Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Media o nas

Co miesiąc w sieci publikowane jest ponad 200 artykułów o Dworze Korona Karkonoszy. Zobacz!
"Zima to także idealny czas, aby zapewnić moc atrakcji swoim pracownikom, łącząc firmowy wyjazd z dobrą zabawą. W tym celu najlepiej sprawdzą się góry i mniej oblegane niż np. Tatry, Karkonosze. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, gdzie od kilkunastu realizowane są różnorodne eventy dla firm rodzimych i zagranicznych, kluczem jest znalezienie miejsca zapewniającego kompleksową organizację wyjazdu. kobieta.gazeta.pl"
"W Dworze Korona Karkonoszy czerpiemy inspirację z metod tradycyjnych, dlatego do parzenia używamy jedynie świeżo wypalanej kawy, pochodzącej z najlepszych plantacji świata. Dzięki temu mamy pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości. Gatunki kaw, które znajdują się w naszej ofercie są starannie wyselekcjonowane tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających kawoszy. foodandkitchen.pl"
"Jeżeli szkolenie cieszy się powodzeniem, najlepszym wyjściem jest zorganizowanie go poza firmą, aby wszyscy uczestnicy mieli dostęp do materiałów pomocniczych i odpowiedniego sprzętu. Dwór Korona Karkonoszy oferuje takie właśnie usługi, a także własny catering – nie od dziś wiadomo, że zdobywanie wiedzy pobudza apetyt! tutajglogow.pl"
"Podstawą, na której opiera się event jest scenariusz. Przy jego tworzeniu musimy pamiętać o paru zasadach – pierwszą z nich jest dobór odpowiedniego miejsca. Powinno ono nawiązywać do tematu naszego wydarzenia, charakteru czy też profilu gości. Ciekawym miejscem na organizację imprezy jest Dwór Korona Karkonoszy, który oferuje gościom zarówno wystawny bankiet jak i piknik pod chmurką. nowagazeta.pl"
"Wzrost zainteresowania tematyką gotowania zauważyli także właściciele firm i menedżerowie dużych korporacji, którzy wykorzystują potencjał kulinarnych eventów w kontekście integracji zespołu. I dla nich rynek dostarcza wiele zróżnicowanych ofert. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, gdzie od 20 lat organizowane są różnorodne eventy, rekordy popularności notują m.in. turnieje kulinarne. businesswomanlife.pl"
2017-12-15
Sowicie zastawiony stół, pełen aromatycznych potraw, na które z niecierpliwością czekamy przez cały rok. Jak w tej sytuacji zachować rozsądek? Liczba świątecznych smakołyków potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jak zatem zachowując rozwagę, nie wyrzekać się przyjemności?

Artykuł opublikowano na portalu pomorska.pl
Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/swieta24/swieta-24-informacje/a/nie-daj-sie-swiatecznemu-lakomstwu-lista-potraw-wigilijnych,12769350/
2017-12-06
Któż z nas potrafi przejść obojętnie na widok wigilijnych smakołyków? Suto zastawiony stół, pełen potraw specjalnie przygotowywanych na ten wyjątkowy czas, to widok na który z niecierpliwością czekamy przecież przez cały rok. Jak zatem nie odmawiając sobie wszystkich rarytasów, nie ulec łakomstwu i czuć się lekko w te święta?

Artykuł opublikowano na portalu obcasy.pl
Czytaj więcej: http://obcasy.pl/co-za-duzo-to-niezdrowo-jak-nie-przejesc-sie-w-swieta/
2017-11-10
Moda na gotowanie to od kilku lat jeden z wiodącym trendów. Polacy kucharzą już nie tylko z konieczności i poczucia obowiązku, ale przede wszystkim dla przyjemności oraz relaksu. Co więcej, dla wielu przyrządzanie potraw i kulinarne eksperymenty stały się swoistą pasją czy sposobem na życie. Dowodem jest popularność wszelkiego rodzaju kursów i warsztatów kulinarnych, na których nie brakuje chętnych, by szkolić się i doskonalić umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Artykuł opublikowano na portalu businesswomanlife.pl
Czytaj więcej: http://businesswomanlife.pl/moda-na-gotowanie-przybiera-na-sile-polacy-oblegaja-warsztaty-kulinarne/
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl