Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

KARNAWAŁOWA PROMOCJA na wesela w 2020 roku!!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Sobota 18.04. i 25.04. od 165 zł
Sobota 04.07. i 25.07. od 195 zł

Czwartki w sezonie letnim 23.04. i 14.05. od 139 zł
Czwartki w sezonie letnim 09.07. i 23.07. od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 133 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.; wolne terminy: 09.05., 17.05., 24.05., 07.06., 14.06.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2019-11-15

Wesele w listopadzie - czy warto?

Listopad jest jednym z mniej popularnych miesięcy wśród osób planujących ślub. Młode Pary często nie biorą go w ogóle pod uwagę. Czy słusznie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przyjrzyjmy się zaletom i wadom wesela w listopadzie.
 
Na łasce pogody
Listopad kojarzy nam się często ze złą pogodą, ponurym niebem i deszczem. Jest to niewątpliwie jeden z głównych czynników, które odstraszają przyszłych małżonków od ślubu w tym miesiącu. W rzeczywistości jednak aura końca jesieni przypomina bardziej wiosnę, z pięknym słońcem i temperaturą sięgającą kilkunastu stopni.
Warto też pamiętać, że listopad wcale nie jest najbardziej deszczowym miesiącem w ciągu roku. Jak na ironię największe opady zdarzają się w Polsce w… lipcu! To właśnie wtedy istnieje największa szansa, że dzień ślubu popsuje nam nagła, gwałtowna burza. Decydując się na wesele w listopadzie możemy natomiast spodziewać się raczej mżawki niż ulewy.
 
wesele listopad
W jesiennych klimatach
Jesień ma wiele do zaoferowania Młodym Parom – nie bez powodu jest to ulubiona pora roku wielu z nas. Wspaniałe barwy jesiennych drzew, zapach ogniska i poranne mgły tworzą sentymentalny i romantyczny nastrój. Zwykle jednak kojarzymy go z wrześniem i październikiem, jednak dzięki cieplejszej pogodzie granica ta przesuwa się coraz dalej. Coraz częściej także w listopadzie możemy cieszyć się jesiennym słońcem, purpurowym bluszczem i złotymi liśćmi na drzewach. Jak podpowiada Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka weselna w Dworze Korona Karkonoszy, krótsze dni także możemy wykorzystać na swoją korzyść: „W przypadku przyjęć weselnych późną jesienią i zimą warto pokusić się o dodatkowe dekoracje w postaci lampionów i pochodni. Po zapadnięciu zmroku tworzą one wyjątkowy klimat, dodając całej uroczystości podniosłego charakteru. Popularną dodatkową atrakcją o tej porze roku jest także ognisko z kiełbaskami i grzanym winem” – dodaje ekspertka.
 
listopadowe wesele
Praktycznie i romantycznie
Nie tylko romantyczna otoczka jesieni kusi Młode Pary. Wynajmując salę weselną, fotografa czy zespół muzyczny na ślub w listopadzie przekonamy się, że ceny za te usługi są dużo niższe niż w innych miesiącach. Jeśli więc dysponujemy ograniczonym budżetem, jest to bardzo atrakcyjna propozycja. Nie ma też w tym okresie większych problemów z rezerwacją terminu w sali czy kościele, nie musimy się więc obawiać o dostępność wymarzonego obiektu o rok czy dwa w przód. Mimo że listopad nie posiada szczęśliwej litery „r” w nazwie, może nie warto skreślać go od razu ze swoich ślubnych planów?
 
ślub w listopadzie
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 700 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-12-13
2019-08-27
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl