Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Turystyka motywacyjna

Międzynarodowa organizacja zrzeszająca profesjonalnych organizatorów, ekspertów i zleceniodawców spotkań i wydarzeń firmowych - Society for Incentive Travel Excellence (SITE), określa turystykę motywacyjną (incentive travel) jako podróże pracowników, opłacane przez pracodawców i będące ważnym narzędziem motywacyjnym - nagrodą za zrealizowane zadania lub zachętą do dalszej, efektywnej pracy. Ta praktyka, znana na całym świecie, staje się coraz popularniejsza także w Polsce.
 

Wyjazdy motywacyjne dla pracowników

Praca z założenia wiąże się z wynagrodzeniem, nie jest więc ono dla pracowników niczym szczególnym, a jedynie należnym ekwiwalentem z tytułu zatrudnienia. Co do motywacyjnej roli pieniędzy nie ma zgodności – z jednej strony motywowanie pracowników przez wynagrodzenia jest uznawane za najskuteczniejszą metodę, zaś przedstawiciele odmiennego poglądu twierdzą , że pieniądze nie motywują ludzi do pracy. Faktem jest, że pieniądze same w sobie szczęścia nie dają, dopiero to, co można za nie kupić. W przypadku turystyki motywacyjnej są to wyjątkowe przeżycia, których doświadcza pracownik doceniony za swoje zaangażowanie i traktowany podczas takiego wyjazdu jak VIP. Istnieją dowody na to, że nagroda w postaci podróży motywacyjnej jest dla pracownika narzędziem zdobywania uznania, szacunku i poprawy swojej pozycji w firmie. Ponadto uczestnicy wyjazdów motywacyjnych zaspokajają potrzeby osiągnięć, edukacji, nowości i przygody.
 
wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne dla firm - atuty

Z punktu widzenia firmy podróże motywacyjne mają szereg korzyści. Po pierwsze uczestnicy podróży motywacyjnych zwykle osiągają lepsze wyniki i pozostają w firmie dłużej niż inni pracownicy. Wyjazdy motywacyjne dla firm sprzyjają także wzmocnieniu więzi z macierzystym przedsiębiorstwem, oraz integrowaniu się z zespołem pracowniczym, co w efekcie przekłada się na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy. Udział w tego typu wyjazdach pobudza zespół pracowniczy do rozwiązywania problemów oraz motywuje do podejmowania kolejnych ambitnych dzałań. Ponadto pracodawca, wynagradzając pracowników  turystycznymi wyjazdami motywacyjnymi, zyskuje uodpornienie na działania konkurencji. Przyczynia się także do przyrostu wiedzy pracowników.
Celami turystyki motywacyjnej są ułatwienie komunikacji i tworzenie sieci kontaktów, promowanie kultury korporacyjnej i lojalności oraz wzbudzanie entuzjazmu do pracy. Jak głosi znane przysłowie, marchewka jest lepsza od kija. Możliwość uczestniczenia w opłaconych wakacjach z pewnością jest świetną „marchewką”, po którą pracownicy będą chętnie sięgać.
 
turystyka motywacyjna

Podróż motywacyjna w góry

Nie tylko charakter wyjazdu powinien być dopasowany do potrzeb uczestników. Kluczowy jest także wybór miejsca, ponieważ to właśnie odkrywanie nowych miejsc jest jedną z podstawowych radości, jakie daje podróżowanie. Jedne z najpiękniejszych i najciekawszych kryją się w Karkonoszach. Wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu oferuje położony w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego Dwór Korona Karkonoszy. „Trasy narciarskie i spacerowe, terenowe gry firmowe, spływy pontonami po rzece, to tylko niektóre z atrakcji, z których mogą skorzystać nasi goście” – wylicza Joanna Hoc-Kopiej, właścicielka Dworu Korona Karkonoszy. „Organizujemy turnieje kulinarne, biesiady piwne, warsztaty lepienia pierogów, dekorowania pierników, pieczenia chleba i wiele innych. Ponadto każdą firmą opiekuje się dedykowany jej Event Manager, który dopasuje najlepszą ofertę do oczekiwań firmy” – podkreśla. Udany wyjazd motywacyjny musi być wyjątkowy, kreatywny i zabawny. Zorganizowany w Dworze Korona Karkonoszy z pewnością będzie do takich należał.
 
podróż motywacyjna
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl