Spotkanie integracyjne Szklarska Poręba

Masz pomysł na spotkanie integracyjne w Szklarskiej Porębie? Wystarczy. My zajmiemy się resztą!

Przerwa na kawę ,firmowe spotkanie, rozmowy i integracja w dobrej atmosferze i miłym otoczeniu

Spotkanie integracyjne Szklarska Poręba? Poznaj Dwór Korona Karkonoszy - spotkania u nas przejdą do firmowej legendy!

Specjalnością Dworu Korona Karkonoszy jest organizacja spotkań integracyjnych dla firm. Możemy zrealizować każdy pomysł na integrację firmową. Proponujemy duży wybór gotowych scenariuszy firmowych eventów. Zapewniamy kompleksową organizację spotkania integracyjnego ze wszystkimi jego elementami. Impreza integracyjna w Dworze Korona Karkonoszy to profesjonalny team building i uczta dla wszystkich zmysłów!

Spotkanie integracyjne Szklarska Poręba? Jesteśmy dla Was!

miejsce na spotkania integracyjne - hotel w górach

Spotkanie integracyjne Szklarska Poręba

Dobre spotkanie firmowe znaczy więcej niż 1000 słów o integracji!

Jak wygląda firmowe spotkanie integracyjne Szklarska Poręba?

Firmowe spotkania integracyjne w Dworze Korona Karkonoszy planujemy tak, aby stworzyć pozytywną i serdeczną atmosferę. Dbamy o to, by umożliwić lepsze zrozumienie i komunikację między pracownikami oraz trwale zintegrować zespoły.

Twoje spotkanie integracyjne będzie dostosowane do specyfiki firmy i charakteru zespołu. Zadowolenie gości, skuteczna integracja i team building  są naszymi priorytetami!

Degustacja piwa i warsztaty na spotkaniu integracyjnym w plenerze

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc przy organizacji spotkania integracyjnego w Szklarskiej Porębie

Dwór Korona Karkonoszy to nie tylko stylowy hotel na spotkania integracyjne koło Szklarskiej Poręby. Jesteśmy również doświadczoną firmą eventową. Możemy Ci pomóc w określeniu konkretnego celu spotkania integracyjnego. Może to być na przykład poprawa komunikacji w zespole, budowanie zaufania, rozwijanie kreatywności itp. Zajmiemy się przygotowaniem planu spotkania integracyjnego, obejmującego różnorodne atrakcje, aktywności, prezentacje, gry i czas na swobodną rozmowę. Pomożemy w wyborze odpowiednich zabaw integracyjnych dla Twoich pracowników, a także rozkręceniu imprezy firmowej i stworzeniu swobodnej atmosfery. Zajmiemy się również doborem menu na spotkanie integracyjne.

 

Jak przełamać lody na spotkaniu integracyjnym?

Proponujemy krótkie, lekkie aktywności na początek spotkania integracyjnego. Pomogą one przełamać nieśmiałość i pobudzić atmosferę. Mogą to być, pozwalające lepiej się poznać, zabawne gry integracyjne albo rozluźniające atmosferę quizy.

Przykładowa zabawa integracyjna na rozruszanie zespołu to prezentacje faktów. Poproś każdego uczestnika, aby zapisał na kartce krótką informację o sobie. Na przykład swoje ulubione danie, miejsce na świecie, które chciałby odwiedzić czy dziwne umiejętności. Następnie kartki są wrzucane do kapelusza i kolejno wyciągane. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie, kto jest autorem danej informacji. Ta zabawa integracyjna pozwala lepiej się poznać, oprócz imion zapamiętać również hobby innych członków zespołu. A to już stanowi świetną podbudowę do pogłębiania relacji, a nawet nawiązywania przyjaźni w grupie pracowniczej.

spotkanie integracyjne w plenerze, gra terenowa Karkonosze

Atrakcje na spotkanie integracyjne Szklarska Poręba

Organizacja gier i aktywności, które wymagają współpracy i komunikacji pozwala zbudować zaufanie i zintegrować zespół. Dlatego jako niespodzianki i atrakcje na spotkania integracyjne można zaplanować na przykład olimpiadę firmową. Oczywiście konkurencje nie muszą wymagać specjalnych umiejętności i wyjątkowej sprawności fizycznej. Chodzi o to, by były zabawne i wszyscy dobrze się bawili. Zaskoczyć zespół można także na przykład lotem balonem nad górami albo angażującą, interaktywną grą scenariuszową, na przykład w formie zagadki kryminalnej.

Dwór Korona Karkonoszy proponuje do wyboru ponad 100 atrakcji na spotkania integracyjne!

Lupa i ujawnianie odcisków palców w ramach scenariuszowej zabawy integracyjnej, niebanalny team building

Firmowa integracja na grill party lub przy ognisku Szklarska Poręba

Możemy również zorganizować spotkanie integracyjne na świeżym powietrzu, w okolicach Karpacza. W naszych ogrodach mamy specjalne miejsce na grill party i firmowe ognisko. Taka forma spotkania firmowego może sprzyjać luźnej atmosferze i integracji. W Dworze Korona Karkonoszy możemy też przygotować kolację tematyczną w plenerze. To pomysł na mniej formalną integrację firmową i pracownicze spotkania w przyjaznej atmosferze w górskim otoczeniu.

Integracyjne spotkanie przy grillu w górach, Karkonosze

Warsztaty rozwojowe Szklarska Poręba

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne warsztaty rozwojowe. Mogą to być szkolenia z zakresu rozwoju osobistego lub umiejętności komunikacyjnych. Proponujemy też zabawne warsztaty kulinarne, filmowe lub teatralne.

Nie tylko oderwą one pracowników od firmowej rutyny, ale też pozwolą wykazać się skrywanym talentem, fantazją i kreatywnymi zdolnościami.

Firmowy konkurs kulinarny, integracja zimą w Dworze Korona Karkonoszy

Survival Szklarska Poręba, czyli jak przetrwać na imprezie firmowej?

Spotkanie integracyjne to dla osób nieśmiałych spore wyzwanie. W Dworze Korona Karkonoszy potrafimy stworzyć taką atmosferę, że nikt nie będzie czuł się wykluczony. Co więcej, znamy sposoby na prawdziwą integrację nawet zupełnie obcych sobie osób. U nas klimat spotkań integracyjnych zawsze jest pogodny. Nie integrujemy na siłę – sprawimy, że polubicie się, nawet tego nie  zauważając. Z kimkolwiek przyjedziesz, wyjedziecie od nas jako zgrany zespół!

Pamiętaj, że firmowa integracja nie musi być nudna. Integracja w Dworze Korona Karkonoszy z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy i  na nowo wyzwoli radość z towarzystwa innych osób.

Gra terenowa Karkonosze - zadanie rozpalić ognisko krzesiwem

Spotkania integracyjne dla zespołu są jak paliwo do rakiety, którą chcemy zdobyć nowe światy!

Stylowy hotel na firmową integracje zimą i nie tylko

Spotkanie integracyjne Szklarska Poręba? Poznaj zalety Dworu Korona Karkonoszy!

Poznaj 8 argumentów, dla których warto organizować spotkania integracyjne właśnie z nami:

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów różnych dziedzin, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Newsletter

Zapisz się do newslettera.