Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Pikniki firmowe

Przy odrobinie planowania i kreatywności, piknik firmowy może się okazać świetną zabawą. Nie wspominając o tym, jaka to wspaniała okazja by poznać osobiście współpracowników i ich rodziny. Lato w pełni więc piknik firmowy czas zacząć.
 

Pikniki firmowe - czas na zabawę

Przyjacielskie klepanie po plecach, relaks i zabawa sprawiają, że piknik firmowy nastraja by się rozluźnić, pożartować i spędzić miło czas z ludźmi, z którymi pracujemy na co dzień. Receptą na sukces imprezy jest zdecydowanie zapewnienie świetnej rozrywki. Konieczne jest zaplanowanie ciekawych zajęć, gier na świeżym powietrzu i fajnych nagród, które zachęcą wszystkich do zaangażowania się w zabawę. Najprostszym rozwiązaniem jest powierzenie urządzenia pikniku doświadczonej firmie. Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka od organizacji eventów w Dworze Korona Karkonoszy: „Jeśli powierzymy organizację imprezy firmowej doświadczonej firmie będziemy mieć pewność, że wszystko zostanie profesjonalnie przygotowane, i nie będziemy musieli troszczyć się o szczegóły związane z organizacją i przygotowaniami”. Wspólna aktywność zapewni nie tylko znaczący wzrost morale. Praca zespołowa i przyjazna konkurencja wzmocnią więzi między pracownikami, co stanowi wspaniałe ćwiczenie budowania zespołu także w miejscu pracy.
 
pikniki firmowe

Piknik firmowy – lista kontrolna

Organizując piknik firmowy zadbaj o kluczowe kwestie. Pierwszą jest miejsce organizacji wydarzenia. Musisz znaleźć takie, w którym pomieszczą się wszyscy uczestnicy a teren będzie odpowiedni na zaplanowane zabawy.  Zadbaj o jedzenie i napoje. Upewnij się przy tym ilu gości możesz się spodziewać, tak by nie przeszacować w jedną ani drugą stronę. Kolejny punkt na liście to dekoracje i akcesoria piknikowe. Dobrym pomysłem jest wymyślenie motywu przewodniego imprezy. Piknik firmowy może się odbywać pod hasłem „lata osiemdziesiąte”,  „zabawa w kasynie”, czy „gwiazdy Hollywood”. Możesz wcześniej przeprowadzić w firmie ankietę i wybrać temat, który podoba się większości. Pamiętaj o mistrzu ceremonii. Osobie, która będzie ogłaszać co się będzie działo, wręczać nagrody i koordynować przebieg spotkania. Upewnij się także, że wszyscy pracownicy zostali zaproszeni.
 
piknik firmowy

Czego nie robić na pikniku firmowym

Zdarza się, że piknik firmowy jest traktowany jako kolejny obowiązek. Spotkanie, na którym pracownicy pojawiają się by wymienić pozdrowienia, zdawkowe uśmiechy i wymknąć jak najszybciej. Tego rodzaju eventy firmowe nie kojarzą się pracownikom dobrze, zwłaszcza, że większość z nich odbywa się w dni wolne od pracy. Piknik firmowy powinien być sposobnością do okazania pracownikom uznania i prawdziwą nagrodą - szansą na spędzenie prawdziwie przyjemnego dnia!
 
pikniki dla firm
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl