Kolacja integracyjna koło Wrocławia

Przy dobrym jedzeniu i w pięknym miejscu ludzie stają się sobie bliżsi!

Rozmowy, uroczysta kolacja firmowa, toasty i integracja zespołu

Kolacja integracyjna koło Wrocławia? Dwór Korona Karkonoszy przypadnie Ci do gustu!

Naszą specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych i team buildingu dla firm. Pomagamy zrealizować każdy pomysł na kolacę firmową. Sami proponujemy duży wybór gotowych scenariuszy firmowych eventów. Zapewniamy kompleksową organizację firmowej imprezy – od A do Z. Kolacje integracyjne w Dworze Korona Karkonoszy to profesjonalny team building i uczta dla wszystkich zmysłów!

Kolacja integracyjna koło Wrocławia? Jesteśmy na wyciągniecie ręki!

Kolacja i... integracja!

Dobra kolacja firmowa to więcej niż 1000 słów o integracji!

Miejsce na kolację integracyjną koło Wrocławia

Uroczysta kolacja w Dworze Korona Karkonoszy odbywa się w eleganckiej sali bankietowej lub Dworskiej Sali Balowej. Taki wybór lokalizacji miejsca na kolację integracyjną ma wpływ na ogólną atmosferę wydarzenia. Pozwala jednocześnie cieszyć się elegancją stylowych wnętrz a także w nieskrępowanej atmosferze cieszyć się towarzystwem współpracowników.
Event manager Dworu Korona Karkonoszy potrafi dostosować formę kolacji integracyjnej do specyfiki danej firmy i zainteresowań pracowników.

Dojazd z Wrocławia to niespełna 2 godziny.  Taki wyjazd integracyjny dla firm z Wrocławia to czysta przyjemność i szansa na  integrację w każdym wymiarze!

Sala na wesele dolny Śląsk, Dworska Sala Balowa, Sosnówka k. Karpacza, Dwór Korona Karkonoszy

Kolacja integracyjna koło Wrocławia

Kolacje integracyjne dla firm koło Wrocławia to specjalnie zorganizowane wydarzenia, mające na celu zintegrowanie zespołu pracowniczego. Pozwalają też na budowanie relacji między pracownikami i wspieranie atmosfery team buildingu. Tego rodzaju spotkania są doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu poza miejscem pracy. Przyczynia się to do lepszej współpracy i komunikacji w zespole. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na organizację kolacji integracyjnych koło Wrocławia.

Restauracja, lokal gastronomiczny czy hotel na kolację integracyjną koło Wrocławia?

Wybierz dobrze znane miejsce z dobrą kuchnią i atmosferą. W Dworze Korona Karkonoszy możesz podjąć gości w kameralnej atmosferze, w restauracji i hotelu, który może być do wyłącznej dyspozycji Twoich gości. Zorganizowanie imprezy firmowej w tym stylowym obiekcie konferencyjnym to gwarancja wyśmienitych dań regionalnej kuchni i wyjątkowej, sprzyjającej zabawie atmosfery.

Toasty na kolacji integracyjnej dla firm, spotkanie firmowe przy stole

Kolacja tematyczna koło Wrocławia

Zorganizuj kolację integracyjną w oparciu o określony temat, na przykład wieczór kulinarny z daniami z różnych krajów, kolację w stylu retro lub wieczór z innym motywem, który zainteresuje pracowników. Może to też być impreza integracyjna w stylu lat 20. lub Dzikiego Zachodu. Taka tematyczna kolacja integracyjna pozwoli pracownikom pokazać swą kreatywność przy doborze strojów i pasujących do niech akcesoriów. Księżniczka, gejsza czy pilotka? Joker, kowboj czy hrabia Dracula? Wybierzcie sami!

Tematyczny bal firmowy, przebierana zabawa integracyjna, taniec

Grill party koło Wrocławia

Jeśli jest to możliwe, zorganizuj imprezę na świeżym powietrzu, na przykład grill party. Taka forma spotkania może sprzyjać luźnej atmosferze i integracji. W Dworze Korona Karkonoszy można też przygotować kolację tematyczną w plenerze. Znajdziemy tu odpowiednie miejsce na firmowe ognisko oraz firmowy grill w dworskich ogrodach. To pomysł na mniej formalne kolacje integracyjne i nieformalne spotkania w przyjaznej atmosferze.

Impreza plenerowa z grillem, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza

Firmowy kurs gotowania koło Wrocławia

Nic tak nie zbliża jak wspólne gotowanie! W Dworze Korona Karkonoszy znajdziemy miejsce, gdzie zespół będzie mógł razem przygotowywać pyszne dania. To świetny sposób na budowanie przyjaznej atmosfery, a przy okazji zdobywanie nowych umiejętności.

Punktem kulminacyjnym tej zabawy będzie oczywiście kolacja integracyjna, na której zespół pracowniczy będzie mógł się wspólnie delektować przygotowanymi daniami. I nie tylko…

Quizy tematyczne i niespodzianki na kolację integracyjną koło Wrocławia

Organizacja kolacji integracyjnych to też świetna okazja, by przygotować dla pracowników różnego typu niespodzianki. Może to być na przykład firmowa loteria z drobnymi upominkami albo zabawne gry lub quizy, w których każdy będzie mógł coś wygrać.

Sala do gier planszowych i konkursów firmowych, przygotowania do integracji

Razem można zrobić więcej – efekt synergii to wartość dodana skutecznej integracji!

Zalew w Sosnowce obok Karpacza

Elegancka kolacja firmowa koło Wrocławia

Czym elegancka  kolacja różni się od zwykłej kolacji? Uroczysta kolacja ma bardziej oficjalny, reprezentacyjny charakter. Kolacja integracyjna w Dworze Korona Karkonoszy to niewymuszona elegancja i uczta dla podniebienia!

Kolacja integracyjna koło Wrocławia - jak się ubrać?

W zależności od tego, czy spotkanie firmowe ma charakter oficjalny, czy też jest to zabawa tematyczna lub na przykład gra scenariuszowa, strój na imprezę firmową może się znacznie różnić. Dress code może obejmować eleganckie suknie, smokingi lub inne wieczorowe stroje lub też wystarczy styl casual, albo wręcz sportowa elegancja. Goście zwykle są odpowiednio wcześniej informowani o charakterze imprezy firmowej i proszeni o ubranie się stosownie do okazji.

Uroczysta kolacja dla firm - rozmowy w kuluarach

Menu na kolację integracyjną koło Wrocławia

Kolacja w Dworze Korona Karkonoszy zawsze składa się z wysokiej jakości potraw, przygotowywanych przez doświadczonego szefa kuchni. Dobór menu na kolację firmową odbywa się indywidualnie. Może ono zawierać dania oraz przekąski zarówno kuchni polskiej, jak i światowej. Wszystkie potrawy przygotowywane są w duchu slow food, a do wyboru mamy ich ponad 200!

Muzyka na kolację integracyjną koło Wrocławia

Odpowiednio dobrane melodie lub występy muzyczne mogą dodatkowo podkreślić atmosferę uroczystej kolacji firmowej. W Dworze Korona Karkonoszy może to być muzyka na żywo, dowolny zespół muzyczny lub DJ, zależnie od preferencji organizatorów.

Okazja lub motyw przewodni kolacji integracyjnej koło Wrocławia

Uroczysta kolacja firmowa może być zorganizowana dla określonego grona osób, na przykład w ramach team buildingu. Można też przygotować kolację firmową, przyjęcie lub bankiet firmowy z okazji jubileuszu firmy, osiągnięcia sukcesu rynkowego, wigilii lub innego wyjątkowego powodu.
W Dworze Korona Karkonoszy zawsze organizujemy uroczystą kolację zgodnie z okolicznościami i oczekiwaniami gości. Dbałość o detale, elegancja i profesjonalizm w obsłudze są dla nas kluczowe. Dlatego kolacje integracyjne warto organizować właśnie u nas!

Tematyczny bal firmowy, Dwór Korona Karkonoszy

Program kolacji integracyjnej koło Wrocławia

Podczas uroczystej kolacji firmowej mogą mieć miejsce toasty i przemówienia. To doskonała okazja do wyrażenia podziękowań pracownikom czy kontrahentom, do wspomnień czy podsumowań, na przykład z okazji okrągłego jubileuszu firmy.

Zabawa integracyjna - budowa elementów maszyny Goldberga

Firmowa kolacja integracyjna koło Wrocławia? Najlepiej w Dworze Korona Karkonoszy!

8 powodów, dla których kolację integracyjną warto zorganizować właśnie u nas

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Newsletter

Zapisz się do newslettera.

spacer integracyjny w góry

Niezależnie od specyfiki branży, w jakiej działa Twoja firma, po trudnym dniu szkoleniowym lub konferencji warto pracownikom zorganizować choćby krótkie wyjście integracyjne w Karkonosze.

Innym pomysłem na szkolenie w górach jest najpierw wyjście integracyjne w góry, później, krótkie spotkanie szkoleniowe i uroczysta kolacja integracyjna. W każdym wariancie najważniejsza jest efektywna integracja pracownicza!

 

widik z góry na basztę Zamku Księcia Henryka i zalew w Sosnówce za