Zielona ścianka weselna: oryginalny element wystroju sali

StylizacjeTrendy
zielona ścianka weselna: inspiracje

Zielona ścianka weselna wygląda bardzo efektownie, przy okazji wprowadzi przytulną i romantyczną atmosferę w mgnieniu oka. Doskonale wpisuje się w wystrój sali w stylu boho, rustykalnym, czy eko. Sprawdź, jak przygotować ją samodzielnie!

Zielona ścianka na weselu: najpiękniejsze inspiracji

Jeśli zielona ścianka weselna przypadła Ci do gustu, możesz wykonać ją z bukszpanu. Taka dekoracja natychmiast ożywi salę, jednocześnie wprowadzając gości w dobry nastrój. Do ozdobienia ścianki możesz również wykorzystać wianki, lampki, girlandy, świeże lub suszone kwiaty. Rozważ też drewniane napisy “LOVE”, “JUST MARRIED”, “MR&MRS”, czy dwie litery symbolizujące Wasze inicjały. Jeśli zdecydujesz się na ostatnie rozwiązanie, pamiętaj również o łączniku “&”.

Jeśli planujecie leśny wystrój sali weselnej, ewentualnie w stylu boho lub rustykalnym, wpleć w wystrój zieloną ściankę weselną. Proponowana dekoracja przypadnie do gustu parom, które uwielbiają odpoczywać na łonie natury.

Marzysz o wyjątkowej oprawie wesela?

U nas spełniają się najskrytsze marzenia Par Młodych!

Dlaczego warto zrobić ściankę na weselu?

Zastanawiasz się, do czego służy ścianka na wesele? Choć błyskawicznie rzuca się w oczy, nie musi tylko pełnić funkcji ozdoby. Dzięki niej można szybko wskazać, gdzie zasiądą Państwo Młodzi. Zielona ścianka weselna zapewni wspaniałe tło do zdjęć, dlatego warto dopasować ją do motywu przewodniego przyjęcia.

zielona ścianka weselna: dekoracja

Jeśli masz trochę czasu i chęci, możesz przygotować ją samodzielnie. Możesz na niej umieścić zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu nabierze wyjątkowego charakteru. Z drugiej strony przy napiętym harmonogramie warto rozważyć wynajem lub zakup takiej dekoracji.

Szybki kontakt Zamów ofertę