Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Wesele zimą - dekoracje na stoły gości oraz Pary Młodej

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Dzień uroczystości ślubnej jest dla każdej Pary Młodej niesamowitym przeżyciem. Jedyna w swoim rodzaju miłość, wyjątkowe stroje, dekoracje, słowa, które nigdzie indziej nie będą wypowiedziane – każde wesele jest niepowtarzalne. Te okoliczności kojarzą się głównie z wiosenno-letnią porą. Czy ten efekt można osiągnąć także podczas wesela zimowego? Udowadniamy, że dekoracje na sali weselnej mogą sprawić, ze wesele zimą będzie magiczne!
 
wesele zimą dekoracje

Motyw przewodni – na co zdecydować się, jeśli bierzecie ślub zimą?

Zbyt wiele elementów, które Para Młoda chciałaby umieścić na sali weselnej, może prowadzić do stworzenia wrażenia miszmaszu. Nie do końca sprzyja to pozytywnemu efektowi. Przesada nigdy nie jest wskazana, jednak umiejętne dopasowanie kilku motywów i połączenie ich ze sobą, może przynieść naprawdę piękne efekty. Jeśli sama sala weselna będzie atrakcyjna, udekorowanie jej w elegancki sposób będzie łatwe. Wystarczy wybrać kolor, który będzie przewodził całej dekoracji, a jednocześnie dodać do niego kolorystyczne kontrasty – czerwień, granat, czy chociażby złoto lub srebro. Biel jest bardzo uniwersalna i stwarza idealne warunki do puszczenia wodzy fantazji. Białe tło dla kontrastujących dodatków jest niezwykle uniwersalne. Do tego kojarzy się właśnie z aurą zimowego puchu. Wesele zimą, w niepowtarzalnej aurze, a dodatkowo w otoczeniu górskich szczytów oferuje Dwór Korona Karkonoszy.
 
zimowe wesele

Dekoracja sali weselnej

Zima charakteryzuje się wyjątkową atmosferą, która sprzyja organizacji wesela. Przede wszystkim szybciej robi się ciemno. Można więc wykorzystać ten fakt do oświetlenia wejścia na salę weselną, jak również samego wnętrza sali. Zapalone świece na stołach, girlandy świetlne czy reflektory w ciepłych barwach, wytworzą iście bajkową atmosferę. Sala przepełniona romantycznym blaskiem z pewnością przypadnie do gustu gościom weselnym. Wejście oznaczone lampionami z żywym światłem będzie wskazywało drogę przybywającym na wesele gościom. Świetnym pomysłem będzie stworzenie świetlistej drogi z parkingu do sali weselnej tak, aby goście od razu wiedzieli, gdzie powinni się kierować.


Jakie kwiaty na zimowe wesele

Wiele par młodych decyduje się w ostatnich latach na zielone akcenty wystroju sali weselnej. Zimą także można korzystać z tego pomysłu. Intensywna zieleń na tle bieli sprawdzi się znakomicie. Zima kojarzy się głównie ze świerkiem i jodłą i te rośliny także są preferowane przez Młodych, ale można pójść o krok dalej. Bardzo modne są liście eukaliptusa, które odejdą nieco od tematu zimy i Świąt Bożego Narodzenia, a jednocześnie idealnie wpiszą się w mroźny klimat. Posiadają bowiem ciemną, lekko przydymioną barwę, a liście wyglądają, jakby były pokryte warstwą mrozu. Czy to nie idealny klimat na wesele zimą? Eukaliptus można także wpleść w bukiet dla Panny Młodej. Zimą idealnie sprawdzą się także białe róże, które świetnie oddają klimat mroźnej atmosfery.
 
dekoracje na wesele zimą

Dekoracja stołu Państwa młodych – wesele zimą

Na stole Państwa Młodych powinien znaleźć się przede wszystkim pokaźny bukiet. Tutaj także można wykorzystać roślinny motyw przewodni, który wybierze Para Młoda. Najbezpieczniejszym, a zarazem najbardziej eleganckim sposobem na wystrój sali weselnej jest kontunuowanie motywu przewodniego we wszystkich elementach, nie tylko w samej dekoracji, ale także na zaproszeniach, winietkach czy podziękowaniach dla gości. Ścianka za Parą Młodą powinna wskazywać, że to właśnie tam siedzą najważniejsze osoby tego dnia. Dlatego ją także warto przystroić. Sprawdzą się do tego idealnie żywe kwiaty.


Stoły gości – dekoracja na wesele zimą

Zarówno na stołach Państwa Młodych, jak i gości, często pojawiają się tkaniny w formie bieżników. Najczęściej są to bieżniki świecące – srebrne lub złote. One najlepiej odbijają światło świec czy reflektorów, sprawiając wrażenie trójwymiarowości. Do tego świece w szkle lub kandelabry ozdobione roślinami – efekt będzie powalający. O ile kwiaty na stole Pary Młodej powinny być niskie, o tyle na stołach gości można zaszaleć z wysokością, szczególnie, jeśli stoły są prostokątne. Można ustawić je w miejscu, w którym nie będą zasłaniać gościom widoku. Na stołach okrągłych znalezienie takiego miejsca na środku może być niemożliwe. Dwór Korona Karkonoszy zadba o każdy szczegół organizacji przyjęcia weselnego, w tym także eleganckiej i zaskakującej dekoracji sali.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl