Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Fotograf na ślub - jakich zdjęć oczekują Państwo Młodzi?

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Wybór fotografa na ślub i wesele to jedna z najważniejszych decyzji przed którą stają Państwo Młodzi. Dawno minęły czasy, gdy wystarczały pamiątkowe zdjęcia robione przez wujka-amatora. O dziwo, nawet w dobie powszechnie dostępnych dobrych aparatów w telefonach komórkowych, profesjonalna fotografia ślubna wcale nie ucierpiała – wręcz przeciwnie. Z czego to wynika?
sesja ślubna

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa na ślub i wesele? Najprościej odpowiedzieć na to pytanie kierując się gustem i upodobaniami Państwa Młodych. Nie każdy jednak ma przecież czas, aby szukać i przeglądać dziesiątki stron z ofertą fotografów. Do tego dochodzi kwestia dostępności fotografa w danym terminie. Bardzo przydatne jest, gdy w takiej sytuacji pomaga nam Wedding Planner lub opiekun wesela. Jak stwierdza Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny w Dworze Korona Karkonoszy: „Narzeczeni bardzo sobie cenią naszą kompleksową organizację wesel i pomoc na każdym kroku przygotowań do uroczystości. Jesteśmy w stanie polecić nie tylko zaprzyjaźnionych fotografów, ale także np. stylistki, dekoratorów czy zespoły muzyczne”. A jak potwierdzi każda Młoda Para, oszczędność czasu i stresu podczas przygotowań do wesela do rzecz bezcenna. Kiedy już zawęzimy poszukiwania do kilku upatrzonych fotografów, możemy przejść do drugiego etapu, czyli stylu ślubnej sesji fotograficznej.
 
fotografia ślubna

Fotograf na ślub – jakich zdjęć oczekują Państwo Młodzi?

Sesja ślubna to już nieodłączny punkt w planowaniu każdego wesela. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia są bezcenną pamiątką, dlatego nie dziwi nikogo, że Młoda Para znika na jakiś czas podczas przyjęcia udając się na sesję ślubną. O ile zdjęcia z kościoła i zabawy weselnej są zwykle dość klasyczne, o tyle to, jakich zdjęć oczekują Państwo Młodzi z swojej sesji ślubnej może przybierać bardzo różne i ciekawe formy. Tu warto przyjrzeć się dorobkowi wybranych fotografów, i wybrać styl, który najbardziej nam odpowiada.
 
fotograf na wesele
Nadal najpopularniejsze są zdjęcia młodych małżonków w plenerze, z pięknymi widokami czy historycznymi budynkami w tle. To szeroka kategoria, gdzie właśnie pole do popisu znajduje kreatywność fotografa. W ostatnich latach prawdziwym przebojem są tu zdjęcia z drona, które pozwalają w pełni uchwycić piękno pejzażu z nietypowej perspektywy.
 
fotograf na ślub
Niektóre pary decydują się jednak na bardziej nietypowe i szalone zdjęcia. Mogą one nawiązywać do ich wspólnych zainteresowań np. podróży czy sportu. Często sesje ślubne przywołują też zawód któregoś lub obojga małżonków za pomocą rekwizytów czy miejsca wykonania fotografii. Jeśli chcemy naprawdę oryginalnych zdjęć, warto poszukać także inspiracji w Internecie, oraz omówić tę kwestię z wybranym fotografem – mogą nam oni tu podsunąć cenne rozwiązania i pomysły. Ogranicza nas tu właściwie tylko fantazja. Sesja ślubna pod wodą? Dlaczego nie! Takie zdjęcia są bez wątpienia cenną pamiątką, a sama sesja wspaniałym wspomnieniem dla Młodej Pary.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl