Imprezy firmowe Opole

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Opole - bogata oferta atrakcji

Opole to nie tylko miasto wojewódzkie i jedna z historycznych stolic Górnego Śląska, ale też jedno z najstarszych miast w Polsce. Liczne zabytki sięgające czasów średniowiecza, atrakcje turystyczne oraz bogate życie kulturalne sprawiają, że Opole to miasto znane każdemu Polakowi.

Także pod względem gospodarczym miasto ma się czym pochwalić. W Opolu działają liczne zakłady polskie i zagraniczne, m.in. przemysłu spożywczego, maszyn i urządzeń, budowlane i inne. Opole funkcjonuje także jako ośrodek finansowy oraz handlu i biznesu – mieści się w nim np. siedziba Business Centre Club. Opole przynależy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co także daje miastu wymierne korzyści.

Opole panorama miasta

Imprezy firmowe - Opole zaprasza

Opole to bez wątpienia jedno z najważniejszych miast w województwie. W bliższej i dalszej okolicy jest jednak wiele miejsc nieodkrytych i prawdziwych perełek.

Aby oderwać pracowników choć na chwilę od szybkiego i stresującego trybu życia, firmy coraz częściej decydują się na specjalnie przygotowane imprezy firmowe. Działający w Sosnówce koło Jeleniej Góry Dwór Korona Karkonoszy to jedno z miejsc, które oferuje profesjonalne usługi w tym zakresie. Piękne położenie i doskonałe przygotowanie imprez firmowych sprawiają, że wybór Sosnówki i DKK to doskonałe rozwiązanie dla firm nie tylko z Opola i Śląska, ale i całego kraju.

Imprezy integracyjne
dla firm z Opola i nie tylko

Imprezy integracyjne dla firm z Opola w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce to szeroki wybór eventów i atrakcji dopasowanych do najróżniejszych zainteresowań uczestników.

Obiekt spełnia najwyższe standardy. Dodatkowo niezwykle oryginalna przestrzeń, łącząca tradycję z nowoczesnością sprawi, że każdy poczuje się w tym miejscu wyjątkowo. Dwór Korona Karkonoszy to świetne miejsce do organizacji imprez plenerowych. W lecie w okolicy warto wybrać się na liczne trasy spacerowe, w ziemie zaś narciarskie. Bogactwo natury pozwala nawet na urządzenie spływów pontonowych w pobliskiej rzece.

Team building, spływ pontonem

Zabierzemy Was w niezwykłe miejsce!

Szukając odpowiedniego miejsca na firmowy wypad dla swojej ekipy, warto postawić na wycieczkę w urokliwe i spokojne okolice Karpacza, oddalonego od uciążliwego zgiełku wielkich miast, takich jak Opole. Ze względu na wyjątkowe widoki, Karkonosze często wybierane są na organizację eventów firmowych i ślubów w górach. Ich wspaniałe szczyty i wodospady świetnie prezentują się na zdjęciach i filmach, zarówno z rodzinnych, jak i firmowych uroczystości. Eleganckie sale balowe na firmowe jubileusze i sale weselne na Dolnym Śląsku – jest w czym wybierać!

Przepiękne i malownicze widoki wyzwolą moc pozytywnej energii i sprawią, że uczestnicy imprezy firmowej nabiorą zapału do dalszej pracy. Dwór Korona Karkonoszy jako organizator imprez dla firm z Opola i nie tylko, oferuje szeroki wachlarz możliwości stworzenia wyjątkowego wydarzenia o charakterze integracyjnym. Impreza firmowa w formie szkolenia, warsztatów tematycznych, spotkania towarzyskiego czy wyzwania z nutką adrenaliny? Dopasujemy scenariusz do potrzeb Twojego zespołu.

Sosnówka koło Karpacza

Organizacja imprez plenerowych -
Opole, a może lepiej góry?

Dwór Korona Karkonoszy położony nieopodal Karpacza i 200 km od Opola, oferuje ponad 20 rodzajów eventów firmowych, tworzących w sumie kilkadziesiąt wariantów do wyboru.

Niezwykły klimat górskiej miejscowości sprzyja przebywaniu na łonie natury, dlatego warto wzbogacić wyjazd o wydarzenie w plenerze. Wybierz warsztaty z technik samoobrony lub survivalu i pokaż swoim pracownikom jak radzić sobie w trudnych warunkach! Zdobyte doświadczenia z pewnością wykorzystają w codziennych sytuacjach.

paintball - atrakcje na imprezy firmowe, team building, Karpacz, Sosnówka