Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

KARNAWAŁOWA PROMOCJA na wesela w 2020 roku!!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Sobota 18.04. i 25.04. od 165 zł
Sobota 04.07. i 25.07. od 195 zł

Czwartki w sezonie letnim 23.04. i 14.05. od 139 zł
Czwartki w sezonie letnim 09.07. i 23.07. od 149 zł
Czwartki w sezonie zimowym od 133 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.; wolne terminy: 09.05., 17.05., 24.05., 07.06., 14.06.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2017-11-28

Magiczne wesela na Dolnym Śląsku

Obecnie sezon na wesela trwa już praktycznie cały rok. Wiele młodych par decyduje się na organizację tej ważnej uroczystości na terenie Dolnego Śląska, mimo że niekoniecznie mieszkają w tym województwie. Z pewnością przyczyną jest różnorodna oferta, którą dysponuje region dolnośląski. Dworki, pałace, hotele w centrum dużych miast, zajazdy położone w oddali od miejskiego zgiełku – dzięki tak bogatej ofercie, każdy znajdzie miejsce na organizację wymarzonego wesela.
 
wesele wrocław
Wesele w historycznej scenerii
 
Na Dolnym Śląsku znajduje się wiele miejsc, w których można urządzić bajkowe przyjęcie weselne. Są to zarówno dość surowe dworki jak i bardziej kolorowe, malownicze pałace. Część z nich znajduje się w pobliżu Wrocławia, Wałbrzycha czy Legnicy, inne zaś są całkowicie oddalone od miejskiego hałasu. Przyglądając się obiektom weselnym w województwie dolnośląskim, często widać wpływy architektury niemieckiej lub czeskiej. Organizując wesele w takim miejscu możemy liczyć na dodatkowe atrakcje. Miłośnicy natury z pewnością wybiorą dworki albo pałace otoczone przez ogromne parki czy lasy, dające możliwość odbycia konnej przejażdżki lub romantycznego spaceru. Natomiast nowożeńcy, którzy po całonocnej zabawie chcą się zrelaksować i w pełni zregenerować siły, mogą wybrać miejsca, w których prócz ładnych widoków i dużych balowych sal znajduje się również SPA.
 
wesele dwór
Malowniczy krajobraz

Na tym terenie Polski nie brakuje przepięknych krajobrazów. Są tu zarówno góry, jeziora i wielohektarowe parki. Natomiast weselne obiekty znajdują się w niemal każdej scenerii, jaką tylko można sobie wyobrazić. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny Dworu Korona Karkonoszy: "Gdy nowożeńcy są miłośnikami gór - mogą zorganizować wesele w którymś ze schronisk w Karkonoszach lub jednym z ekskluzywnych domów weselnych w okolicach Karpacza czy Jeleniej Góry. Natomiast jeśli para młoda preferuje polanę z widokiem na staw, rzekę czy jezioro - z tym również nie będzie problemu. Nie mówiąc już o lasach czy parkach, w które obfituje województwo dolnośląskie".
 
chojnik wesele
Weselne smaki regionalne

W obiektach weselnych w województwie dolnośląskim każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Restauracje oferują przeróżne dania - począwszy od typowej, regionalnej kuchni dolnośląskiej, przez smaki nieco bardziej ogólnopolskie, skończywszy na potrawach z całego świata. Godnymi polecenia są tradycyjny czeskie dania - takie jak zasmażany ser lub prawdziwa niemiecka kiełbasa.
 
wędliny wesele

Wrocław – wesela w nowoczesnym stylu
 
We Wrocławiu istnieje mnóstwo miejsc, w których można zorganizować niezapomniane wesele. Znajdziemy tu dziesiątki pensjonatów, hoteli, sal balowych lub domów weselnych, z których państwo młodzi mogą wybrać obiekt, spełniający ich oczekiwania. Można też zdecydować się na miejsce nieco bardziej oryginalne, takie jak: Ogród botaniczny, wrocławskie ZOO, czy Halę Stulecia. Natomiast restauracje, których jest we Wrocławiu mnóstwo, oferują przysmaki z całego świata – od eleganckiej kuchni francuskiej, przez pikantne dania indyjskie czy tajskie, po ekskluzywne specjały japońskie. 
 
wesele wrocław
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 700 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
2019-12-13
2019-08-27
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl