Szybki kontakt - wesela email email
Reload the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering imprezowy i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie
 
Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:
 
email  email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon tel. +48 607 144 480
 

Sale na wesele

Wybierając miejsce na wesele Młode Pary skupiają się przede wszystkim na wyglądzie i wielkości sali weselnej. Jest to oczywiście bardzo ważny aspekt, jednak dla niektórych narzeczonych równie ważne mogą okazać się dodatkowe sale, niedostępne we wszystkich obiektach weselnych. Przyjrzyjmy się ich rodzajom i korzyściom, jakie mogą przynieść podczas przyjęcia weselnego.
 
sale na wesele

Sale na wesele

Dla par planujących ceremonię zaślubin w plenerze dodatkowa sala jest niemal koniecznością. Załamanie pogody i gwałtowne ulewy mogą nam pokrzyżować plany niezależnie od prognozy pogody. Dlatego przed podpisaniem umowy warto dopytać, czy obiekt dysponuje zapasową salą na taką ewentualność. W Dworze Korona Karkonoszy tą funkcję pełni Sala Refektarz - miejsce pięknych ślubów cywilnych. W przypadku niepogody, to właśnie tu przenoszone są ceremonie plenerowe.
 
wesele sala
Sommelier Club (lub inaczej Sala Kominkowa) to stylowe pomieszczenie w stylu angielskich klubów z XIX w. Bardzo często wybierane jest na miejsce, w którym składane są życzenia Młodej Parze. Ze względu na kameralny charakter sali, goście chętnie przysiadają w niej na chwilę podczas zabawy weselnej by odpocząć czy porozmawiać.
 
sala weselna
Sala Złota przyda się przede wszystkim tym, którzy planują bardzo duże wesela. Może ona pełnić dwojaką funkcję - dodatkowej sali tanecznej, lub miejsca na prezentację bufetów, usadzenia gości przy stołach czy księgi pamiątkowej.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl