Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Wesele w górach z noclegiem

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2020-08-31
Śluby i wesela w polskich górach od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. O takim weselu jak z bajki marzą nie tylko romantycy – przepiękne krajobrazy i architektura nadają jeszcze bardziej niezwykłego charakteru uroczystości zaślubin. Dlaczego warto zdecydować się na wesele w górach, i o czym warto wiedzieć?
 

Zalety wesela w górach

Wstępując w związek małżeński każdy z nas marzy, aby ten dzień był wyjątkowy, a wspomnienia z niego zostały nam na całe życie. Oczywiście najważniejsza jest sama ceremonia i jej znaczenie, ale to gdzie odbywa się ślub i wesele również ma tu kolosalne znaczenie. Czy można sobie wyobrazić piękniejsze i bardziej romantyczne miejsce na rozpoczęcie wspólnej drogi życia niż góry?
 
wesele góry
Dzika przyroda, zachwycające pejzaże i wspaniała architektura – nikogo nie dziwi więc fakt, że to właśnie Dolny Śląsk jest ślubną stolicą Polski. W Karkonoszach znajdziemy wiele Dworków, Pałaców i domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju i nie tylko. Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka weselna w Dworze Korona Karkonoszy: „Z roku na rok przyjeżdża do nas coraz więcej Młodych Par z odległych zakątków kraju i z zagranicy. Okazuje się bowiem, że koszty takiego wesela w górach wcale nie muszą być wyższe niż urządzanego w miejscu zamieszkania. Oczywiście muszą poświęcić czas na dojazd, ale w zamian otrzymują doskonałą organizację i obsługę, świetną kuchnię oraz pobyt w sercu gór, co samo w sobie jest niezwykłą przygodą” – podkreśla ekspertka. Dzięki dużej konkurencji i ciągłemu podnoszeniu standardu usług, właśnie na Dolnym Śląsku najłatwiej znajdziemy ośrodki zajmujące się kompleksową organizacją wesel i uroczystościami szytymi na miarę. Wspomniany Dwór Korona Karkonoszy, jeden z liderów branży weselnej w regionie, oferuje nie tylko organizację, pomoc i doradztwo na każdym etapie przygotowań, ale też dostosowanie każdego aspektu wesela do życzeń Młodej Pary. Jeśli więc marzymy np. o weselu tematycznym czy stylizowanym, tu powinniśmy w pierwszej kolejności skierować naszą uwagę.
 
wesele w górach

Wesele w górach z noclegiem

Jeśli urządzamy wesele poza domem, nocleg zawsze jest wskazany – chodzi oczywiście o komfort i bezpieczeństwo naszych gości, którzy nie powinni wracać z wesela bez odpowiedniego wypoczynku. Szczególnie jednak przy górskich weselach aż szkoda byłoby nie wykorzystać drugiego dnia na zwiedzanie i inne dodatkowe atrakcje. Niekoniecznie musimy urządzać przy tym tradycyjne poprawiny – tańszą opcją będzie np. samo śniadanie czy lunch. Pozostały czas możemy poświęcić na grilla, ognisko czy górskie wycieczki.
Jeśli martwi nas koszt takiej dwudniowej uroczystości, warto pomyśleć o wyborze jesieni czy zimy na datę ślubu. Góry prezentują się wtedy szczególnie pięknie, w grudniu i styczniu panuje wyjątkowa atmosfera Bożego Narodzenia i karnawału, a dodatkowo możemy naszym gościom zapewnić atrakcje w postaci kuligu, jazdy na sankach czy nartach. Takie wesele wszyscy zapamiętają na zawsze!
 
wesele w górach z noclegiem
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl