Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Jak wybrać miejsce na przyjęcie z okazji chrztu

Sala na chrzest

Przy chrzcinach wybór kościoła jest oczywiście bardzo ważny, ale równie istotne jest zaplanowanie miejsca, w którym po uroczystości będzie można wspólnie świętować. Chrzest jest włączeniem do Kościoła i powinien być dniem radości dla całej rodziny. Warto go celebrować. By był niezapomniany wspólne świętowanie po uroczystości chrzcielnej dobrze jest zaplanować w miejscu, gdzie imprezy rodzinne mają szczególne znaczenie. Gdzie dba się o ciepłą, domową atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość usług. Takim miejscem jest z pewnością Dwór Korona Karkonoszy. Przygotowany zarówno na zorganizowanie dużej uroczystości powyżej 50 osób, jak i zapewniający kameralny nastrój, np. w Sali Kominkowej. „Specjalizujemy się w organizacji imprez szytych na miarę. Sztab specjalistów dba o to, żeby tak ważny dzień jak chrzciny dziecka przebiegał w wyjątkowej atmosferze” - zapewnia Joanna Hoc-Kopiej, właścicielka Dworu Korona Karkonoszy.
 
przyjęcie z okazji chrztu
Przy organizacji przyjęcia z okazji chrztu warto cały czas pamiętać, kto jest w tym dniu honorowym gościem. Dlatego miejsce przyjęcia powinno się planować z myślą o najlepszym interesie dziecka. Mały człowiek może zostać przytłoczony dużą liczbą osób, które chcą wziąć go w ramiona i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Idealnym rozwiązaniem jest więc zorganizowanie przyjęcia tam, gdzie istnieje możliwość skorzystania z pokoju hotelowego. Piękne wnętrza będą też doskonałym tłem do pamiątkowej sesji zdjeciowej!
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl