Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

LETNIA PROMOCJA na wesela w sezonie 2020/2021 !!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Czwartek 19.11., 26.11. i 03.12.2020 od 147 zł
Święto 06.01.2021 od 179 zł
Długi weekend 07/08.01. od 167 zł
Czwartek 21.01. i 04.02. od 149 zł
Sobota 30.01. od 188 zł
Sobota 20.02., 27.02. i 06.03. od 176 zł
Czwartek 25.02., 11.03., 18.03. i 25.03. od 145 zł
Czwartek 08.04. i 15.04. od 155 zł
Czwartek 22.04. i 13.05. od 159 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2015-12-21

Trendy w makijażu ślubnym

Przygotowania ślubne zwykle zaczynają się na wiele miesięcy przed planowaną datą wesela. Gdy już najważniejsze kwestie – takie jak sala, lista gości oraz menu - mamy przygotowane – czas pomyśleć o tym jak chcielibyśmy się zaprezentować w tym niezwykłym dniu. Zwykle bardziej trapi to kobiety niż mężczyzn, dlatego i my skupimy się na wizerunku ślubnym przeznaczonym dla Pań, a ściślej mówiąc weźmiemy pod lupę make-up Panny Młodej. 
 
makijaż ślubny

Makijaż ślubny - jakie trendy obowiązują w branży na sezon 2016???


- Make-up-no-make-up – choć może się to wydać dziwne, tego typu makijaż króluje na światowych wybiegach mody. My rozumiemy jednak, że w dniu ślubu chcesz wyglądać naprawdę wyjątkowo. W związku z tym jeśli nie masz ciemnej oprawy oczu i rzęs sięgających nieba, wskazany jest nieco mocniejszy makijaż. Pamiętaj jednak, aby na końcu efekt był jak najbardziej naturalny. Unikamy efektu „maski” i widocznych z kilku kilometrów różnokolorowych cieni.

- Umiar – dewiza ikony mody - Coco Channel brzmi tak: „Przed wyjściem z domu stań przed lustrem i zdejmij jedną rzecz”, co przekłada się na uniwersalną zasadę ”co za dużo to nie zdrowo”. Palnując makijaż na wesele, zasadę tę stosujemy wybierając zawsze albo usta albo oczy, tzn. jeśli decydujemy się mocniej podkreślić oczy, rezygnujemy z ust na rzecz np. bezbarwnego błyszczyka. Jeśli stawiamy na mocne usta, zrezygnujemy z mocnych cieni oraz ostrych kresek.

- Kolory pastelowe – mięta, szarość, błękit, pastelowy róż, to kolory królujące w sezonie 2016 (nie tylko w branży ślubnej). Jeśli chcesz zaszaleć a dodatkowo masz pełne usta, które chciałabyś podkreślić, możesz użyć pomadki w kolorze marsala. Kolor ten jest hitem ostatnich sezonów zarówno w modzie jak i designie. Takie usta będą idealnie komponować się z równie modnym szarym lub grafitowym cieniem na powiekach. Taki makijaż panny młodej łatwo też dopasować kolorystycznie do dodatków do stroju czy bukietu.
 
makijaż na wesele

- Odpowiedni podkład – to uniwersalna zasada, obowiązująca niezmiennie od lat! Ładna, rozświetlona i matowa cera to podstawa każdego profesjonalnie wykonanego makijażu. Skóra przed nałożeniem podkładu musi być odpowiednio przygotowana – oczyszczona i nawilżona. Podkład dopieramy do odcienia naszej cery, zwykle powinien być on o ton jaśniejszy niż nasza skóra na twarzy. Osoby z problemami, skórą tłustą czy trądzikową, powinny poszukać podkładów no-oil, które nie będą powodowały dodatkowego błyszczenia się twarzy. Wszystkie typy cery i makijażu powinny zostać wykończone pudrem, najlepiej mineralnym, który wspaniale kryje, jest niewidoczny i całkowicie naturalny dla naszego pH. W tym sezonie króluje także jasny róż. Jednak powinny unikać go osoby o okrągłej twarzy.

- Dzień przed – koniecznie wykonaj tzw. „makijaż próbny” dzień lub kilka dni przed wielkim dniem! To pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek i niechcianego wyglądu. Pamiętaj że do zdjęć lepiej pasuje mocniejszy makijaż, zatem do sesji ślubnej malujemy się o ton lub dwa mocniej niż na dzień zaślubin i uroczystość weselną.

I na koniec najważniejsze: "Niezależnie od tego jaki makijaż wybierzesz, pamiętaj o uśmiechu! Piękny uśmiech odmładza co najmniej o dekadę, więc nie może go zabraknąć w dniu Twojego ślubu ;)" - podkreśla ekspertka weselna Joanna Hoc-Kopiej. Kliknij i zobacz zdjęcia szczęśliwych par w dniu ślubu i wesela!
 

makijaż do ślubu
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 750 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl