alternatywne-metody-parzenia-kawy/
2018-01-15
Kompetentna osoba jest „skarbem” dla pracodawcy, nic więc dziwnego, że ten pragnie nadać mu blasku. W tym celu organizuje szkolenia, dzięki którym dobry pracownik może stać się jeszcze lepszy. Podczas doszkalających warsztatów nie tylko rozwija już nabyte umiejętności, ale także podnosi swój poziom wiedzy i uczy się samodzielnego działania. Szkolenia możemy zorganizować samodzielnie bądź powierzyć ich przeprowadzenie firmie zewnętrznej. Obie możliwości mają swoje wady i zalety.

Artykuł opublikowany na portalu tutajglogow.pl
Czytaj więcej: http://tutajglogow.pl/2017/12/28/jak-przekazuje-sie-wiedze-czyli-szkolenia-w-pigulce
2018-01-05
Historia eventu sięga czasów antycznych, o czym świadczy m.in. istnienie rzymskiego forum. W średniowieczu ich formę przyjmowały turnieje rycerskie i odpusty. Po dziś dzień eventy mają duże znaczenie, z czasem jednak sposób ich postrzegania się zmienił. Niegdyś organizacją dużych, masowych imprez zajmowała się głównie władza – aktualnie ważniejszą funkcję pełnią w polityce marketingowej firm. Przekazują one za pomocą eventów, idee i hasła, którymi mogą oddziaływać na klienta. Dobrze zorganizowana impreza, zdecyduje o mocy przekazu i sile, z jaką się rozpowszechni.

Artykuł opublikowano na portalu nowagazeta.pl
Czytaj więcej: http://nowagazeta.pl/2017/12/sila-eventu/
2018-01-04
Studniówka to jedna z ważniejszych imprez w życiu. Każdy stara się pięknie wyglądać i przy okazji przemycić trochę tradycyjnego alkoholu... Jak przygotować się do tej nocy, aby następnego dnia niczego nie żałować?

Artykuł opublikowano na portalu bolec.info
Czytaj więcej: https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=19092
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl