Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Sesja zdjęciowa pokojów Dworu Korona Karkonoszy

W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o to, by każdy moment spędzony u nas był wyjątkowy i godny zapamiętania. Dotyczy to nie tylko naszych wspaniałych eventów (wesel, imprez firmowych czy rodzinnych) i pysznej kuchni, ale także noclegu. Zadbaliśmy o to, by każdy z naszych pokojów, apartamentów i saloników posiadał swój własny styl i charakter. Niedawno niektóre z nich zostały ponownie uchwycone w kadrze – zobaczcie rezultaty tej sesji poniżej.
 
apartament na wesele
W Dworze Korona Karkonoszy zapewniamy 80-125 miejsc noclegowych. Biorąc pod uwagę ilość eventów i wesel które organizujemy co roku, można z powodzeniem założyć, że skorzystało z nich już dziesiątki tysięcy gości. Niektórzy z nich mają swoje ulubione pokoje, np. Młode Pary chętnie wybierają Apartament Srebrny i Zwierciadlany, a dzieci uwielbiają naszą Kajutę Marynarza.
 
pokoje karkonosze
Każde piętro i każdy pokój w naszym hotelu poświęcony jest temu, co nas inspiruje: podróżom, naturze i sztuce. Warto obejrzeć je wszystkie, by wybrać ten odpowiedni dla siebie – kliknij i zobacz nasze pokoje. Jednym z pomieszczeń robiących największe wrażenie jest od lat Salonik Muzyczny. Jest przytulny i utrzymany w ciepłych barwach, a upodobali go sobie szczególnie goście o artystycznej duszy.
 
noclegi na wesele
Znajdujący się na ostatnim piętrze Apartament Złoty z kolei przypadnie do gustu wszystkim romantykom. Kolorystycznie dominuje w nim biel i stare złoto, a z okien rozciąga się wspaniały widok na karkonoskie szczyty. Pochyły dach nadaje temu pomieszczeniu dodatkowo sielskiego charakteru. Noclegi w Karkonoszach nigdy nie były piękniejsze!
 
nocleg karpacz
Dla komfortowego noclegu równie ważna co przestronny pokój i wygodne łóżko jest także łazienka. Zadbaliśmy o wygodę wszystkich naszych gości, dlatego oferujemy także pomieszczenia dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i mających problemy z poruszaniem. Pobyt w naszym Dworze będzie dla każdego prawdziwą przyjemnością – do zobaczenia w Sosnówce!
 
noclegi w górach
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl