Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

LETNIA PROMOCJA na wesela w sezonie 2020/2021 !!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Czwartek 19.11., 26.11. i 03.12.2020 od 147 zł
Święto 06.01.2021 od 179 zł
Długi weekend 07/08.01. od 167 zł
Czwartek 21.01. i 04.02. od 149 zł
Sobota 30.01. od 188 zł
Sobota 20.02., 27.02. i 06.03. od 176 zł
Czwartek 25.02., 11.03., 18.03. i 25.03. od 145 zł
Czwartek 08.04. i 15.04. od 155 zł
Czwartek 22.04. i 13.05. od 159 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2016-05-23

Jak wybrać biżuterię do ślubu?

Jak wiadomo każda przyszła Panna Młoda chce wyglądać w dniu ślubu jak księżniczka. Dziewczyny podczas przygotowań ślubnych, bardzo skupiają się na samej sukni, butach czy fryzurze. Często zapominają o dodatkach lub traktują je nieco po macoszemu. A niekiedy to właśnie one stanowią o całości wykończenia i tworzą odpowiedni efekt.
 
kolczyki do ślubu
Biżuteria musi współgrać z suknią i fryzurą, ale nie każdy wie, że powinna też pasować do sylwetki Panny Młodej i makijażu. Kolejną ważną zasadą jest umiar - jeżeli wybieramy duże kolczyki, zrezygnujmy z naszyjnika, a postawny np. na bransoletkę. Więcej nie znaczy lepiej. Pamiętajcie o zasadzie Coco Channel, która do dziś jest prawdziwym autorytetem w świecie mody. Jej podstawowe motto to: „przed wyjściem stań przed lustrem i zdejmij jedną rzecz”. Niektórym może wydać się to nieco dziwne, ale uwierzcie - ta złota myśl przydaje się, nawet wtedy, gdy nie jesteście zwolenniczkami minimalizmu!
 
przygotowania ślub
Kolczyki lub klipsy.  Odpowiednio dobrane mogą stanowić piękne dopełnienie stroju. Delikatne i małe kolczyki będą idealne dla filigranowej sylwetki. Natomiast paniom o obfitszych kształtach proponujemy duże, choć niekoniecznie bardzo zdobne kolczyki. "Do sukni typu retro z dużą ilością koronek i beżu, idealne będą modne perełki! Kolczyków lub klipsów z kamieniami należy unikać jeżeli suknia ślubna jest wykonana z błyszczących materiałów, zdobionych np. kryształkami Svarowskiego, gdyż uzyskamy efekt „choinki”. Musimy tutaj zastosować zasadę przeciwieństwa – do zdobnej sukni dodajemy subtelne kolczyki" - radzi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny Dworu Korona Karkonoszy.  
 
przygotowania - ślub
Bransoletki. Bardzo modny akcent w sezonie 2016. Panie coraz częściej decydują się na bransoletki do ślubu zamiast specjalnych rękawiczek. Hitem są bransoletki z okrągłymi paciorkami zakończone małym wisiorkiem. W wersji bardziej luksusowej, czyli takiej do ślubu - polecamy bransoletkę z pereł i kryształków na podwójnym łańcuszku. Tego typu ozdoba nie będzie zbyt nachalna, a pięknie skomponuje się z suknią ślubną.

Naszyjniki. Podczas szykowania swojej kreacji koniecznie pamiętaj o odpowiednim doborze naszyjnika do ślubu. W sezonie 2016 modne są specjalne, ciężkie wisiory. Trzeba wiedzieć jednak, że taki element bardzo przykuwa uwagę, więc musisz być pewna, że odsłonięty dekolt jest twoim atutem. Jest to konieczne, gdyż wyobraźmy sobie zdobioną suknię do szyi na której dynda piękny naszyjnik, którego nikt go nie zobaczy! Nie będzie to ani efektowne ani eleganckie.

Idealna sytuacja byłaby, gdyby nasza biżuteria współgrała też z fryzurą. Do koczków i upiętych włosów bezpieczniej jest wybrać kolczyki typu wkrętki, natomiast do rozpuszczonych włosów, ułożonych np. w fale lub loki, dobrze będą wyglądać wiszące. Do kolczyków dobieramy resztę biżuterii. Nie zalecamy zakładania wszystkich elementów razem: kolczyków, naszyjnika i bransoletki. Jeden z elementów, np. naszyjnik, powinien stanowić dominantę, drugi - dużo bardziej subtelny - np. delikatne kolczyki i w zasadzie na tym koniec!
 
biżuteria do ślubu
Uzupełnieniem stroju mogą być rozmaite ozdoby: grzebyki, diademy, opaski, spinki. Pamiętajmy jednak aby wszystko ze sobą współgrało i aby ozdoby były jedynie dopełnieniem, a nie stanowiły przewagi nad całym wizerunkiem! Odpowiednio dobrana biżuteria sprawi, że będzie wyglądać i czuć się wspaniale w tym najważniejszym dniu w życiu!
 
dodatki do ślubu - diadem
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 750 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl