Sala weselna Zgorzelec

I żyli długo i szczęśliwie.

Sala weselna Zgorzelec?
Macie znacznie większy wybór!

Zgorzelec, miasto leżące tuż przy niemieckiej granicy, to prawdziwa perełka dla amatorów architektury. Wciąż można tu podziwiać wiele przedwojennych kamienic, willi i pałaców – nawet z XVI w.

Taka sceneria z pewnością może towarzyszyć początkowi wspaniałej przygody i udanego startu we wspólne życie. Jednak co w przypadku, gdy sala weselna Zgorzelec nie jest spełnieniem Waszych marzeń?

Potrzebujecie przestrzeni i miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziecie mogli świętować z przyjaciółmi i rodziną? Wszystkie te kryteria spełnia wesele w górach!

 

Poczujcie klimat dworku w górach ♥

Co jest najważniejsze dla par wybierających salę weselną? Okazuje się, że niewielka odległość od miejsca zamieszkania nie jest jednym z wiodących kryteriów dla wielu przyszłych małżonków.

Dlatego, jeśli interesuje Was wyjątkowa sala weselna, Zgorzelec może nie być pierwszym wyborem. Nawet jeśli pochodzicie z tej miejscowości.

Narzeczonym, którzy poszukują stylowej i robiącej wrażenie sali weselnej, mogą się spodobać wnętrza rodem z XIX w., jakie oferuje Dwór Korona Karkonoszy. Tutejsza Sala Balowa ma aż 9 m wysokości, karmazynowe ściany i ponad 100-letnie drewniane sklepienie.

Uroczystość zorganizowana w takim wnętrzu ma wyjątkową atmosferę, której wspomnienie na długo pozostanie w pamięci weselników.