Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Wesele last minute - jak szybko zorganizować przyjęcie weselne

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Wesela last minute to co roku bardzo popularna opcja wśród Młodych Par, pozwalająca często sporo oszczędzić na organizacji uroczystości. W tym roku mieliśmy jednak do czynienia z wyjątkową sytuacją, gdyż pandemia zmusiła narzeczonych do odwołania lub przełożenia zaślubin na inny termin. Tym bardziej warto przyjrzeć się opcjom, jakie oferuje szybka organizacja wesela.
 

Czym są wesela last minute

Wesele last minute oznaczać może organizację uroczystości w przeciągu zaledwie kilku tygodni, jak i wielu miesięcy. Specyfika branży weselnej (a zwłaszcza dostępność sal na organizację przyjęcia) sprawia bowiem, że pary często rezerwują terminy nawet na 2 czy 3 lata do przodu. Promocją last minute zostają objęte mniej popularne daty lub takie, z których ktoś w ostatnim momencie zrezygnował. Jeśli zależy nam na szybkiej organizacji wesela, warto zwrócić uwagę właśnie na nie. Jakie są więc to daty?
 
wesele last minute
Mówiąc ogólnie szczyt sezonu ślubnego trwa w Polsce od maja do końca września. Wtedy to za oknem panuje zwykle słoneczna pogoda, mamy pełnię sezonu grillowego i urlopowego, a na stole obfitość świeżych owoców i warzyw. Ten okres jest najbardziej oblegany, a ceny wesela są wtedy najwyższe. Ta sama sytuacja dotyczy też długich weekendów i dni świątecznych poza sezonem (np. Boże Narodzenie). Aby zwiększyć szansę na rezerwację terminu wesela, powinniśmy więc skoncentrować się na miesiącach spoza tego okresu– np. listopadzie, lutym czy marcu.
Jest jednak jeszcze jeden czynnik wpływający na dostępność terminu - mianowicie to, czy chcemy zorganizować wesele na weekend czy też nie. Wesela organizowane w tygodniu, zwłaszcza w jego pierwszej połowie (poniedziałek-środa) są dużo rzadsze. Nie sprawdzą się one we wszystkich przypadkach, jeśli jednak nasza sytuacja pozwala na organizację uroczystości w takim terminie, możemy być przyjemnie zaskoczeni dostępnością i ceną usług.
 
szybkie wesele

Szybko nie znaczy gorzej

Wesele last minute nie oznacza, że musimy rezygnować z dodatkowych atrakcji czy wymarzonych dekoracji. Jeśli np. marzy nam się wesele w stylu boho czy inspirowane epoką wiktoriańską, najlepiej wybierać ośrodki zajmujące się kompleksową organizacją wesela, takie jak Dwór Korona Karkonoszy. Dzięki temu dostajemy dostęp nie tylko do doświadczonego zespołu, ale także szerokiej gamy dekoracji i gadżetów, oraz odpowiednich usługodawców. Jak mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny w Dworze Korona Karkonoszy: „Jesteśmy dumni z tego, że organizowane przez nas uroczystości weselne są zawsze szyte na miarę. Nie ma dla nas pomysłów zbyt dziwnych i szalonych. Dzięki bogatemu zapleczu i doświadczeniu możemy też zorganizować przyjęcie weselne bardzo szybko, nawet w 2-3 tygodnie” – dodaje ekspertka.
 
Organizacja wesela nie musi być żmudnym i długim procesem. Jeśli chcemy zorganizować wesele w krótkim terminie, powinniśmy skupić się na mniej popularnych terminach oraz wybrać doświadczonego organizatora, który zajmie się całością przygotowań. Reszta zależy już tylko od nas!
 
wesela last minute
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl