Sala weselna Złotoryja

Und sie lebten glücklich bis ans Ende...

Hochzeitssaal Niederschlesien, Hochzeit Niederschlesien, Hochzeit in den Bergen, Hochzeitssaal in den Bergen

Złota Góra czy...
wesele w górach?

Złotoryja to miasto znane niegdyś pod nazwą Złota Góra, które swoje wdzięczne miano wzięło od złóż złota leżących na tych terenach. To z pewnością uroczy zakątek Polski na wyprawienie wesela, niemniej tych na Dolnym Śląsku nie brakuje – wesela Dolny Śląsk są bardzo popularne.

Sala weselna Złotoryja może być dobrą opcją, jednak Młode Pary lubią mieć wybór.

Jednym z najpopularniejszych obiektów weselnych w okolicy Karpacza jest Dwór Korona Karkonoszy, położony w Sosnówce. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Może poszczycić się najwyższą salą w regionie (9 m), bogatym menu, szeroką ofertą atrakcji i doskonałą obsługą. Wesele w górach to najlepszy wybór!

Wasza miłość
w najpiękniejszej oprawie ♥

Jeśli interesuje Was prawdziwie magiczna sala weselna, Złotoryja nie powinna być miastem, na którym zamkniecie Wasze poszukiwania.

Coraz więcej par decyduje się na wybór sali weselnej poza miejscem zamieszkania jednego lub obu przyszłych małżonków. Warto wybrać taką, która zagwarantuje Wam, że ten najpiękniejszy dzień przebiegnie bezproblemowo i dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Dokładnie taki cel stawia sobie zespołu Dworu Korona Karkonoszy.

Całą uroczystość przygotowuje tutaj zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary.  Dwór Korona Karkonoszy realizuje nawet najbardziej szalone weselne pomysły.

Wesele w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla Harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji – zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości. Każda Młoda Para jest dla nas wyjątkowa!