Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Pomysł na udaną integrację. Team building w praktyce

Jeśli jeszcze ktoś nie docenia wartości imprez integracyjnych, czas by zmienił zdanie. Imprezy integracyjne mają bowiem zasadnicze znaczenie jeśli firmie zależy na lepszych relacjach zespołowych. Chodzi tu przecież o jej najważniejszy atut, decydujący niejednokrotnie o przewadze konkurencyjnej – o pracowników. Nawet najlepszy produkt lub najbardziej innowacyjny biznesplan nic nie znaczą, jeśli nie stoją za nimi wspaniali ludzie.

Team building pomysły

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pracownicy stanowią serce każdej firmy. Dlatego inwestowanie w ich zaangażowanie poprzez budowanie zespołu zwraca się po wielokroć. Imprezy integracyjne są ważne zarówno dla małych i dużych firm, o rozbudowanej lub płaskiej strukturze. Niezależnie od tego, czy zatrudnia się w nich tysiące czy 10 pracowników. Bez względu na to, czy ich codzienna praca polega na współpracy, czy każdy jest odpowiedzialny za własny projekt. Imprezy integracyjne są po prostu koniecznością. Każda firma będzie bardziej produktywna gdy zespół, który ją tworzy, będzie szczęśliwy.
 
team building

Imprezy integracyjne dla firm

Wolny dzień dla wszystkich pracowników to koszt i utracony czas pracy? Nic bardziej mylnego. Trzeba o tym pomyśleć jak o inwestycji. Tak naprawdę wydatkiem dla firmy jest zespół, który nie działa dobrze, lub który nie jest zaangażowany w swoją pracę. Inwestowanie czasu i pieniędzy w wydarzenia oraz działania związane z budowaniem zespołu tworzy relacje i jest najlepszą drogą do bardziej otwartej i przynoszącej lepsze efekty współpracy. Jak udowadniają imprezy integracyjne dla firm, budowanie zespołu może być kreatywne i zabawne! To szansa na uwolnienie się z biurowych mundurków, wypróbowanie czegoś nowego i zobaczenie współpracowników i pracowników w nowym świetle.
 
eventy integracyjne

Team building w praktyce

Dobrze zorganizowana impreza integracyjna powinna służyć komunikowaniu wartości firmy i mieć na celu uzyskanie konkretnych korzyści. Niech odbywa się w zupełnie innym miejscu. Takim, które w żaden sposób nie kojarzy się z pracą. W pięknej scenerii, z bogactwem unikatowych zabytków i atrakcji przyrodniczych. A gdyby tak wyjechać w Karkonosze? Idealnym miejscem do działań w ramach team buildingu jest tamtejsze Centrum Imprez Plenerowych na terenie Dworu Korona Karkonoszy. „Organizujemy tutaj pikniki oraz wszelkiego typu imprezy plenerowe, skrojone według indywidualnych potrzeb. Dwór Korona Karkonoszy zapewnia także wyśmienitą kuchnię oraz 125 miejsc noclegowych. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia” – obiecuje właścicielka i jednocześnie ekspert ds. eventów, Joanna Hoc-Kopiej.
 
imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne - gry

Mając co dyspozycji miejsce z potencjałem wykorzystaj go w pełni. Rozległy teren, jakim dysponuje np. Dwór Korona Karkonoszy, pozwoli na stworzenie ogromnego dzieła obrazującego cele, wartości i wizję firmy. Zadanie polega tym, że wszyscy pracują podzieleni na grupy. Każda ma stworzyć swoją część „puzzla” pasującego do całości koncepcji, jednak bez możliwości podglądania pracy innych zespołów. Wyłonieni liderzy każdej z grup mogą się porozumiewać tylko słownie. Szybko okaże się więc, że do ukończenia gry konieczna jest dobra komunikacja. Po wykonaniu swoich dzieł artyści wyruszają na zasłużoną przerwę. Po powrocie czeka na nich zasłonięty ogromnym płótnem kolaż. Kiedy zasłona opadnie, pracownicy mogą podziwiać owoc wspólnej pracy. Dzieło, zawieszone później w holu firmy, będzie przypominać o wysiłku, którzy wszyscy włożyli w jego stworzenie.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl