Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

PROMOCJA na wesela w sezonie 2020/2021 !!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Czwartek 19.11., 26.11. i 03.12.2020 od 147 zł
Święto 06.01.2021 od 179 zł
Długi weekend 07/08.01. od 167 zł
Czwartek 21.01. i 04.02. od 149 zł
Sobota 30.01. od 188 zł
Sobota 20.02., 27.02. i 06.03. od 176 zł
Czwartek 25.02., 11.03., 18.03. i 25.03. od 145 zł
Czwartek 08.04. i 15.04. od 155 zł
Czwartek 22.04. i 13.05. od 159 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2020-06-19

Atrakcje dla dzieci na weselu

Choć liczba młodych gości na weselu jest różna, to takie gdzie dzieci w ogóle nie ma praktycznie się nie zdarzają. Dlatego planując przyjęcie weselne powinniśmy zadbać o dobre samopoczucie i świetną zabawę wszystkich, niezależnie od wieku. Jakie atrakcje dla dzieci na weselu powinniśmy wybrać?
 

Atrakcje dla dzieci na wesele – gry i zabawy

Dzień ślubu i wesela jest bardzo ważny dla Młodej Pary oraz gości. Nie inaczej ma się sprawa w przypadku dzieci, jednak podczas wielogodzinnego wesela wypełnionego wydarzeniami których znaczenia do końca nie rozumieją ciężko im zachować skupienie. Dlatego powinniśmy zadbać przynajmniej o kilka zabaw, które uatrakcyjnią dzieciom ten wieczór.
 
atrakcje dla dzieci na weselu
Najprostszym rozwiązaniem jest zaangażowanie młodych gości w gry i zabawy weselne, np. pomoc przy grze z krzesełkami czy taniec „kaczuchy” albo pociąg. Dzięki temu będą miały okazję spożytkować pokłady energii oraz poczują się częścią całej uroczystości. Jeśli przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje weselne które mogą spodobać się dzieciom (np. pokaz iluzjonisty czy deszcz konfetti) pamiętajmy o tym, by znalazły się odpowiednio wcześnie w rozkładzie wesela, inaczej najmłodsi mogą ich po prostu nie doczekać.
Jeśli młodych gości jest sporo (lub są w bardzo młodym wieku), świetnie sprawdzi się animator zabaw dla dzieci na wesele. Jak podkreśla Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka weselna Dworu Korona Karkonoszy: „Specjalne miejsce dla dzieci lub osobne pomieszczenie gdzie spędzają one czas pod okiem animatora jest coraz popularniejszym rozwiązaniem na weselach. Pozwala ono nie tylko dzieciom spędzić czas na świetnej zabawie dostosowanej do ich wieku, ale także umożliwia rodzicom pełne uczestnictwo w przyjęciu weselnym, bez o samopoczucie ich pociech” – kończy wypowiedź ekspertka.
 
atrakcje dla dzieci na wesele

Wesele - atrakcje dla dzieci

Oprócz gier i zabaw możemy także zapewnić dzieciom na weselu inne atrakcje. Może to być np. malowanie twarzy dzieci w kolorowe wzory – dzięki temu poczują się wyjątkowo, a dodatkowo podkreśli to nastrój świetnej zabawy i będzie wspaniałą pamiątką na zdjęciach. Ciekawym rozwiązaniem jest też np. puszczanie wielkich baniek mydlanych – szczególnie dobrze sprawdzi się to w przypadku wesel w plenerze czy poprawin w formie grilla na zewnątrz. Dzieci (oraz dorośli) bardzo chętnie korzystają też z fotobudki czy ścianki fotograficznej.
Oprócz tego powinniśmy pamiętać o potrzebach żywieniowych najmłodszych – zarówno posiłki, jak i napoje. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście przygotowanie specjalnego menu na wesele, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Oczywiście większość dzieci przepada za słodyczami, dlatego w takim przypadku warto zadbać, aby właśnie słodki bufet był przyjazny dzieciom. Doskonale sprawdza się tu fontanna czekolady, w której najmłodsi mogą maczać owoce czy inne słodkości. Jeśli wesele odbywa się zimą, przy podawaniu kawy dzieci mogą otrzymać w zamian np. gorącą czekoladę czy kakao. Nasze wysiłki na pewno nie pójdą na marne – wesele przyjazne dzieciom będą one ciepło wspominać przez długie lata.
 
wesele atrakcje dla dzieci
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 750 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl