Sala weselna Kowary

I żyli długo i szczęśliwie...

sala weselna Dolny Śląsk, wesele Dolny Śląsk, wesele w górach, sala weselna w górach

Sala weselna Kowary -
nie dla każdej pary?

Kowary to miasto leżące na Dolnym Śląsku. Znajduje się tu m.in. Park Miniatur, gdzie możemy zobaczyć większość zabytków Dolnego Śląska w miniaturze.

Mimo, że miasteczko liczy ponad 10 000 mieszkańców, nie ma tu wielu ciekawych obiektów i sal weselnych. Tym większą gratkę może stanowić dla mieszkańców Kowar i okolic, Dwór Korona Karkonoszy – stylowy obiekt weselny, położony w oddalonej o zaledwie 13 km Sosnówce. Ta wedding hall Lower Silesia na pewno zadowoli każdą Parę Młodą!

Odkryjcie piękno wesela w górach♥

Niewątpliwym atutem Dworu Korona Karkonoszy jest piękne położenie oraz nietuzinkowa, jedna z najwyższych w regionie Sala Balowa, której sklepienie sięga 9 m!

Decydując się na wesele w Dworze Korona Karkonoszy Pary Młode z Kowar oraz wszyscy zainteresowani przyszli małżonkowie, mają gwarancję obiektu na wyłączność. Dzięki temu nikt nie będzie Wam przeszkadzał w świętowaniu tego wyjątkowego wydarzenia.

Sala weselna Kowary nie zapewnia Wam kompleksowej obsługi? W Dworze Korona Karkonoszy w jednym miejscu znajdziecie wszystko, co niezbędne. Salę weselną w górach, dużą bazę noclegową, piękne ogrody spacerowe, kawiarnię, parkingi oraz własny zespół doświadczonych kucharzy i kelnerów.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu i dowodom uznania w postaci tysięcy pozytywnych referencji, wystawionych przez gości weselnych Dworu Korona Karkonoszy!