Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
KOMUNIE - WOLNE TERMINY:
26-27.06.
Istnieje możliwość zamówienia cateringu

Zapytaj o ofertę:
telefon tel. 607 144 511 lub 607 144 480
email email: k.bemsz@dwor-korona.pl lub a.luczywo@dwor-korona.pl
Kontakt w godzinach 09:00 - 17:00

Menu na komunię

Jakie dania powinno się podać na przyjęciu komunijnym? Tradycyjnie jest to spotkanie rodzinne, podczas którego na stole zwykle gości zupa, danie główne oraz deser. Czasem nie jest jednak łatwo pogodzić upodobania dzieci i pozostałych krewnych. Jak temu zaradzić?
 

Menu na komunię

potrawy na komunię
Pamiętajmy, że podczas spotkania komunijnego najważniejsza jest nasza pociecha. Warto postarać się, aby w menu pojawiła się przynajmniej jedna potrawa, która przypadnie mu do gustu – czy to deser, czy danie wytrawne. Można też pokusić się o przygotowanie specjalnie osobnych potraw dla dziecka. W ten sposób będzie mogło ono cieszyć się swoimi ulubionymi smakami, a jednocześnie zadowolimy starszych członków rodziny, podając im bardziej wykwintne dania.
 
menu komunijne
Rosół króluje na polskich stołach zarówno podczas wesel, jak i komunii. Jeśli jednak przyjęcie komunijne wypada późną wiosną, warto pomyśleć o zupach podawanych na zimno, takich jak tradycyjny polski chłodnik czy hiszpańskie gazpacho z pomidorów. Gdy słońce przygrzewa za oknem nie chcemy przecież, by nasi goście pocili się nad talerzem rosołu. Jeśli planujemy dłuższe, kilkugodzinne spotkanie, na stole powinny także pojawić się różnorodne przystawki.
 
potrawy na komunię
Doskonałym rozwiązaniem na komunię są także bufety. Oferują one większą różnorodność niż tradycyjne menu, dzięki czemu wszyscy goście będą zadowoleni. Mogą pojawić się na nich mięsa, pasztety, sałatki oraz oczywiście desery. Ciekawym urozmaiceniem menu na komunię, i dodatkową atrakcją nie tylko dla dzieci może być fontanna czekolady. Nie zapominajmy także o różnorodnych napojach (soki, lemoniada, herbata, kawa) i świeżych, sezonowych owocach!
 
menu komunijne
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl