Sala weselna Legnica

I żyli długo i szczęśliwie...

Hochzeitssaal Niederschlesien, Festsaal des Hofes, Sosnówka bei Karpacz, Dwór Korona Karkonoszy

Sala weselna Legnica czy...
wesele w górach?

Młode pary z Legnicy i okolic, poszukując lokalu, w którym zorganizują wesele, mają często nie lada problem. Nie jest nim brak miejsc, a wręcz przeciwnie – ogromna ilość sal, hoteli i restauracji oferujących swoje usługi weselne.

W samej Legnicy jest ich mnóstwo, a biorąc pod uwagę także okolicę i sąsiednie tereny, liczba ta może przytłoczyć. W końcu Dolny Śląsk to jedno z najpiękniejszych województw naszego kraju, o bogatej tradycji, pięknej architekturze i zachwycającej przyrodzie. Jednym słowem – idealne miejsce na przeprowadzenie wesela Dolny Śląsk.

Jak jednak z ogromu ofert wybrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania młodej pary?

Powiedzcie TAK w Karkonoszach♥

Sala weselna Legnica to dla Was ostateczność? Kusi Was zorganizowanie wesela w górach? Pozostaje wybór odpowiedniego obiektu.

Przede wszystkim zwróćcie uwagę na doświadczenie właścicieli i specjalizację danego miejsca. Po drugie, zapoznajcie się z opiniami o danym lokalu i jego usługach. Po trzecie wreszcie, niezwykle istotna jest zarówno estetyka danego miejsca, jak i jego otoczenie. Die Krone des Riesengebirges w Sosnówce to miejsce, które spełnia najwyższe standardy we wszystkich tych kryteriach.

Jego właściciele od wielu lat zajmują się organizacją wesel, co pozwala na spełnienie wszystkich oczekiwań zarówno Pary Młodej, jak i gości weselnych. Najwyższej jakości obsługa, doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz wnętrza i pokoje o wyjątkowym charakterze sprawiają, że tutaj Hochzeit in den Bergen to niezapomniane wydarzenie.

Piękne położenie Dworu Korona Karkonoszy (w pobliżu Jeleniej Góry) sprawia, że już sama podróż na wesele staje się pełną wrażeń przygodą. To doskonała propozycja dla Młodych Par z Legnicy, okolic, a także województwa dolnośląskiego i całego kraju.