Imprezy firmowe Wałbrzych

Es ist immer eine gute Zeit, ein Team aufzubauen!

Wałbrzych - zabytki, góry, blisko natury

Wałbrzych to jedno z najważniejszych miast województwa dolnośląskiego, z pięknymi zabytkami, długą tradycją przemysłową oraz bogatym zapleczem kulturalnym.

Wałbrzych słynie na całą Polskę i Europę ze swoich wyrobów ceramiki szlachetnej, której jeszcze do niedawna był największym w kraju producentem. Tradycje przemysłu ceramicznego sięgają w Wałbrzychu pierwszej połowy XIX w., a niektóre z powstałych wtedy zakładów funkcjonują po dziś dzień.

Przełom XIX i XX w. to prawdziwy rozkwit różnych gałęzi przemysłu w mieście: włókienniczego, szklarskiego, metalowego, koksowego i górniczego. Wałbrzych posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych, z czego najsłynniejszy jest bez wątpienia zamek Książ. Wiele osób wybiera Wałbrzych i okolice na urlop, w regionie tym organizowane są Hochzeiten in den Bergen (wesela na Dolnym Śląsku są bardzo popularne) i liczne Firmenveranstaltungen.

Impreza firmowa - Wałbrzych, czas na Ciebie!

Dzięki powstaniu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park” Wałbrzych rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe fabryki, zakłady i przedsiębiorstwa. Dynamiczny rozwój gospodarczy wiąże się z napływem nowych pracowników do miasta – z okolic Wałbrzycha i nie tylko.

Firmy poszukują rozwiązań, które pomogą im zintegrować młodą kadrę. Rozważając wybór miejsca na imprezę firmową czy integracyjną, warto skupić się na bogatych możliwościach Dolnego Śląska. Położona ok. 60 km od Wałbrzycha malownicza Sosnówka to świetny wybór dla firm z naszego regionu. Imprezy firmowe i integracyjne, eventy specjalne, szkolenia i konferencje to specjalność Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce, którego właściciele posiadają na tym polu duże doświadczenie.

Impreza firmowa w Dworze Korona Karkonoszy to okazja do poznania bogactwa i piękna Dolnego Śląska połączona ze świetną zabawą i profesjonalną obsługą.

Event firmowy - więcej niż
dobra impreza

Niezapomniane imprezy integracyjne dla firm z Wałbrzycha? W naszym obiekcie organizujemy wyłącznie takie! Zapewniamy ofertę idealnie skrojoną na miarę potrzeb.

Dwór Korona Karkonoszy to obiekt, który oferuje możliwość zorganizowania najbardziej wyszukanych Parteien m.in. na świeżym powietrzu, w otoczeniu wyjątkowych walorów przyrody. Kiepskie warunki atmosferyczne? Nie stanowią tu problemu.

Dysponujemy specjalnym zadaszeniem, a letnie centrum może pomieścić nawet 200 osób. Dodatkową atrakcją eventu będą wykwintne grillowane dania. Organizacja imprez plenerowych nie ma przed nami tajemnic!

Zelte im Grillzentrum, Firmenveranstaltungen, Sosnówka bei Karpacz

Imprezy firmowe - Wałbrzych,
jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla swojego zespołu, zwróć uwagę na kompleksową ofertę Dworu Korona Karkonoszy.

Przydzielony każdej firmie Event Manager po zapoznaniu się oczekiwaniami firmy, dopasuje najlepszą imprezę oraz przedstawi dogodną ofertę szkoleniową. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom, a przepiękna lokalizacja to nasz dodatkowy as w rękawie.

Proponujemy wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji gości w bliskim otoczeniu dostępne są liczne trasy narciarskie i spacerowe. Organizujemy terenowe gry oraz spływy pontonowe po rzece.

Blick auf den Garten mit Springbrunnen aus dem Hochzeitssaal in Dwór Korona Karkonoszy

Eventy firmowe szyte na miarę

Organizacja imprez plenerowych Wałbrzych?
Nie ma to jak Parteien firmowe w górach!

Dwór Korona Karkonoszy zajmie się wszystkim. Począwszy od sporządzenia spójnego z oczekiwaniami scenariusza, po całkowitą realizacją jego założeń. Poza wieloma możliwościami aktywnego spędzania czasu organizujemy m.in. turnieje kulinarne, biesiady piwne, warsztaty lepienia pierogów i wiele innych atrakcyjnych wydarzeń.

Zaangażowanie całego zespołu we wspólną zabawę pozwoli przeżyć niezapomniane chwile, które w przyszłości zaowocują lepszą współpracą.