Imprezy firmowe Legnica

It's always a good time to build a team!

Legnica - miasto otwarte na nowe rozwiązania

Legnica to trzecie co do wielkości miasto województwa dolnośląskiego. Dla gospodarki i przemysłu Legnicy ogromne znaczenie mają zakłady przemysłu miedziowego. Mimo, że w samym mieście nie działa żadna kopalnia, dzięki położeniu w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym i Zagłębiu Miedziowym zakłady te są największym pracodawcą w mieście.

Także Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna odgrywa znaczącą rolę w miejscowej strukturze zatrudnienia. Podobnie jak wiele miast Dolnego Śląska, Legnica dynamicznie rozwija się pod względem kulturalnym i gospodarczym. I wciąż jest otwarta na nowe rozwiązania.

Impreza firmowa - Legnica stawia na pracowników!

Jednym z ciekawych pomysłów, które umożliwiają integrację pracowników i wpływają na zwiększenie wydajności i jakości pracy w firmie, są office party oparte na specjalnych scenariuszach.

W woj. dolnośląskim jednym z miejsc zajmujących się organizacją i przeprowadzaniem partiees firmowych jest The Crown of the Karkonosze Manor, działający w Sosnówce koło Karpacza. Zachwycająca przyroda i profesjonalne przygotowanie the parties firmowej gwarantuje, że przyniesie ona spektakularne efekty. To rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej firm z całej Polski.

Szukacie miejsca na zorganizowanie imprezy firmowej? Legnica – zapraszamy!

Legnica - podejmij wyzwanie!

Dla lubiących wyzwania polecamy formy zabawy uczące szybkiego działania, planowania oraz taktyki.

Do wyboru macie  m.in. grę scenariuszową o tematyce kryminalnej oraz team building na najwyższym poziomie zaawansowania. Tu liczy się zwłaszcza współpraca.

Wybierając attractions for events firmowe, przedsiębiorcy z Legnicy mają szansę na nowo poznać swoich pracowników. Obserwacja ta przyniesie obopólne korzyści. Poprawi wzajemną komunikację i pomoże wyłonić liderów. Dołączmy do tego hazard „na niby” i dowiedzmy się, kto potrafi najlepiej blefować.

Imprezy firmowe - odważcie się na więcej!

Atrakcje na office party Legnica mogą przybrać także formę ekstremalnie aktywną. Jedną z propozycji jest pokonanie toru w parku linowym. To możliwość zmierzenia się z wyjątkowo trudnymi przeszkodami, a wszystko to na sporej wysokości.

Dla lubiących wodę proponujemy rafting, czyli spływ pontonowy liczący około 5 kilometrów trasy na łonie natury. Manewry wojskowe w stylu boot camp to propozycja dla najwytrwalszych rekrutów, chcących sprawdzić swoje umiejętności. Na koniec atrakcja dla wszystkich, czyli firmowa olimpiada, czyli kilka niezwykle emocjonujących konkurencji, które z pewnością zintegrują cały zespół.

integration fun, Outdoor Events Center, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka near Karpacz, corporate events, team building

Zapraszamy na niezwykłe imprezy firmowe w górach

Z Legnicy to tylko 70 km. Dwór Korona Karkonoszy to miejsce o intrygującym, XIX-wiecznym wnętrzu, w którym organizacja imprez integracyjnych ma bogatą historię.

Obiekt posiada niezbędną infrastrukturę, która zapewni uczestnikom zarówno pomieszczenia idealne na szkolenia, konferencje jak i innego typu spotkania. Wygodne miejsca do spania oraz niezwykle smaczne posiłki stanowią idealne dopełnienie oferty skrojonej na miarę potrzeb.

Sala Refektarz to aż 90 miejsc i kompletne wyposażenie we wszystkie sprzęty oraz akcesoria, niezbędne do przeprowadzenia owocnego spotkania. Z kolei klimatyczna Dworska Sala Balowa, wysoka na 9 metrów, pomieści aż 170 osób. W sali tej możemy zorganizować elegancki bankiet firmowy czy bal karnawałowy dla naszej załogi (wiele weddings in the mountains odbywa się właśnie w tej sali weselnej – Dolny Śląsk to zagłębie eventowe i weddingowe). Z Dworskiej Sali Balowej bezpośrednio dostaniemy się do kawiarni usytuowanej w ogrodzie różanym, który zdobi ponad 100 gatunków roślin.

blooming flowers in the garden of Dwór Korona Karkonosze