Szybki kontakt - wesela email email
Reload the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Ślub w piątek - modny zwyczaj ostatnich lat!

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Teraz, kiedy w czasie trwających obostrzeń wiele ślubów zostaje przełożonych, w głowach Par Młodych rodzi się pytanie, czy jakikolwiek pasujący termin sobotniego wesela, będzie dla nich dostępny. Przełożone z poprzedniego roku uroczystości z pewnością zapełniają kalendarz w wielu salach weselnych. A przecież nie chcemy wybierać tego jedynego, wymarzonego miejsca, jedynie przez pryzmat dostępności, a nie tego co najważniejsze - wystroju, obsługi, menu czy opinii. Idealnym sposobem na wyjście z sytuacji jest ślub w piątek! Takie rozwiązanie pozwoli Wam zorganizować wesele tam, gdzie wszystkie aspekty będą spełniały wasze oczekiwania. Ale to nie jedyne zalety, jakie można dostrzec w takiej sytuacji!
 

Ślub w piątek jako sposób na brak terminów!

 
Pary, które mają podpisane umowy z salami weselnymi, z pewnością mogły liczyć na przełożenie uroczystości. Bowiem ani sami zainteresowani, ani sala weselna nie chcą tracić możliwości współpracy przez zmieniające się obostrzenia. Co jednak mają zrobić pary, które dopiero planują wesele i szukają odpowiedniego miejsca? Na pewno nie pozostają bez możliwości.
 
Obecnie coraz bardziej popularny staje się trend wesela w ciągu tygodnia. Co prawda dzień powszedni wydaje się nam na pozór zupełnie nieprzystosowany do takiej uroczystości, to jednak po dłuższym zastanowieniu możemy dojść do wniosku, że jest to dla Pary Młodej tak wyjątkowy dzień, że nie zwraca ona uwagi na kalendarz.
 
Ślub zorganizowany w piątek może być o wiele bardziej korzystny nie tylko z uwagi na dostępność sali weselnej, ale także kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. W takich okolicznościach nie tylko Para Młoda z pewnością będzie mogła przebierać w dostępnych godzinach, ale także sama uroczystość zaślubin nie będzie opatrzona pośpiechem.
 
ślub w piątek

Dlaczego ślub w piątek może być korzystny?

 
Nie ma co ukrywać - ślub w piątek jest korzystny również z punktu widzenia finansów. Sobotnie terminy mają swoją określoną kwotę płatności za osobę, natomiast termin piątkowy w wielu salach jest znacznie tańszy. Jednym z obiektów, oferujących niższe ceny na wesela piątkowe, jest Dwór Korona Karkonoszy - hotel z salą weselną, zza okien której goście weselni mogą podziwiać wspaniałe, górskie widoki. Warto więc zastanowić się nad organizacją tej uroczystości w piątek, chociażby z punktu widzenia oszczędności. Ślub i wesele to ogromne zobowiązanie finansowe, więc jeśli możemy oszczędzić nieco środków na dodatkową atrakcję lub podróż poślubną - czemu nie?
 

Ślub w piątek - przedłużony urlop

 
Jeśli zastanawiacie się, czy wesele w piątek to dobry pomysł, ponieważ macie wątpliwości co do opinii waszych gości weselnych pomyślcie, że to taki przedłużony urlop nie tylko dla Was, ale i dla nich. Właśnie w taki sposób przedstawiajcie swój pomysł. Na aprobatę możecie liczyć szczególnie od gości przyjeżdżających z daleka - nie dość, że sobotę będą mogli spędzić aktywnie, np. na wycieczkach po górach, to jeszcze niedziela pozwoli im na spokojny powrót do domu.
 
Dla Pary Młodej to również dobre rozwiązanie, ponieważ emocje towarzyszące podczas uroczystości potrafią solidnie zmęczyć. Sobota i niedziela będą znakomitą kontynuacją krótkiego urlopu, połączonego z weselem. Jeśli planujecie podróż poślubną tuż po uroczystości, weekend pozwoli się do niej przygotować.
 
wesele w piątek

Czy ślub w piątek może spodobać się gościom?

 
Jeśli wszyscy Wasi goście są na miejscu, potraktujcie ślub w piątek jako coś zupełnie innego. Z pewnością Wasze wesele będzie wtedy zapamiętane, a goście będą mieli dobry powód do tego, aby wziąć dzień wolnego i świętować Wasze zaślubiny w gronie rodziny i przyjaciół.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl