Sala weselna Lubin

I żyli długo i szczęśliwie...

Anordnung der Tische bei einer Hochzeit, Sosnówka bei Karpacz

Miłość nie zna granic

Lubin to miasto o bogatej tradycji historycznej i przemysłowej. Jego mieszkańcy  mają więc wiele powodów do dumy i lokalnego patriotyzmu. Czy musi jednak przekładać się to na konieczność urządzania wesela w tym mieście? Przecież znajdziemy mnóstwo Hochzeitssäle Niederschlesien do wyboru.

Sala weselna Lubin niekoniecznie musi spełniać oczekiwania przyszłych Państwa Młodych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by poszerzyć poszukiwania i rozważyć niezwykle kuszącą opcję, jaką jest Hochzeit in den Bergen!

Zasługujecie na wszystko,
co najlepsze♥

Tendencja do urządzania wesela poza miejscem zamieszkania staje się coraz bardziej popularna z wielu powodów. Między innymi ze względu na dostępność sali weselnej, koszty oraz chęć podkreślenia wyjątkowości tego dnia.

Gdzie szukać prawdziwych perełek? Na szczęście Dolny Śląsk oferuje Młodym Parom mnóstwo możliwości w tym zakresie. Jednym z miejsc, które wybierają pary poszukujące wnętrz jak z bajki, jest Die Krone des Riesengebirges w Sosnówce koło Karpacza.

Ten zachwycający obiekt, położony w przepięknym zakątku Dolnego Śląska, kusi przyszłych małżonków profesjonalizmem, dobrą kuchnią i niskimi cenami.

Pary z Lubina i okolic nie muszą się już martwić, gdzie urządzić wesele – Dwór Korona Karkonoszy oferuje wszystko, co tylko można sobie wymarzyć.