Szybki kontakt - impreza email email
Reload the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 2,9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Zabawy teambuildingowe

Zabawy teambuildingowe, czyli 3 pomysły na udaną integrację

 
Istnieje wiele powodów, dla których w ramach team buildingu warto angażować pracowników w gry i zabawy, zarówno w biurze jak i poza nim. Dzięki temu mogą się lepiej poznać, ćwiczyć umiejętności komunikacyjne, umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów itp. Jaki powód przemówi do wszystkich? Dobra zabawa. Jeśli szukasz aktywności, w których naprawdę cały zespół chciałby uczestniczyć, nie wahaj się skorzystać z poniższych sugestii.
 
zabawy teambuildingowe

Zabawa teambuildingowa 1 - wszystko na P

Ta z pozoru prosta zabawa zmusza do wysiłku intelektualnego i wznosi na wyżyny kreatywności językowej, wywołując przy tym salwy śmiechu. Przygotuj kartki z hasłami i przynależną im kategorią, jak np. rzecz, tytuł filmu itp. Podziel pracowników na kilkuosobowe drużyny. Jeden z nich losuje hasło, którego nie pokazuje pozostałym uczestnikom zabawy. Zdradza jedynie z jakiej kategorii hasło będzie opisywał. Może to robić tylko przy użyciu wyrazów rozpoczynających się na literę „p”. Każda drużyna zdobywa punkt za odgadnięte hasło. Wygrywa ta, której uda się zdobyć najwięcej punktów po rozegraniu wcześniej ustalonej liczby rund. Ta zabawa z kategorii team building uczy nieszablonowego podejścia do znanych rzeczy. Jednocześnie, dzięki luźnej atmosferze, jaką buduje wśród graczy, pozwala przełamać pierwsze lody, jeśli osoby się nie znają. Ponieważ nie wymaga żadnych narzędzi ani szerokiej przestrzeni, można ją z powodzeniem przeprowadzić także w biurze - to integracja dla firm, która sprawdzi się zawsze i wszędzie.
 
team building zabawy

Zabawa teambuildingowa 2 - zbuduj to

Kolejna propozycja wymaga jednak wyjścia na zewnątrz. Do tej zabawy potrzebnych jest co najmniej 10 członków dla każdego zespołu oraz koordynator. Jego rolą jest głośne informowanie w jaki kształt mają się uformować członkowie grupy. Po usłyszeniu komunikatu, np. „kwadrat”, drużyny muszą szybko uformować się w jego kształt (w kilka sekund, przy czym czas należy dostosować w zależności od wielkości grup). Począwszy od prostych kształtów, aby rozgrzać uczestników, można przejść do bardziej złożonych, jak „okrąg na kwadracie” lub „kwadrat przecinający trójkąt”. Zespół, który wykona kształt jako pierwszy, wygrywa. O zwycięstwie decydują dobra komunikacja, praca zespołowa i umiejętności interpersonalne. Czyli wszystko to, na czym opiera się team building. Dlatego im większa grupa, tym trudniejsza gra.
 
gry team building

Zabawa teambuildingowa 3 - adrenalina i przygoda

Rafting, czyli spływ pontonami, to ekscytujące zajęcie, które z pewnością przełamie monotonię codzienności, wzmacniając jednocześnie więzi między współpracownikami. Team building w takiej postaci wymaga jednak nie tylko wyjścia z biura, ale udania się w miejsce, gdzie  można doświadczyć tej niezapomnianej przygody. Dużą popularnością cieszy się rafting malowniczą Doliną Bobru. Potężna dawka emocji, sportowa rywalizacja i świetna zabawa na łonie natury tworzą niezapomniane chwile. Wiedzą o tym doskonale eksperci z Dworu Korona Karkonoszy, proponując rafting w ofercie dla firm jako ekscytującą atrakcję, która nie tylko wyzwala w uczestnikach ducha współzawodnictwa, ale także świetnie sprzyja integracji. „W końcu nic tak nie zbliża jak wspólne pokonywanie przeszkód i podwyższona adrenalina, o których opowiada się jeszcze długo po zakończeniu imprezy integracyjnej.” - słusznie zauważa Joanna Hoc-Kopiej, współwłaścicielka Dworu Korona Karkonoszy.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl