Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Nocleg dla gości weselnych - pokoje z duszą

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Szukając hotelu, sali czy innego miejsca na wesele z pewnością nie raz spotkaliście się z informacją: pokoje urządzone są w stylu… Właśnie – w przypadku Dworu Korona Karkonoszy nie jest łatwo dokończyć to zdanie. Naszym celem jest bowiem, aby każda chwila spędzona u nas, łącznie z noclegiem, była niezapomnianym przeżyciem. Dlatego każdy z naszych pokojów posiada swój niepowtarzalny, wyjątkowy charakter.
 
Najprościej można by powiedzieć, że nasze pokoje, apartamenty i saloniki urządzone są w stylu eklektycznym. Rozpoczynając wędrówkę od dołu, np. z Dworskiej Sali Balowej czy Sommelier Club, trafimy na Parter Podróżnika. Znajdziemy tu wnętrza inspirowane przygodami i różnymi zakątkami globu, np. nawiązujący do stylu kolonialnego Pokój Afrykański, Prowansalski, czy uwielbianą przez dzieci Kajutę Marynarza z piętrowym łóżkiem.
 
pokój afrykański

Noclegi dla gości weselnych i Pary Młodej

Na Piętrze Ogrodowym znajdują się z kolei wnętrza, nawiązujące do natury i motywów roślinnych. Utrzymany w biało-zielonej kolorystyce Apartament Botaniczny to jedno z najpopularniejszych miejsc na pamiątkowe zdjęcia. Tu także odnajdziemy pogodne, sprzyjające relaksowi saloniki: Słoneczny i z Motylami. Niezwykle ciekawy jest też pokój Wiejska Sielanka – dzięki oryginalnym elementom wyposażenia (np. tarka do prania ręcznego czy monidło weselne z połowy ubiegłego wieku). Nocleg dla gości weselnych w tych pomieszczeniach to prawdziwa przyjemność.
 
nocleg dla gości weselnych
Kontynuując wędrówkę ku górze trafimy na Piętro Dworskie, z pokojami urządzonymi w wytwornym, eleganckim stylu. Apartament Srebrny i Salonik Królowej Śniegu od dawna konkurują o miano ulubionego wnętrza Młodych Par. Dzięki kolorystyce i wystrojowi, w Pokoju Miedzianym poczujemy się jak bohaterowie romansu z XIX w., a w Apartamencie Zwierciadlanym odnajdziemy spokój i ukojenie po całonocnej zabawie. Wesele z noclegiem w górach w takim wydaniu staje się niezapomnianym przeżyciem.
 
wesele z noclegiem w górach
Ostatnie piętro – Teatralne – to hołd dla różnych dziedzin sztuki. Położone tu pokoje posiadają skośny sufit, co nawiązuje życia malarzy i artystów z dawnych lat, tworzących często na strychach i poddaszach. Salonik Aktora inspirowany jest kinem i teatrem azjatyckim – znajdziemy tu wiele niepowtarzalnych rekwizytów i dodatków, co nadaje temu wnętrzu niezwykłego uroku. Podobnie jest w przypadku Saloniku Fotografa – jego wystrój przywołuje z kolei na myśl pracownię z początków ery fotograficznego szaleństwa.
 
nocleg dla gości weselnych
Nocleg w Dworze Korona Karkonoszy to coś, co nasi goście mile wspominają przez długie lata. Nie zapominamy przy tym o względach praktycznych – posiadamy też pokoje z łazienką dostosowane do potrzeb osób starszych i poruszających się na wózku. Każdy znajdzie u nas pokój dostosowany do swoich potrzeb, gustu i temperamentu.

Kliknij, by zobaczyć wszystkie pokoje.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl