Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
KOMUNIE - WOLNE TERMINY:
26-27.06.
Istnieje możliwość zamówienia cateringu

Zapytaj o ofertę:
telefon tel. 607 144 511 lub 607 144 480
email email: k.bemsz@dwor-korona.pl lub a.luczywo@dwor-korona.pl
Kontakt w godzinach 09:00 - 17:00

Pomysł na prezent dla Świadkowej

Choć wręczanie upominków świadkom to stosunkowo nowa tradycja, szybko zyskuje ona coraz większe grono zwolenników. Oto kilka uniwersalnych, sprawdzonych pomysłów na wspaniały prezent dla Świadkowej.
 

Pomysł na prezent dla Świadkowej jako podziękowanie we włożony trud

Zanim zdecydujesz się na prezent dla swojej Świadkowej, musisz zastanowić się, jakie znaczenie emocjonalne ma dla Ciebie ta osoba. Jeśli jest to Twoja siostra prezent będzie na pewno bardziej osobisty niż podarunek dla koleżanki, która pełni rolę Świadkowej.
 
Pomyśl także, jak bardzo pomogła Ci ona w przygotowywaniu tego wyjątkowego dnia, czy była zaangażowana. Wtedy będziesz wiedzieć, czy na ten upominek zasłużyła jak nikt inny, czy raczej wręczasz go z grzeczności, bez zbędnych emocji.
 
W dzisiejszych czasach nie jest łatwo o dobrego Świadka. Taka osoba musi być naprawdę bardzo odpowiedzialna, ponieważ prosząc ją o daną przysługę, powierzasz jej na pewno ważną sprawę, a przy tym ufasz. Dlatego Świadkowa powinna być naprawdę bliską, zaufaną osobą.
 
pomysł na prezent dla świadkowej

Pomysł na prezent dla Świadkowej DIY

Jeśli posiadasz pewne umiejętności i czujesz się dobrze w takich artystycznych sprawach, możesz z powodzeniem stworzyć prezent dla swojej świadkowej własnoręcznie. Może być to np. szkatułka stworzona za pomocą techniki decoupage, witraż na szkle czy kubek pomalowany farbami, na którym będzie Twoja ilustracyjna dedykacja dla niej.
 
Lubisz wyszywać? Być może uda Ci się stworzyć jakiś piękny obraz na koszulce lub wyszyć jej imię – z pewnością taki prezent nie tylko ją zaskoczy, ale też wzruszy.
 
Jeśli chcesz przygotować dla swojej świadkowej coś naprawdę wyjątkowego, możesz stworzyć „kuferek życzeń”. Polega on na tym, że na małych karteczkach umieszczasz różne życzenia, które możesz dla niej spełnić. To taka mała loteria, w której obie bierzecie udział. Zadania, które możesz sobie wyznaczyć to m.in.
- poranna kawa
- pomoc w dzień i w nocy
- szczera rozmowa
- wspólne zakupy
Do takiego kuferka możesz dorzucić także małe upominki w postaci czekolady na kiepski dzień, pysznej kawy lub herbaty, tabletek na ból głowy czy wina na miły wieczór. Na pewno taki prezent pokaże jej, jak bardzo ją znasz.
 
prezent dla świadkowej

Ekskluzywny pomysł na prezent dla Świadkowej

Jeśli Twoja Świadkowa starała się pomagać Ci na każdym kroku, możesz wynagrodzić ją za to zupełnie inaczej niż zwykle. Świetną nagrodą za włożony trud będzie pobyt w SPA, voucher na masaż lub jakaś niedroga wycieczka. Na pewno taki prezent bardzo jej się przyda, a jednocześnie sprawi, że doceni ona Twój pomysł i troskę o nią.
 

Pomysł na prezent dla świadkowej

Alkohole – sprawdzają się w roli upominku niemal zawsze i wszędzie, i w tym przypadku nie ma wyjątku. Oczywiście powinien to być trunek z wyższej półki, a jego rodzaj dopasowujemy do gustu obdarowywanej osoby. W przypadku pań najczęściej wybierane są wina, nalewki, cherry czy słodkie likiery.

Kawa lub herbata – oczywiście mowa tu o tych wyjątkowych kawach i herbatach, których nie znajdziemy na półkach supermarketów. Warto jednak przeszukać specjalistyczne sklepy i targi w ich poszukiwaniu, gdyż w roli prezentu sprawdzają się doskonale. Dodatkowo jeśli nasza Świadkowa zafascynowana jest np. kulturą danego kraju lub podróżuje w jedno miejsce, pięknym gestem będzie wręczenie jej kawy lub herbaty pochodzącej z tego regionu.

Słodkości – wielbicieli czekolady i deserów nie brakuje. Na tę wyjątkową okazję warto postarać się jednak, by były one naprawdę niezwykłe. Z pomocą przyjdą nam małe sklepy i manufaktury, w których słodycze wyrabiane są ręcznie. Co więcej, możemy je często dowolnie spersonalizować! Takiej pokusie nikt się nie oprze.
 
jaki prezent dla świadkowej
Biżuteria – to kolejny strzał w dziesiątkę na liście weselnych upominków. Dobrym pomysłem są np. kolczyki czy bransoletka dobrane kolorem i stylem do stroju, jaki planuje założyć na wesele Świadkowa – ważne jednak, aby taki prezent wręczyć odpowiednio wcześniej!

Pamiątka z wesela – zdarza się, że same domy weselne oferują wyjątkowe produkty, które doskonale nadają się na prezent. W Dworze Korona Karkonoszy znajdziemy całą linię produktów rzemieślniczych własnej marki (kawy, piwa, przetwory). Jak potwierdza ekspertka weselna Dworu Joanna Hoc-Kopiej, wręczane są one nie tylko świadkom, ale także goście chętnie je kupują. To bowiem nie tylko oryginalny i niepowtarzalny upominek, ale jednocześnie pamiątka, która przypominać nam będzie ten wielki dzień.
 
Pomysł na prezent dla Świadkowej w postaci gift boxu
Nie chcesz ograniczać się tylko w jednym upominku? Stwórz specjalnie dla swojej Świadkowej oryginalny gift box, w którym znajdzie się wszystko, co obdarowana lubi bądź co chciała dostać. Może się tam znaleźć naprawdę mnóstwo rzeczy, m.in.: album na zdjęcia, ulubiony kosmetyk, pyszna herbata lub ulubiona kawa, słodycze, dobry alkohol, piękne perfumy, ozdoba do włosów, biżuteria czy żywe kwiaty. Jeśli masz na taki prezent ustalony budżet poszukaj ciekawych upominków i oblicz, na co możesz sobie pozwolić. Taki podarunek z pewnością zachwyci Twoją Świadkową, a co więcej, sprawdzi się także jako propozycja dla Świadka.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl