Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Weselne dekoracje - kompozycje z wrzosami

Wrzos to wdzięczna roślina o pięknej barwie, która świetnie sprawdzi się także na weselu. Weselne dekoracje z wrzosami szczególnie popularne są w okresie późnego lata i wczesnej jesieni. Właśnie od tej rośliny wywodzi przecież swoją nazwę wrzesień. Przyjrzyjmy się więc, jak wykorzystać na ślubie i weselu kompozycje z wrzosami.
 
wrzos wesele

Dekoracje weselne z wrzosami

Wrzos to roślina o barwie jasnego fioletu, który świetnie komponuje się z innymi popularnymi kolorami weselnych dekoracji. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z odcieniami pastelowymi, bielą, złotem i srebrem. Te połączenia często wykorzystywane są przy weselach w stylu romantycznym czy retro. Jest to także roślina mocno kojarząca się z lasem i naturą, doskonale więc wkomponuje się w stylizację rustykalną czy boho. Nie będzie z kolei pasować do przyjęć weselnych inspirowanych np. stylem glamour czy tropikalnym.
 
wrzos dekoracje
Dekoracje z wrzosów możemy umieścić praktycznie w każdym miejscu, gdzie znalazłyby się tradycyjne dekoracje kwiatowe: w kościele, przy krzesłach gości, na stołach, przy bufetach. Kompozycje w wrzosami to także modny trend wśród bukietów ślubnych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kwiat wrzosu nie tylko przyjemnie pachnie, ale także pięknie prezentuje się na zdjęciach!
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl