Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 10 km od Sosnówki przy zamówieniu od 200 zł
- Powyżej 10 km doliczamy koszty transportu 9 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: catering@dwor-korona.com.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Sesja zdjęciowa Ariete - świętujemy dzień mamy i dziecka

Matka, mama, mamusia - to tylko niektóre określenia na kobietę, która kocha na zawsze i bez względu na wszystko. Która jest opiekunką i ofiarodawcą bezwarunkowej miłości, gospodynią, kucharką, piekarzem, taksówkarzem, psychologiem, lekarzem i policjantem równocześnie. Jak mamy to robią? - Ich tajna moc to m.in. wiedza, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, a jak jeszcze można przy tym zaoszczędzić czas? Dla nas brzmi świetnie. Mamy wiedzą, jak sprawić radość swoim dzieciom – nie tylko od święta! Uchwyciliśmy to podczas kolejnej sesji zdjęciowej dla marki Ariete.

Nic nie przebije domowej kuchni, zwłaszcza jeśli jest to nasze ulubione danie przygotowane przez mamę. Szarlotka z bitą śmietaną, pizza, a może świeżo wyciskany sok? Ze sprzętami Ariete wszystko jest możliwe. Mama to osoba, która gotuje posiłki, piecze domowy chleb i jest dumna z tego, że w ten sposób dba o zdrowie swojej rodziny.
 
dzień matki
Gotowanie to nie jedyne zajęcie mamy. Często, oprócz pracy zawodowej, mamy  nadal myją naczynia, piorą, prasują, płacą rachunki i robią wszystko inne, wcale przy tym nie narzekając. Naprawdę zasługują na miano superwoman!

Bycie mamą wiąże się z dużą odpowiedzialnością, wynikającą z troski o zdrowie najbliższych. Dlatego tak wiele uwagi poświęcają porządkom – żaden kurz i roztocza nie mają z nimi szans! Zwłaszcza, jeśli za oręż służy im jeden z odkurzaczy z filtrem HEPA marki Ariete lub mop parowy.
 
dzień mamy
Jest mnóstwo powodów, za które powinniśmy być wdzięczni swoim mamom. Podziękować można im między innymi za to, że zawsze, w cudowny sposób, potrafią znaleźć w domu każdą rzecz. Kabel USB do telefonu? Ulubiony sweter? Zasadniczo mamy wiedzą, gdzie jest dosłownie wszystko.

Bycie matką oznacza troskę przez całe życie. Macierzyństwo niesie ze sobą mnóstwo zmartwień i stresu, związanych z obawą o dzieci – ich zdrowie, wykształcenie, wybory życiowe. Bycie matką oznacza również, że wszystko to wynagradzają słodkie uśmiechy dzieci, ich miękkie rączki zarzucane na szyję i najcieplejsze uściski.
 
dzień dziecka
Mamy nie byłyby mamami, gdyby nie dzieci. Zbliża się Dzień Matki, a wkrótce i Dzień Dziecka. Celebrujmy bardziej te chwile, kiedy jesteśmy razem. Twórzmy je każdego dnia, robiąc więcej rzeczy wspólnie – także tych najprostszych. Podarujmy sobie to, co najcenniejsze: czas. Inspiracji dostarczają sprzęty marki Ariete. Na co się zdecydujecie? Może wspólne robienie naleśników, przy których jest mnóstwo zabawy. Albo prażenie popcornu, który umili wspólne oglądanie bajek. A może by tak zorganizować kinder bal dla dzieci, którego główną atrakcją będzie wata cukrowa? Nawet, jeśli po tych wspólnych szaleństwach będzie trochę bałaganu, odkurzacz sam go posprząta. A Wam pozostaje dobrze się bawić.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl