Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Imprezy firmowe Wrocław

Dolny Śląsk od dawna jest polskim centrum wesel – właśnie tu znajdziemy najwięcej domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju. Od jakiegoś czasu jednak Dolny Śląsk i Wrocław pretendują także to statusu stolicy imprez firmowych – z czego to wynika?
 

Imprezy firmowe Wrocław

Eventy dla firm organizowane na Dolnym Śląsku cieszą się szczególną popularnością wśród firm z całej Polski i zagranicy. Źródła sukcesu tego regionu jest takie samo, jak przyjęć weselnych. Wrocław i Dolny Śląsk to obszar bardzo atrakcyjny turystycznie. Biorąc pod uwagę imprezy firmowe Wrocław i okolice mają do zaoferowania dużo więcej, niż niemal każdy inny region. Znajdziemy tu malownicze doliny, jeziora, lasy, zabytki, wspaniałą architekturę, oraz oczywiście Karkonosze. Imprezy firmowe w górach cieszą się szczególną popularnością, oferując uczestnikom atrakcje niedostępne nigdzie indziej. A tajemnicza, pierwotna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki są tu niejako wisienką na torcie.
imprezy firmowe wrocław
Atrakcyjność regionu dla turystów zaowocowała bogatą bazą noclegową i usługową - ale takich miejsc jest przecież w Polsce więcej. To, co daje Wrocławowi przewagę nad np. miejscowościami nadmorskimi to prężnie rozwijająca się gospodarka Dolnego Śląska. Silna obecność tego sektora w tym rejonie owocuje z jednej strony dużą liczbą potencjalnych uczestników imprez firmowych, a z drugiej mnogością różnego rodzaju szkoleń i warsztatów które oferowane są na Dolnym Śląsku. Dzięki temu decydując się na imprezy firmowe we Wrocławiu możemy wybierać spośród wielu rodzajów eventów. Dwór Korona Karkonoszy np. oferuje kilkadziesiąt rodzajów imprez firmowych, od konferencji i bankietów, po bankiety, eventy team buildingowe czy zabawy scenariuszowe.
imprezy firmowe we Wrocławiu

Imprezy integracyjne Wrocław

Spośród imprez firmowych szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się te ukierunkowane na team building i budowanie więzi w zespole. Również jeśli chodzi o imprezy integracyjne Wrocław ma wiele do zaoferowania. Chodzi tu zarówno o dostępność tego typu wydarzeń, jak i ich różnorodność. Imprezy integracyjne na Dolnym Śląsku pozwalają nam jednego dnia odkrywać zabytki w mieście, drugiego uczestniczyć w szkoleniu czy warsztatach a trzeciego wziąć udział w locie śmigłowcem czy wyścigu z przeszkodami po bezdrożach Karkonoszy. Infrastruktura komunikacyjna Dolnego Śląska pozwala w krótkim czasie przemieścić się z Wrocławia do Karpacza czy Sosnówki. Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka Dworu Korona Karkonoszy: „Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z różnorodnej oferty imprez firmowych, łącząc konferencję z biesiadą staropolską czy wycieczką śladami lokalnego rzemiosła. Spośród imprez integracyjnych prawdziwym hitem jest Turniej kulinarny, choć w ostatnim czasie dużą konkurencją dla niego są nasze Igrzyska firmowe” – kończy wypowiedź ekspertka.
imprezy integracyjne Wrocław
Jeśli chodzi o imprezy firmowe Wrocław i Dolny Śląsk to prawdziwe dobrodziejstwo urodzaju. Niezależnie do tego, jaki event wybierzemy możemy być pewni, że wrażenia z uczestnictwie w nim będą naprawdę niezapomniane.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl