Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

KARNAWAŁOWA PROMOCJA na wesela w 2020 roku!!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Sobota 18.04. i 25.04. od 165 zł
Sobota 04.07. i 25.07. od 195 zł

Czwartki w sezonie letnim 23.04. i 14.05. od 139 zł
Czwartki w sezonie letnim 09.07. i 23.07. od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 133 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.; wolne terminy: 09.05., 17.05., 24.05., 07.06., 14.06.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2019-12-13

Noclegi z duszą

Szukając hotelu, sali czy innego miejsca na wesele z pewnością nie raz spotkaliście się z informacją: pokoje urządzone są w stylu… Właśnie – w przypadku Dworu Korona Karkonoszy nie jest łatwo dokończyć to zdanie. Naszym celem jest bowiem, aby każda chwila spędzona u nas, łącznie z noclegiem, była niezapomnianym przeżyciem. Dlatego każdy z naszych pokojów posiada swój niepowtarzalny, wyjątkowy charakter.
 
Najprościej można by powiedzieć, że nasze pokoje, apartamenty i saloniki urządzone są w stylu eklektycznym. Rozpoczynając wędrówkę od dołu, np. z Dworskiej Sali Balowej czy Sommelier Club, trafimy na Parter Podróżnika. Znajdziemy tu wnętrza inspirowane przygodami i różnymi zakątkami globu, np. nawiązujący do stylu kolonialnego Pokój Afrykański, Prowansalski, czy uwielbianą przez dzieci Kajutę Marynarza z piętrowym łóżkiem.
 
pokój afrykański
Na Piętrze Ogrodowym znajdują się z kolei wnętrza, nawiązujące do natury i motywów roślinnych. Utrzymany w biało-zielonej kolorystyce Apartament Botaniczny to jedno z najpopularniejszych miejsc na pamiątkowe zdjęcia. Tu także odnajdziemy pogodne, sprzyjające relaksowi saloniki: Słoneczny i z Motylami. Niezwykle ciekawy jest też pokój Wiejska Sielanka – dzięki oryginalnym elementom wyposażenia (np. tarka do prania ręcznego czy monidło weselne z połowy ubiegłego wieku).
 
nocleg wesele
Kontynuując wędrówkę ku górze trafimy na Piętro Dworskie, z pokojami urządzonymi w wytwornym, eleganckim stylu. Apartament Srebrny i Salonik Królowej Śniegu od dawna konkurują o miano ulubionego wnętrza Młodych Par. Dzięki kolorystyce i wystrojowi, w Pokoju Miedzianym poczujemy się jak bohaterowie romansu z XIX w., a w Apartamencie Zwierciadlanym odnajdziemy spokój i ukojenie po całonocnej zabawie.
 
wesele z noclegiem
Ostatnie piętro – Teatralne – to hołd dla różnych dziedzin sztuki. Położone tu pokoje posiadają skośny sufit, co nawiązuje życia malarzy i artystów z dawnych lat, tworzących często na strychach i poddaszach. Salonik Aktora inspirowany jest kinem i teatrem azjatyckim – znajdziemy tu wiele niepowtarzalnych rekwizytów i dodatków, co nadaje temu wnętrzu niezwykłego uroku. Podobnie jest w przypadku Saloniku Fotografa – jego wystrój przywołuje z kolei na myśl pracownię z początków ery fotograficznego szaleństwa.
 
nocleg dla gości weselnych
Nocleg w Dworze Korona Karkonoszy to coś, co nasi goście mile wspominają przez długie lata. Nie zapominamy przy tym o względach praktycznych – posiadamy też pokoje z łazienką dostosowane do potrzeb osób starszych i poruszających się na wózku. Każdy znajdzie u nas pokój dostosowany do swoich potrzeb, gustu i temperamentu.

Kliknij, by zobaczyć wszystkie pokoje.
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 700 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-08-27
2019-04-12
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl