Sala weselna zimą

Gdy łączy Was gorące uczcie.

Sala weselna zimą?
Najpiękniej jest w górach ♥

Zima zwykle kojarzy się z niską temperaturą, śniegiem, nartami i lepieniem bałwana. Tymczasem jest to także idealny okres na zorganizowanie wesela!

Tak, wesele zimą może być naprawdę niesamowitym i pięknym wydarzeniem. Warto jednak zadbać o odpowiednią oprawę.

Jaka sala weselna zimą sprawdzi się najlepiej? Z pewnością ta zlokalizowana w górach! W otoczeniu śnieżnych szczytów i pod rozgwieżdżonym niebem spędzicie niezapomniane chwile!

Zimowy klimat w weselnym wydaniu

Dlaczego sala weselna zimą w górach to dobry wybór? Możemy się wypowiedzieć z perspektywy widoków, jakie widzimy z okien Dworu Korona Karkonoszy – obiektu, w którym do tej pory zorganizowaliśmy prawie 1000 wesel. Otóż w podtrzymaniu magicznej aury na pewno pomagają karkonoskie szczyty, o tej porze roku zwykle pięknie ośnieżone i majestatycznie wznoszące się nad okolicą.

Obawiacie się mrozu i zimna? Można temu łatwo zaradzić za pomocą modnych okryć wierzchnich. Dla Panny Młodej oraz damskiej części gości, jest to z reguły dodatkowy atut, gdyż w przeróżnych futerkach, płaszczykach i etolkach, wyglądają wyjątkowo wytwornie.

Wesele zimą możemy urozmaicić, oferując gościom różne atrakcje plenerowe. Tak, to nie żart! Właśnie zima jest idealnym czasem, aby zorganizować kulig dla gości weselnych. Zakończony poczęstunkiem w postaci pieczonych na ogniu potraw i w połączeniu z grzanym winem, stanie się motywem przewodnim wielu rodzinnych wspomnień.