Impreza integracyjna Szklarska Poręba

Niech Twój zespół poczuje, że może osiągnąć sukces!

Niezapomniana impreza integracyjna Szklarska Poręba? Tylko w Dworze Korona Karkonoszy!

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja firmowych imprez integracyjnych – od pomysłu, poprzez dobór oryginalnych i sprawdzonych atrakcji, po efektywną realizację planu!

Dwór Korona Karkonoszy to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo, dzięki temu z przyjemnością otworzy się na budowanie silnego zespołu! Oferujemy kilkadziesiąt gotowych scenariuszy eventów oraz szereg atrakcji, których dynamikę dopasowujemy do indywidualnych preferencji naszych gości.

Niebanalna impreza integracyjna? Szklarska Poręba, jesteśmy na wyciągnięcie ręki!

Spotkanie to początek!

Współpraca to sukces!

Czego potrzebuje Twój zespół?

Zdradzamy nasz pomysł na imprezę integracyjną w Szklarskiej Porębie, jesteście gotowi?

Mamy na swoim koncie ponad 1150 imprez firmowych zorganizowanych dla klientów z Polski i zagranicy. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna lokalizacja i stylowa sceneria, ale przede wszystkim oryginalne pomysły na wspólne spędzanie czasu, które integrują nawet naprawdę wymagające zespoły ludzi.

Naszą siłą jest lokalność – częstujemy miejscowymi przysmakami i pokazujemy, jak przygotowywać regionalne piwa, wypieki i sery! Nie boimy się wyzwań – organizujemy niezapomniane spływy pontonowe, loty balonem, skoki na bungee i przejazdy off-roadowe.

Szanujemy potrzeby wszystkich gości – proponujemy wciągające gry scenariuszowe, warsztaty rękodzieła oraz imprezy tematyczne.

Impreza integracyjna przygotowana z myślą o Tobie!

Jak skutecznie zintegrować zespół? Zapewnić pracownikom atrakcyjny wyjazd, podczas którego rozwiną swoje umiejętności i i wzmocnią więzi międzyludzkie! Profesjonalnie zorganizowane imprezy dla firm ze Szklarskiej Poręby i całej Polski skutecznie odstresują pracowników i dostarczą im pozytywnej energii do dalszej pracy.

Tylko silny i zaangażowany zespół buduje konkurencyjność i trwałość każdej firmy!

Ponad 25 lat doświadczenia nauczyło nas odpowiedniego podejścia. Nawet bardzo wymagające zespoły wracają zawsze zadowolone. Wybierając naszą ofertę otrzymujesz stałą opiekę dedykowanego event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na atmosferę panującą wewnątrz grupy.

Coś dla spragnionych adrenaliny

Tylko Szklarska Poręba na imprezę integracyjną? To może być za mało. Spływ pontonem raftingowym lub kajakiem, skoki na bungee, rajd off-roadowy, wspinaczka skałkowa, downhill, lot balonem lub helikopterem – atrakcje organizowane przez Dwór Korona Karkonoszy zapewniają potężną dawkę adrenaliny! To także oryginalny pomysł na rozkoszowanie się pięknem okolicy z zupełnie innej perspektywy.

Możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych okolicznościach jest niezapomnianym przeżyciem i doskonałym narzędziem budowania więzi w grupie. Warto podjąć ryzyko i przyłączyć się do zabawy, by poczuć prawdziwy dreszczyk emocji!

Coś dla miłośników slow life

Warsztaty filmowe albo teatralne, pokazy warzenia piw rzemieślniczych, degustacje lokalnych przetworów to tylko niektóre pomysły, by powrócić do korzeni i dawno zapomnianych pasji! Z naszą pomocą uwolnisz dotąd skrywany potencjał swoich pracowników i pozwolisz im skutecznie wyciszyć i ukoić zmysły. Imprezy firmowe Wrocław mogą temu nie sprostać.

Spokojne spacery, relaks na hamaku, zbieranie kwiatów w ogrodzie, czy warsztaty muzyczne i artystyczne to proste przyjemności, których tak bardzo brak nam na co dzień. Jeżeli towarzyszy im możliwość zakosztowania przysmaków lokalnej kuchni – nic więcej nie potrzeba do pełni szczęścia!

konfitura wiśniowa przygotowana w Dworze Korona Karkonoszy

Coś miłego dla każdego

Dwór Korona Karkonoszy został stworzony dla tych, którzy cenią zabawę w dobrym towarzystwie. Nasza sala balowa, sala kominkowa, kawiarnia i ogród są idealną przestrzenią pod oryginalne imprezy tematyczne, np. w luksusowym stylu lat 20. lub ekstrawaganckim stylu lat 80. Nic nie integruje mocniej, jak wspólna zabawa taneczna do białego rana!

Dodatkowym elementem zabawy na parkiecie mogą być różnego rodzaju gry scenariuszowe. Wspólne rozwiązywanie zagadek umysłowych skutecznie rozkręci tych, którzy wolą ruszać głową niż nogami.

Daj ludziom swobodę działania, a zaskoczą Cię swoją pomysłowością!

Zalew w Sosnowce obok Karpacza

Gdzie impreza integracyjna Szklarska Poręba? Oczywiście w Dworze Korona Karkonoszy!

Imprezy firmowe Szklarska Poręba? W Karkonoszach atrakcje turystyczne znajdziesz na każdym kroku! To idealne miejsce spacerów, wspinaczek lub podziwiania świata z lotu ptaka. Magia Karkonoszy zachwyca turystów z całego świata.
Szlaki prowadzące na Śnieżkę lub Halę Szrenicką to prawdziwa uczta dla miłośników gór, których szczyty pięknie odbijają się w tafli Zalewu Sosnówka. Liczne zabytki – zamki, kaplice i kościoły przyciągają nie tylko miłośników historii i architektury. Wiele z nich to pradawne źródła mocy, z których można czerpać po dziś dzień.

 • Zamek Chojnik, cel wycieczek na imprezach integracyjnych koło Jeleniej Góry

  Zamek Chojnik

  Ruiny murowanego zamku z XIV wieku, położonego na wzgórzu Chojnik (627 m n.p.m.) nad dzielnicą Jeleniej Góry, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Z najpopularniejszych kurortów prowadzą do niego piękne i malownicze trasy, które można pokonać pieszo lub samochodem.Ze względu na swoje położenie, zamek Chojnik przez wiele wieków pozostawał niezdobyty. W 1675 roku zniszczył go pożar, który pojawił się w wyniku uderzenia pioruna. Dziś stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.
 • Karkonosze, okolice Karpacza -Schronisko-Samotnia, Mały i Wielki Staw

  Karpacz

  Ten najpopularniejszy w regionie kurort przyciąga rekordowe rzesze miłośników gór. Setki szlaków spacerowych, bogata baza atrakcyjnych miejsc spotkań. ciekawa architektura, a przede wszystkim otwartość i serdeczność mieszkańców sprawiają, że Karpacz jest doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku.W Karpaczu warto odwiedzić Karczmę Sądową z 1735 roku, Schronisko Samotnię, dworek myśliwski, dawny dworzec kolejowy, ponad 200-letnie domy wycieczkowe, urokliwe kościoły i drewniane schroniska. Dogodna lokalizacja i doskonałe skomunikowanie Karpacza umożliwia także komfortowe zwiedzanie wszystkich sąsiadujących miejscowości.
 • Zalew Sosnówka koło Karpacza, atrakcje turystyczne, Karkonosze

  Zalew Sosnówka

  Ten sztuczny zbiornik wodny, położony u stóp zjawiskowych szczytów Karkonoszy, powstał w miejscu dawnych stawów rybnych. Spacer nad zalew z Dworu Korona Karkonoszy zajmuje zaledwie kilka minut, a trasa pozwala podziwiać wspaniałe widoki po drodze.Jednym z potoków zasilających Zalew Sosnówka jest Sośniak, którego końcowy bieg ukryty jest pod ziemią. Część zalewu ograniczona jest betonową tamą i wałami, których najwyższy punkt sięga 370 metrów. Ponieważ zalew jest źródłem wody pitnej dla pobliskich miejscowości, na jeziorze obowiązuje zakaz kąpieli.
 • Widok na szczyt Śnieżki od strony Sosnówki, Karkonosze

  Śnieżka i szlaki górskie

  Wejście na Śnieżkę przez wielu uważane jest za kultowe. Szczyt o wysokości 1603 m n.p.m. jest najwyższym szczytem nie tylko Karkonoszy, a całej Republiki Czeskiej. Teren Śnieżki stanowi park narodowy, dlatego można się po nim poruszać jedynie w ramach wytyczonych szlaków. Dojście na sam szczyt zajmuje ok. 3 godzin.Karkonoski Park Narodowy to nie tylko Śnieżka. Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne przedzielone skalistą Grzędą.
 • Dobre Źródło przy kaplicy św, Anny na górze Grabowiec, Sosnówka na szlaku do Karpacza

  Dobre Źródło pod Kaplicą św. Anny

  To jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Kaplica św. Anny położona jest na porośniętym lasem zboczu szczytu liczącego 784 m n.p.m. Stanowi doskonały punkt widokowy, ale tym, co przyciąga do niej większość turystów jest nadal bijące źródełko, nazywane przez miejscowych „świętym źródłem” lub „źródłem miłości”.Kaplica ma bardzo ciekawy, eliptyczny kształt. Wybudowano ją w taki sposób, by ołtarz znajdował się dokładnie nad miejscem, z którego źródło wypływa ze skały. Sam ołtarz sprowadzono z kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Zdaniem archeologów, miejsce to otaczano kultem już w czasach neolitu.

Wyróżnia nas perfekcyjna organizacja imprez integracyjnych. Szklarska Poręba i kompleksowość naszej oferty - to musi się udać!

Dostrzegasz skuteczność narzędzia budowania zespołu, jakim jest impreza integracyjna? Twoja firma  stanowi dla Ciebie bezpieczną przystań, ale Ty pragniesz pokazać swoim pracownikom coś więcej? Dwór Korona Karkonoszy to z pewnością miejsce, które sprosta Twoim oczekiwaniom!

Zdaniem wielu naszych gości, imprezy firmowe organizowane w Dworze Korona Karkonoszy pozostają w pamięci na zawsze! To efekt nie tylko doboru unikalnych wnętrz, intrygujących apartamentów i stylowych sal. To przede wszystkim profesjonalizm załogi, która tworzy tu wyjątkowy klimat.

Ponad 25 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować system kompleksowej organizacji imprez, w pełni dopasowanych do potrzeb firm różnej wielkości. Służymy pomocą już na etapie doboru odpowiednich atrakcji z bazy ponad 100 możliwości. W oparciu o wcześniej wybrany motyw przewodni przygotowujemy gotowe scenariusze imprez, które uwzględniają preferencje wszystkich uczestników. Z naszym wsparciem dobierzesz atrakcje zarówno dla fanów adrenaliny, jak i dla miłośników spokojniejszych rozrywek.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i profesjonalne podejście do każdego elementu dobrej imprezy firmowej – od sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia, poprzez catering, po gadżety dla gości.

Specjalizujemy się w zjawiskowych balach tematycznych i atrakcyjnych zabawach team-buildingowych. Przestrzenie, którymi dysponujemy umożliwiają nam organizację niezapomnianej imprezy firmowej zarówno dla kilku, jak i kilkuset gości. Dysponujemy setkami narzędzi, dzięki którym pomagamy budować silne, wspierające się, lojalne i efektywne zespoły. Z naszą pomocą stworzysz team marzeń!

Team building, spływ pontonem

Statystyki dotyczące budowania zespołu firmowego potwierdzają, że satysfakcja pracowników wzrasta nawet o 50% w otoczeniu ludzi, z którymi są zaprzyjaźnieni. Pielęgnując te relacje, organizacje mogą dokonać znaczących ulepszeń.

góry

Recepta na udaną imprezę integracyjną dla firmy? Szklarska Poręba docenia pomysłowość!

Każdy zespół jest inny, a naszym celem jest taki dobór atrakcji, by impreza integracyjna zaskoczyła i zaspokoiła potrzeby wszystkich gości.

Chcesz poprawić relacje międzyludzkie panujące w Twojej firmie? Zależy Ci, by wzmocnić lojalność pracowników i poczucie wspólnego realizowania celu? Postanowiłeś, że pracownicy na chwilę zapomną o swoich obowiązkach i nabiorą sił przed nowymi wyzwaniami? Chcesz podziękować zespołowi za codzienne współtworzenie Twojej marki?

Impreza integracyjna Szklarska Poręba to naprawdę skuteczny sposób, by zrealizować te wszystkie cele!

Impreza integracyjna Szklarska Poręba? Postaw na współpracę!

Chcesz wydobyć ze swojego zespołu nowe pokłady kreatywności? Jednym z narzędzi jest wspólne budowanie maszyny Goldberga – urządzenia, które wykorzystując efekt domina prezentuje sekwencję następujących po sobie prostych czynności mechanicznych. Maszyna ta jest symbolem ludzkiej zdolności do osiągania spektakularnych efektów.

Podobny efekt można uzyskać podczas zabawy w rozwiązywanie zagadek w ramach wcześniej dobranych gier scenariuszowych. Zespół podzielony na mniejsze grupy musi wykazać się sprytem, logicznym myśleniem i wiedzą, by wspólnie rozwiązać dany problem. Zupełnie jak w pracy? Otóż niezupełnie! Ciekawa fabuła i aranżacja znacznie uatrakcyjniają cały proces i nauczą prawidłowej i efektywnej komunikacji.

team building, maszyna Goldberga, integracja na szkoleniu, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka

Postaw na zdrową rywalizację!

Sportowa rywalizacja towarzyszy nam od zarania dziejów. Zdrowe współzawodnictwo buduje więzi i sprzyja indywidualnemu rozwojowi. Odpowiednio zmotywowani pracownicy są znacznie efektywniejsi oraz bardziej kreatywni.

Gry i zabawy, przygotowane w ramach igrzysk firmowych pokazują, jak skutecznie wykorzystywać swoje mocne strony do osiągnięcia zamierzonych celów. Podczas rywalizacji sportowej pracownicy poznają lepiej pozostałych członków zespołu, co pozwala im lepiej wykorzystać ich potencjał już po powrocie do pracy.

team building, integracja firmowa, imprezy firmowe, igrzyska firmowe

Firmowa impreza integracyjna Szklarska Poręba? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

8 powodów, dla których warto zorganizować z nami event firmowy

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Newsletter

Zapisz się do newslettera.

Szklarska Poręba - górski kurort na imprezę integracyjną

Szklarska Poręba leży w powiecie karkonoskim. Miasto, obok Karpacza, to najbardziej znany kurort górski w Karkonoszach. Szklarska Poręba położona jest w dolinie rzeki Kamiennej, u podnóża Szrenicy. W tym miejscu stykają dwa pasma górskie, czyli Góry Izerskie i Karkonosze.
Swą nazwę miejscowość zawdzięcza produkcji szkła – pierwsza huta tego typu rozpoczęła działalność w Szklarskiej Porębie już w XIV wieku, a może nawet wcześniej. A żeby mogła funkcjonować huta, potrzeba było mnóstwo drewna, więc rozpoczęto wyrąb na wielką skalę. Stąd drugi człon nazwy miasta.
Oprócz hutników szkła tereny te upodobali sobie przybysze z Europy Zachodniej – Walończycy, poszukiwacze „skarbów”, czyli rud i minerałów. Do dziś na terenie Szklarskiej Poręby i okolic znaleźć można pozostawione przez nich wyrobiska, szyby czy głazy oznaczone tajemniczymi symbolami. Ponadto w miejscowych restauracjach spotkać możemy dania kuchni regionalnej inspirowane ich potrawami.
Do Szklarskiej Poręby ochoczo, od końca XVI wieku, przybywali także laboranci czyli producenci ziołowych medykamentów, znawcy ziołolecznictwa. Najczęściej byli to czescy ewangelicy. Górskie łąki i lasy, zasobne w lecznicze rośliny i zioła, stanowiły doskonałe zaplecze do produkcji medycznych preparatów.
Od końca XIX wieku Szklarską Porębę chętnie odwiedzali i zamieszkiwali przedstawiciele świata kultury, sztuki i nauki. Obecnie Szklarska Poręba to znane miejsce sportów zimowych i letnich. Zwłaszcza że panuje tu swoisty mikroklimat, sprzyjający utrzymywaniu się pokrywy śnieżnej. Przyciąga narciarzy i narciarzy biegowych, snowboardzistów, wspinaczy, trekkingowców, górskich rowerzystów, ale też zwykłych turystów, chcących napawać się pięknem gór.

Szklarska Poręba - panorama miasta, kurort w Polsce zimą
Szklarska Poręba latem

Ciekawe atrakcje w Szklarskiej Porębie

Z miejscową historią zapoznać się możemy zwiedzając na przykład Walońską Chatę na obrzeżach Szklarskiej Poręby czy Hutę Szkła Julia. Przybliży nam to obraz dawnych mieszkańców tych terenów.
Jeśli chodzi o atrakcje przyrodnicze, to w okolicy Szklarskiej Poręby znajdują się dwa wspaniałe wodospady: wodospad Kamieńczyka (27 merów wysokości) oraz wodospad Szklarki (13,3 metra wysokości). Obydwa przyciągają rzesze turystów.
Kolejną atrakcję może stanowić sam dojazd do Szklarskiej Poręby. Jedna z dróg wiedzie przez słynny Zakręt Śmierci. To bardzo niebezpieczny zakręt o promieniu 30 metrów (o prawie 180’), na wysokości 755 m n.p.m. pomiędzy Szklarską Porębą a uzdrowiskiem Świeradów Zdrój. Pomimo zagrożenia warto wybrać tę trasę, jako że roztacza się stamtąd malownicza panorama Karkonoszy oraz wspaniały widok na miasto.
Przez Szklarską Porębę prowadzi kilka ciekawych szlaków turystycznych. Szlak Waloński, Magiczny Szlak Ducha Gór oraz Duża Sztaudyngerowska Trasa Turystyczna pozwalają na obejrzenie najciekawszych punktów w okolicy, na przykład wodospadu Szklarki, Starej Chaty Walońskiej, Chybotka, Zakrętu Śmierci, grobu Ducha Gór czyli Karkonosza, nartostrady Puchatek czy wodospadu Kamieńczyka.

Atrakcje w Karkonoszach, wyciąg narciarski, pomysł na zimową rozrywkę