Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

PROMOCJA na wesela w sezonie 2020/2021 !!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Czwartek 19.11., 26.11. i 03.12.2020 od 147 zł
Święto 06.01.2021 od 179 zł
Długi weekend 07/08.01. od 167 zł
Czwartek 21.01. i 04.02. od 149 zł
Sobota 30.01. od 188 zł
Sobota 20.02., 27.02. i 06.03. od 176 zł
Czwartek 25.02., 11.03., 18.03. i 25.03. od 145 zł
Czwartek 08.04. i 15.04. od 155 zł
Czwartek 22.04. i 13.05. od 159 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2020-08-31

Wesele w górach z noclegiem

Śluby i wesela w polskich górach od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. O takim weselu jak z bajki marzą nie tylko romantycy – przepiękne krajobrazy i architektura nadają jeszcze bardziej niezwykłego charakteru uroczystości zaślubin. Dlaczego warto zdecydować się na wesele w górach, i o czym warto wiedzieć?
 

Zalety wesela w górach

Wstępując w związek małżeński każdy z nas marzy, aby ten dzień był wyjątkowy, a wspomnienia z niego zostały nam na całe życie. Oczywiście najważniejsza jest sama ceremonia i jej znaczenie, ale to gdzie odbywa się ślub i wesele również ma tu kolosalne znaczenie. Czy można sobie wyobrazić piękniejsze i bardziej romantyczne miejsce na rozpoczęcie wspólnej drogi życia niż góry?
 
wesele góry
Dzika przyroda, zachwycające pejzaże i wspaniała architektura – nikogo nie dziwi więc fakt, że to właśnie Dolny Śląsk jest ślubną stolicą Polski. W Karkonoszach znajdziemy wiele Dworków, Pałaców i domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju i nie tylko. Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka weselna w Dworze Korona Karkonoszy: „Z roku na rok przyjeżdża do nas coraz więcej Młodych Par z odległych zakątków kraju i z zagranicy. Okazuje się bowiem, że koszty takiego wesela w górach wcale nie muszą być wyższe niż urządzanego w miejscu zamieszkania. Oczywiście muszą poświęcić czas na dojazd, ale w zamian otrzymują doskonałą organizację i obsługę, świetną kuchnię oraz pobyt w sercu gór, co samo w sobie jest niezwykłą przygodą” – podkreśla ekspertka. Dzięki dużej konkurencji i ciągłemu podnoszeniu standardu usług, właśnie na Dolnym Śląsku najłatwiej znajdziemy ośrodki zajmujące się kompleksową organizacją wesel i uroczystościami szytymi na miarę. Wspomniany Dwór Korona Karkonoszy, jeden z liderów branży weselnej w regionie, oferuje nie tylko organizację, pomoc i doradztwo na każdym etapie przygotowań, ale też dostosowanie każdego aspektu wesela do życzeń Młodej Pary. Jeśli więc marzymy np. o weselu tematycznym czy stylizowanym, tu powinniśmy w pierwszej kolejności skierować naszą uwagę.
 
wesele w górach

Wesele w górach z noclegiem

Jeśli urządzamy wesele poza domem, nocleg zawsze jest wskazany – chodzi oczywiście o komfort i bezpieczeństwo naszych gości, którzy nie powinni wracać z wesela bez odpowiedniego wypoczynku. Szczególnie jednak przy górskich weselach aż szkoda byłoby nie wykorzystać drugiego dnia na zwiedzanie i inne dodatkowe atrakcje. Niekoniecznie musimy urządzać przy tym tradycyjne poprawiny – tańszą opcją będzie np. samo śniadanie czy lunch. Pozostały czas możemy poświęcić na grilla, ognisko czy górskie wycieczki.
Jeśli martwi nas koszt takiej dwudniowej uroczystości, warto pomyśleć o wyborze jesieni czy zimy na datę ślubu. Góry prezentują się wtedy szczególnie pięknie, w grudniu i styczniu panuje wyjątkowa atmosfera Bożego Narodzenia i karnawału, a dodatkowo możemy naszym gościom zapewnić atrakcje w postaci kuligu, jazdy na sankach czy nartach. Takie wesele wszyscy zapamiętają na zawsze!
 
wesele w górach z noclegiem
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 750 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl