Sala weselna Świebodzice

Und sie lebten glücklich bis ans Ende...

Hochzeitssaal Niederschlesien, Hochzeit Niederschlesien, Hochzeit in den Bergen, Hochzeitssaal in den Bergen, Hochzeit in den Bergen

Miejsce ma znaczenie

Świebodzice to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Dolnego Śląska, położony tuż przy Książańskim Parku Krajobrazowym. Oznacza to doskonałą sytuację dla Młodych Par, które marzą o ślubie i weselu w bajkowym otoczeniu. Mimo to, coraz więcej par planujących ślub decyduje się na urządzenie wesela poza swoim miejscem zamieszkania. Hochzeit in Niederschlesien można urządzić w wielu miejscach.

Na szczęście Dolny Śląsk oferuje w tym zakresie ogromne możliwości, a sala weselna Świebodzice nie musi być ostatecznym wyborem. Jednym z obiektów, które oferują zorganizowanie wesela w górach jak z bajki, jest Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza.

Zapraszamy Pary Młode ze Świebodzic ♥

Oglądając wnętrza Dworu Korona Karkonoszy, można odnieść wrażenie, że oto przenieśliśmy się w krainę marzeń. Również weselnicy będą zachwyceni wyborem tego obiektu. Każdy z pokoi dla gości weselnych wita ich zupełnie odmienną stylizacją. Całość jest przy tym urządzona z prawdziwym smakiem.

Jeśli dodamy do tego świetną obsługę, wspaniałe krajobrazy, wyśmienitą kuchnię i atrakcyjne ceny, to oferta Dworu Korona Karkonoszy staje się niezwykle kusząca nawet dla mieszkańców urokliwych Świebodzic.

Jeśli interesuje Was sala weselna Świebodzice z uwagi na piękno otoczenia, Dwór Korona Karkonoszy z pewnością może z nią konkurować!