Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Wyjazd integracyjny w górach

Integracja, team building, tworzenie więzi w zespole – te idee w ostatnich latach zyskały ogromną popularność wśród firm i przedsiębiorców na całym świecie. Okazało się bowiem, że eventy integracyjne bardzo wyraźnie przyczyniają się do podniesienia produktywności i zaangażowania pracowników w codzienne obowiązki. Jest to też świetny sposób na odstresowania i rozładowanie napięcia w zespole. Jednym z najpopularniejszych jest wyjazd integracyjny w góry. Dlaczego?
 
wyjazdy integracyjne dla firm

Wyjazd integracyjny w górach

Tereny górskie od zawsze przyciągają turystów pięknymi widokami, dziką przyrodą i ciekawymi atrakcjami. Decydując się na wyjazd integracyjny w górach będziemy mieć dużo więcej możliwości, niż w innych rejonach kraju. Na czoło wysuwa się tu oczywiście jazda na nartach, zarówno po wyznaczonych trasach jak i stokach narciarskich (niektóre z nich czynne są cały rok). Do tego dochodzą sporty i zajęcia typowo zimowe, które zyskują na atrakcyjności właśnie w górach: kulig, jazda na saniach czy skuterach śnieżnych, wspólne lepienie bałwana, konkurs lodowej rzeźby czy bitwa na śnieżki.
Warto taki górski wyjazd połączyć z innymi atrakcjami, które także sprzyjają integracji zespołu. Jak radzi Joanna Hoc-Kopiej, współwłaścicielka Dworu Korona Karkonoszy: „Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się kilkudniowe wyjazdy integracyjne. Zajęcia wymagające dużej aktywności dobrze jest łączyć z mniej intensywnymi, np. wspólnym śpiewaniem przy ognisku z kiełbaskami, biesiadą piwną czy staropolską ucztą.” – dodaje ekspertka. Na popularności zyskuje także wspólne obchodzenie różnych świąt i jubileuszy w firmach, zarówno np. Bożego Narodzenia z uroczystą kolacją, jak i zabawy karnawałowej z tańcami do białego rana. Warto te okazje wzbogacić o dodatkowe, typowo team-buildingowe atrakcje i zajęcia, aby w pełni wykorzystać tkwiący w nich potencjał.
 
wyjazd integracyjny w górach

Wyjazdy integracyjne dla firm

Oczywiście góry to doskonałe miejsce na wyjazdy integracyjne dla firm nie tylko zimą, ale przez cały rok. Teren pozwala na organizację różnego typu biegów z przeszkodami z elementami wspinaczki, czy też wypraw survivalowych z opiekunem. Tego rodzaju eventy to świetny sprawdzian silnej woli i pracy drużynie, wymagają jednak one od uczestników stosunkowo dobrej kondycji i stanu zdrowia, nie będą więc odpowiednie dla wszystkich. Spokojniejszą formą integracji mogą być różnego rodzaju wycieczki (piesze, rowerowe lub autokarowe). Wyjazdy z przewodnikiem pomogą nam odkryć najciekawsze zabytki przyrodnicze, architektoniczne i historyczne regionu. W górach znajdziemy specjalnie przygotowane trasy o różnym poziomie trudności i czasie potrzebnym na ich pokonanie. Organizatorzy eventów integracyjnych oferują też czasem specjalne wycieczki tematyczne lub dodatkowe atrakcje. Dwór Korona Karkonoszy zaprasza np. na odkrywanie tajemnic nieczynnej kopalni uranu, drużynowe poszukiwanie skarbów na zamku Chojnik czy podróż szlakiem lokalnego rzemiosła. Niezapomnianym doświadczeniem które na pewno podniesie wszystkim adrenalinę jest też lot balonem czy śmigłowcem. Górskie pejzaże widziane z lotu ptaka to przeżycie, które pozostaje z nami na zawsze.
 
Eventy team buildingowe nie tracą na popularności, a połączenie przyjemnego z pożytecznym przyciąga coraz więcej firm. Wyjazd integracyjny w górach to najlepsza opcja dla wszystkich, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu tego wspólnego czasu.
 
wyjazd integracyjny w góry
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl