Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450

Artykuły

Firmowy taniec z gwiazdami - zwycięzcy biorą wszystko

Wieczór taneczny to niemal nieodłączny punkt wszystkich wyjazdów firmowych. Sprawdza się zarówno podczas kilkudniowych eventów integracyjnych, zamknięcie konferencji czy szkolenia, a także wszelkich jubileuszy czy spotkań rocznicowych. Firmowy taniec z gwiazdami to sposób, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić imprezę firmową.
 

Firmowy taniec z gwiazdami

Firmowy taniec z gwiazdami – zwycięzcy biorą wszystko to emocje, rywalizacja i doskonała zabawa. Wprowadza do firmowego spotkania tanecznego niespodziewany element, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. Na czym polega taka zabawa? Oczywiście nie obędzie się bez kilku istotnych elementów. Po pierwsze, uczestnicy i gwiazdy. Ponieważ te drugie nie zawsze mamy pod ręką, możemy wyznaczyć kto w tańczącej parze będzie grał określoną sławną postać. Można tu wprowadzić dodatkowy element gry, polegający na zgadywaniu za kogo przebrani są poszczególni tancerze. Kolejnym elementem jest jury. Powinno oczywiście być bezstronne, natomiast wiedza o poszczególnych figurach czy stylach tanecznych jest także mile widziana. Punktacja nie musi zależeć od technicznej poprawności, a bardziej od kreatywności, pomysłowości i ekspresji artystycznej uczestników. Taki firmowy taniec z gwiazdami to bowiem świetny sposób na przełamanie lodów i integrację zespołu.
 
firmowy taniec z gwiazdami
Jest także jeszcze trzeci element którego nie może zabraknąć, mianowicie muzyka. Najlepiej, by była jak najbardziej urozmaicona, od klasycznego flamenco po Macarenę, od walca do disco polo. Poszczególne pary mogą losować lub same decydować o wyborze utworów. Na koniec zwycięska para otrzymuje nagrodę i zaszczytny tytuł najlepszych tancerzy.
 

Taniec na imprezie firmowej – dlaczego warto

Wspomniany taniec z gwiazdami to tylko jedna z propozycji tanecznego spędzenia wspólnie czasu na wyjeździe firmowym. Ma ona wiele zalet, poczynając od wspomnianego budowania więzi w zespole (team building) po wspieranie indywidualnej ekspresji i kreatywności, a na rozładowaniu stresu kończąc. Możemy wzbogacić go jeszcze wybierając bardziej formalną opcję połączoną z kursem tanecznym. Taki scenariusz znajdziemy w Dworze Korona Karkonoszy, gdzie narzędzie kalkulator imprez pozwoli nam szybko wybrać i obliczyć koszt takiej zabawy. Jak zaznacza współwłaścicielka Dworu, Joanna Hoc-Kopiej: „Kilkudniowy kurs tańca to doskonała forma spędzenia czasu na wyjeździe firmowym. Może być połączony z pokazem tańca wykonanym przez profesjonalistów – styl zależy od upodobań danej firmy. Gwarantuje to nie tylko doskonałą zabawę, ale także zdobycie nowych umiejętności i podniesienie pewności siebie uczestników” – kończy wypowiedź ekspertka.
 
taniec impreza firmowa
Firmowy taniec z gwiazdami to doskonały punkt kulminacyjny takiego kursu. Będzie on mieć nieco mniej frywolną postać, gdyż uczestnicy będą mogli popisać się nowo zdobytymi umiejętnościami. Jury także może w tym przypadku składać się z nauczycieli-tancerzy, którzy profesjonalnym okiem oceniać będą wysiłki uczestników. Nadal liczy się tu przede wszystkim dobra zabawa, ale także i rywalizacja. Pamiętajmy bowiem, że choć tańczyć każdy może, to zwycięzcy biorą wszystko…
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl