Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
KOMUNIE - WOLNE TERMINY:
26-27.06.
Istnieje możliwość zamówienia cateringu

Zapytaj o ofertę:
telefon tel. 607 144 511 lub 607 144 480
email email: k.bemsz@dwor-korona.pl lub a.luczywo@dwor-korona.pl
Kontakt w godzinach 09:00 - 17:00

Nowość - oleje rzemieślnicze

Zdrowe tłuszcze są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – odpowiadają za wiele procesów i pracę organów wewnętrznych, a także przyswajania wielu witamin. W naszej ofercie produktów regionalnych nie mogło więc zabraknąć naturalnych olejów rzemieślniczych. Wszystkie są tłoczone na zimno, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów, a każdy z nich ma nieco inne, prozdrowotne działanie.
 
olej lniany
Olej lniany to jedno z najlepszych naturalnych źródeł cennych kwasów wielonasyconych omega-3. Są one niezbędne w diecie, a często nie zjadamy ich wystarczająco dużo – w naszym oleju lnianym stanowią jednak aż 54%! Zawiera on również witaminę E, która w połączeniu z kwasami omega-3 pomaga w zachowaniu młodości (zwalczając wolne rodniki), i ma zbawienny wpływ na układ krążenia, nerwowy i trawienny. Olej z ostropestu z kolei na pewno przypadnie do gustu tym osobom, które zmagają się z dolegliwościami wątroby. Pomaga on w leczeniu uszkodzeń, odbudowując komórki i tkanki wątrobowe. Zawiera też bardzo silny przeciwutleniacz – sylimarynę – która pomoże nam w zachowaniu pięknego, zdrowego wyglądu.
 
zdrowy olej z czarnuszki
Jeśli dokuczają nam problemy ze skórą (trądzić, łuszczyca itp.), warto sięgnąć po olej z czarnuszki lub z wiesiołka. Ten pierwszy polecany jest także alergikom i przy przeziębieniach – ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwhistaminowe, i wspomaga nasz układ immunologiczny. Olej z wiesiołka natomiast okaże się pomocny przy wszelkich chorobach krążenia, w walce z nadciśnieniem i miażdżycą, a także dolegliwościach kobiecych (menstruacja, menopauza). Jeśli natomiast zmagamy się z wysokim cholesterolem, do naszej diety powinniśmy włączyć olej konopny. Posiada on doskonałe proporcje kwasów omega-3 i -6 (1:3), co ma niebagatelny wpływ na gospodarkę lipidową, pomagając obniżyć poziom złego cholesterolu. Jest ponadto źródłem witamin A, E i K, ma działanie przeciwzapalne, oraz pomaga w usuwaniu toksyn.
 
olej konopny
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl