Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Warsztaty integracyjne w górach

Jak zorganizować wartościowy wyjazd integracyjny dla pracowników? To pytanie zadaje sobie coraz więcej właścicieli firm w Polsce. O zaletach team buildingu napisano już tysiące artykułów, jednak nie ułatwia to wyboru konkretnej oferty czy scenariusza takiej imprezy. Jeśli nie mamy na tym polu doświadczenia, lub po prostu nie możemy się zdecydować, najpewniejszym wyborem będą warsztaty integracyjne.
 
warsztaty integracyjne

Warsztaty integracyjne dla pracowników

Czym są warsztaty integracyjne? Najprościej mówiąc jest to forma zdobywania nowych umiejętności czy trenowania pewnych cech, wzbogacona jednak o dodatkowy element, mianowicie team building. Pod tym z kolei hasłem kryje się budowanie więzi w zespole pracowników, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i zawodowym. Istotne jest bowiem nie tylko poznanie swoich mocnych i słabych stron czy to, jak zachowujemy się w sytuacjach stresowych, ale także wspólne świętowanie zwycięstwa czy kibicowanie innym uczestnikom. W ten sposób budowane są najlepsze zespoły sportowe, odnoszące sukcesy na arenie światowej. Nic więc dziwnego, że zasady te przełożono na potrzeby funkcjonowania firm i przedsiębiorstw. Im lepiej zgrana drużyna, tym większe nasze szanse na zwycięstwo (a konkurencja przecież nie śpi).
O tym, że warsztaty integracyjne dla pracowników cieszą się niesłabnącą popularnością decyduje jednak jeszcze co innego. Są one nie tylko narzędziem samodoskonalenia każdego z uczestników i ulepszania pracy zespołowej, ale przede wszystkim doskonałą rozrywką. Przyjmując formę zabawy, gry czy rywalizacji, warsztaty integracyjne są najlepszą ilustracją zasady łączenia przyjemnego z pożytecznym.
 
warsztaty integracyjne dla pracowników

Warsztaty integracyjne dla firm w górach

Na warsztaty czy wyjazd integracyjny możemy oczywiście wybrać każde miejsce, które oferuje takie usługi. Warto jednak na pierwszym miejscu wziąć pod uwagę góry. Dlaczego? Oprócz oczywistych walorów krajobrazowych i przyrodniczych, które same w sobie korzystnie wpływają na odwiedzających, tereny górskie dysponują także unikalną ofertą eventów, oraz doskonałym zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Jeśli więc chcemy, aby nasze warsztaty integracyjne dla firm dały nam jak najwięcej korzyści, właśnie na ten rejon powinniśmy skierować w pierwszej kolejności uwagę. Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy: „Zauważamy, że firmy coraz częściej poszukują zróżnicowanych i oryginalnych form spędzania czasu dla swoich pracowników. Wychodząc temu naprzeciw, do naszej oferty wprowadziliśmy pakiety łączące np. konferencję z potańcówką integracyjną czy spotkanie szkoleniowe z wycieczką edukacyjną” – kończy wypowiedź ekspertka. Decydując się na miejsce warsztatów integracyjnych warto więc też zwrócić uwagę na dodatkowe atrakcje i różnorodność oferty. Wspomniany Dwór Korona Karkonoszy dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji eventów, bogatemu zapleczu gastronomicznemu oraz położeniu w samym sercu gór może zaoferować swoim klientom unikatowe doświadczenie. W ofercie znajdziemy tu zarówno rywalizację drużynową podczas turnieju kulinarnego czy igrzysk firmowych, wspólne budowanie wielkiego mechanizmu zwanego maszyną Goldberga, jak i poszukiwanie skarbu w zamku Chojnik czy igrzyska firmowe. Skorzystać także możemy z warsztatów wizerunku osobistego czy rzemiosła regionalnego, podczas których uczestnicy zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Duży wybór eventów nastawionych na team building pozwoli nam na idealne dopasowanie wyjazdu integracyjnego do potrzeb i oczekiwań naszej firmy.
 
warsztaty integracyjne dla firm
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl